Kamenná predajňa v Brne

Kamenný obchod Ahifi sa nachádza v našom novom sídle v CTParku Brno - Líšeň na adrese Trnkova 3140/119g. Našu halu nájdete na konci hlavnej cesty CTParku vedľa haly Rohlík.cz. Bohužiaľ, zatiaľ je to len dočasná provizórna predajňa, pretože pokračujú stavebné práce na našej plánovanej predajni. Nanešťastie sa stretávame s vyššou vlhkosťou podkladu a z tohto dôvodu nemôžeme inštalovať nový nábytok a vybavenie. Táto situácia nás veľmi mrzí a dúfame, že sa podmienky čoskoro zlepšia a my pre vás otvoríme novú modernú predajňu. Avšak aj v súčasnej dočasnej predajni sú vám naši traja skúsení predajcovia v plnej sile k dispozícii, aby vám poradili s výberom výrobkov, prediskutovali a dohodli montáž do vášho auta v pracovných dňoch od 8.00 do 17.00 hod.

Služby na provizórnej predajni

  • Bohatý sortiment produktov pre ozvučenie a odhlučnenie vozidiel a autokozmetiky od popredných svetových výrobcov.
  • Pomôžu vám naši traja skúsení predajcovia s rozsiahlymi znalosťami a skúsenosťami v odbore.
  • Dohodneme s vami termín inštalácie a navrhneme optimálne komponenty pre vaše vozidlo.
  • Objednávky je možné vyzdvihnúť v našom obchode s osobným odberom.
  • Na rovnakom mieste máme dvojpodlažný sklad s celkovou rozlohou 1600 m2 na rýchly nákup výrobkov.
  • Najväčší sklad autokozmetiky a výrobkov na ozvučenie a odhlučnenie automobilov v Českej republike.
  • Sortiment viac ako 40 výrobcov autokozmetiky a 60 výrobcov na ozvučenie a odhlučnenie automobilov na jednom mieste.
  • Samozrejmosťou je možnosť platby v hotovosti alebo kartami Visa, Master Card atď.
  • Pre našich zákazníkov je k dispozícii veľké súkromné parkovisko pre viac ako 40 vozidiel.

Na čo sa môžete tešiť po otvorení novej predajne? 

Hneď ako to podmienky dovolia, pripravíme pre vás novú predajňu s rozlohou 60 m2, kde si budete môcť zakúpiť sortiment výrobkov zo všetkých našich hlavných odvetví. Na hlavnej stene, kde sa nachádza aj predajný pult, si budete môcť vybrať zo širokej ponuky popredných svetových výrobcov autokozmetiky, na protiľahlej stene si budete môcť " ohmatať" všetky materiály na odhlučnenie vozidla od obľúbeného výrobcu Comfortmat a napokon uprostred nájdete demonštračný panel s najzaujímavejšími reproduktormi v základnej cenovej kategórii, ktoré sú zároveň najžiadanejšie. Okrem demo panelu pre vás ozvučíme aj niekoľko predvádzacích vozidiel, kde si v reálnych podmienkach vypočujete viac možností ozvučenia v rôznych cenových kategóriách. Na mieste existujúcej dočasnej predajne bude následne vybudovaná relaxačná miestnosť pre zákazníkov, kde môžete celý deň čakať na dokončenie inštalácie vo vašom aute, relaxovať na pohodlnej pohovke, pracovať na notebooku alebo sledovať Netflix a hrať hry na playstation. Občerstvenie je samozrejme zadarmo a ak by ste sa chceli prejsť, v okolí areálu sa nachádza niekoľko zaujímavých miest.

Veríme, že v najbližších mesiacoch všetko zrealizujeme tak, aby sme vám mohli čo najskôr ponúknuť reprezentatívne moderné priestory.

Ďakujeme za pochopenie.