Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Blog

Naše skúsenosti s predajom a montážou autohifi zbierame už viac než 19 rokov. V našom e-shope Ahifi aj v našej brnianskej predajni sa špecializujeme na značky, ktoré spĺňajú našu predstavu o kvalite, spoľahlivosti produktu a skvelého pomeru cena/výkon. Aj vďaka ucelenému prehľadu z oboru vám tak môžeme čo najviac uľahčiť výber a orientáciu v našom tovare. Neustále pridávame horúce novinky, zaujímavosti z autohifi, články ohľadne zapojenia komponentov, riešenie najčastejších otázok a slovník pojmov.
Ako odhlučniť strechu auta?Ako odhlučniť auto

Ako odhlučniť strechu auta?

Odhlučnenie strechy zamedzí hluku, ktorý preniká práve cez strechu vozidla. Ide o aerodynamický hluk, hluk od vetra alebo dažďových kvapiek. Okrem toho strechu aj tepelne izolujeme a v tomto článku sa pozrieme ako na to.
Celý článok
Stovky nových produktov od FlexipadsAktuality

Stovky nových produktov od Flexipads

Máme pre vás ďalšiu značku, ktorú nanovo distribujeme priamo z Anglicka - Flexipads. Príslušenstvo pre leštenie laku a ľahkú údržbu auta.
Celý článok
Ako najúčinnejšie odhlučniť podlahu vozidlaAko odhlučniť auto

Ako najúčinnejšie odhlučniť podlahu vozidla

Cez podlahu sa do interiéru vozidla dostáva hluk od cesty, od kolies, ale aj od motora, prevodovky alebo výfuku. V našom článku sa dozviete ako odhlučniť podlahu vozidla v niekoľkých krokoch.
Celý článok
Colourlock - autokozmetika na kožuAktuality

Colourlock - autokozmetika na kožu

Kožené interiéry sa v autách objavujú čoraz častejšie. Z toho dôvodu rozširujeme ponuku špeciálnej autokozmetiky zameranej na kožu od nemeckej značky Colourlock.
Celý článok
Mnoho noviniek od eXcursionAktuality

Mnoho noviniek od eXcursion

Máte radi novinky z autohifi? Veríme, že áno. Po novom zaraďujeme do ponuky horúce novinky od nemeckej značky eXcurison. Ofenzíva veľmi výkonných subwooferov je tu.
Celý článok
Prípravky na kožu Gliptone Liquid LeatherAktuality

Prípravky na kožu Gliptone Liquid Leather

Rozširujeme ponuku produktov pre starostlivosť o kožené povrchy. Po novom u nás môžete zakúpiť prípravky Gliptone Liquid Leather. Globálne uznávaný výrobca prípravkov na kožu v aute.
Celý článok
Ako na odhlučnenie kufra v niekoľkých krokochAko odhlučniť auto

Ako na odhlučnenie kufra v niekoľkých krokoch

Odhlučnenie batožinového priestoru má zásadný vplyv na celkové odhlučnenie vozidla a preto je nutné zvoliť správne materiály a postupy. Všetko podstatné sa dozviete v našom článku.
Celý článok
Porovnanie keramických ochrán Carbon CollectiveAko si vybrať

Porovnanie keramických ochrán Carbon Collective

Anglický výrobca Carbon Collective, ktorý sa špecializuje na špičkové keramické ochrany laku, má v ponuke celkom 7 typov keramických povlakov, ktoré si v článku porovnáme.
Celý článok
Ako správne odhlučniť dvere vozidlaAko odhlučniť auto

Ako správne odhlučniť dvere vozidla

Predné aj zadné dvere sú jedny z hlavných plôch, ktorými do interiéru vozidla preniká vysoké percento hluku a sú základným prvkom odhlučnenia celého vozidla.
Celý článok
Comfortmat - revolúcia v odhlučnení vozidielAktuality

Comfortmat - revolúcia v odhlučnení vozidiel

Technológie idú rýchlo dopredu a to platí aj pre odhlučnenie vozidiel. Preto sme museli prísť s novými hi-tech materiálmi a novou stratégiou pre nadchádzajúce roky. Určite čítajte ďalej, stojí to za to!
Celý článok
Leštenie 2.0 - Aku a káblové leštičky FLEXAktuality

Leštenie 2.0 - Aku a káblové leštičky FLEX

Zaraďujeme do ponuky bezdrôtové leštičky Flex, ktoré sa radia k tomu najlepšiemu na svete. Nájdete u nás kompletný sortiment pre leštenie auta od tejto špičkovej nemeckej značky.
Celý článok
Novinky Fictech pre sezónu 2020Aktuality

Novinky Fictech pre sezónu 2020

Fictech rozšíril svoju ponuku produktov pre lietadlá, motockyle a lode. Došlo tiež k výraznému zníženiu cien a upravenie popiskov. Fictech v plnej sile pre sezónu 2020 je práve tu!
Celý článok
Nákup na Ahifi.sk je bezpečný a spoľahlivýAktuality

Nákup na Ahifi.sk je bezpečný a spoľahlivý

Náš e-shop funguje aj v tejto ťažkej dobe. Prijali sme však niekoľko dôležitých opatrení, ktoré si môžete prečítať v tejto aktualite.
Celý článok
Rozšírenie ponuky materiálov ProfidampAktuality

Rozšírenie ponuky materiálov Profidamp

Pod značkou Profidamp už nenájdete iba najpredávanejší tlmiaci materiál Profidamp Alubutyl, ale aj ďalšie materiály vhodné pre odhlučnenie vozidiel. Viac informácií v našej aktualite.
Celý článok
Nové modely autorádií JVC pre rok 2020Aktuality

Nové modely autorádií JVC pre rok 2020

Dnes sme doplnili na e-shop novinky od JVC. Zaujímavou novinkou je 1DIN autorádio s LCD displejom za super cenu.
Celý článok
Populárna autokozmetika Auto Finesse na Ahifi!Aktuality

Populárna autokozmetika Auto Finesse na Ahifi!

Na začiatok sezóny dobrá správa, v našej ponuke po novom nájdete kompletný sortiment tejto obľúbenej anglickej autokozmetiky, vrátane horúcich noviniek.
Celý článok
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.