Aktívny demo-panel s autohifi v Brne

4420 kombinácií zvuku

Pre pohodlný výber reproduktorov do auta a 1DIN alebo 2DIN autorádia či subwooferu sme pre vás postavili najprehľadnejší, 10 metrový, diaľkovo ovládaný demo-panel. Poskytuje viac než 4420 možností kombinácií zvuku a bol vyvinutý na základe predošlých skúseností z bývalej predajne na Zemědělské 40, kde bola v rokoch 2009-2012 naša prvá malá predajňa.

Koncepcia nášho demo-panela

Demo-panel zastáva princíp "čo stredobas – to vlastný objem". Finálny a presný objem pre stredobas sme pred stavbou demo-panela ladili v 4 testovacích ozvučniciach s najrôznejšími reproduktormi, skrz cenové spektrum od 59,-€ do 589,-€. Jednotlivé ozvučnice sú vytlmené akustickým rúnom a akustickou penou s výškou ihlanov 25 mm. Ideálne je možné týmto spôsobom rýchlo porovnávať jednotlivé reproduktory medzi sebou a počuť okamžite rozdiely vo zvuku a to v celom frekvenčnom spektre.

Počet autorádií a reproduktorov v demo-paneli

Kamenná predajňa je celkom oddelená od ruchu mesta a vy tak máte možnosť pokojného počúvania a výberu reproduktorov v požadovanej cenovej kategórii. Panel obsahuje 68 párov reproduktorov, 65 autorádií a 19 subwooferov v boxe. U nás si vyberie každý vďaka cenovému rozpätiu 29,-€ až 5.819,-€ v reproduktoroch a 59,-€ až 1.399,-€ v autorádiách, kde sa dá vyberať od základných bezmechanikových autorádií, až po 2DIN multimediálne jednotky s navigáciou a DAB tunerom.

Vytlmené vs. nevytlmené dvere

Ak by toto nestačilo, priamo uprostred predajne máme na špeciálnej nerezovej konštrukcii umiestnené nevytlmené a vytlmené dvere auta Škoda Octavia 1, kde sú dvere plne aktívne, a je možné medzi nimi prepínať. Rozdiel je obrovský. Zastavte sa, budete prekvapení.