Môj účet

Adresa, otváracia doba a kontakty

Otázky na tovar a montáže

Po-Pia: 08:00 - 17:00 +420 607 38 38 38 info@ahifi.sk

Informácie k objednávkam

Po-Pia: 08:00 - 17:00 +420 607 38 38 38 objednavky@ahifi.sk
Ak sa vám nepodarí na uvedené telefónne číslo dovolať, naši predajcovia práve vybavujú telefonické otázky, alebo sa venujú zákazníkom na našej predajni. Ihneď, ako to bude možné (spravidla ten istý deň), vám zavoláme späť na telefónne číslo, z ktorého ste nám volali. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa predajne a montážnej dielne

Ahifi, s.r.o.
CTPark Brno Líšeň
Trnkova 2969/123 (naproti Rohlik.cz)
628 00 Brno-Líšeň
Česká republika

Fakturačné údaje

Ahifi s.r.o.
Rybnická 531/107
634 00 Brno
IČ: 06597840
DIČ: CZ06597840 SME PLATCOVIA DPH

Společnosť je zapísaná v obchodnom registri u KS v Brne, oddiel C, vložka 102776.

Otváracia doba

kamenná prodejňa Po-Pia: 08:00 - 17:00
víkend a sviatky: ZATVORENÉ

Tým Ahifi, s.r.o.

Ing. Karel Konečný

riaditeľ spoločnosti

Karel v minulosti prevádzkoval vlastný internetový obchod a vďaka jeho skúsenostiam s e-commerce sa v Ahifi posúvame rýchlo vpred. Pracuje pre nás od roku 2017 a má na starosť všetky naše kľúčové projekty, strategické plánovanie, marketing, komunikáciu s externými firmami a významnými klientmi, prípadne riešenie neočakávaných situácií. Keďže medzi jeho veľké koníčky patria autá, hudba a detailing, môžete jeho meno nájsť aj pod väčšinou našich článkov. Svoj voľný čas rád trávi v prírode, jazdí na horskom bicykli, venuje sa fotografovaniu a pozitívnu energiu čerpá spolu so svojou priateľkou poznávaním rôznych kútov Európy.


 

Ivo Loula

prevádzkový manažér

Ivo u nás pracuje od roku 2019, kedy nastúpil na pozíciu skladníka. Tam si vyskúšal balenie balíkov, chystanie tovaru a neskôr celú organizáciu skladu. Získal tak veľký prehľad o našich produktoch i chodu firmy a vďaka svojej pracovitosti, spoľahlivosti a prirodzenej inteligencie túto pozíciu veľmi rýchlo prerástol. Keď sme začali uvažovať o novej pozícii prevádzkového manažéra, bol pre nás Ivo jasnou voľbou. Teraz má na starosť bezproblémový chod a organizáciu všetkých dôležitých oddelení Ahifi, nastavenie vnútrofiremných procesov a kontrolu ich dodržiavania, veľkoobchodných klientov, výber nových zamestnancov a je tiež dôležitou spojkou s vedením spoločnosti. Ivo je športovec, hrá futbal, chodí do posilňovne a vo voľnom čase rád cestuje po našej krásnej republike i zahraničí.


Evelin Kramárová

Evelin u nás pracuje od roku 2021 a má na starosť veľmi zodpovednú a náročnú prácu v podobe preloženia maďarskej mutácie nášho e-shopu. Po jej spustení bude Evelininou pracovnou náplňou aj vybavovanie objednávok a dotazov maďarských klientov. Maďarsko teda bude už druhá krajina, do ktorej budeme expandovať s vlastnou verziou e-shopu v materinskom jazyku danej krajiny. Tým Evelininým je práve maďarčina, pochádza však zo Slovenska a teraz býva v Brne. Vďaka tejto magickej kombinácii spolu so svojimi osobnostnými predpokladmi je Evelin ako stvorená pre túto novú pozíciu v našej firme. Vo voľnom čase Evelin s obľubou číta, rada cestuje a jazdí na bicykli. 


Marek Flek

vedúci predajne

Marek začal u nás pracovať už v roku 2013 a v súčasnosti je teda najdlhšie pôsobiacim zamestnancom Ahifi. Za tú dobu získal bohaté skúsenosti na niekoľkých pozíciách v sklade, montážnej dielni, administrácii e-shopu a nakoniec sa vypracoval na vedúceho kamennej predajne. Tu uplatňuje svoje veľmi rozsiahle vedomosti z odboru a odovzdáva ich s ochotou našim zákazníkom. Miluje adrenalínové športy, jazdu na horskom bicykli, rád rybárči a cestuje. Zďaleka najväčšiu radosť však Marekovi prináša jeho nový prírastok do rodiny a väčšinu voľného času teda venuje svojej manželke a dcére.


Lukáš Zemánek

odborný predajca

S Lukášom sa môžete stretnúť priamo na kamennej predajni alebo na našom firemnom tel. čísle, ktoré sa aj napriek veľkom vyťažení, snaží usilovne zdvíhať. Ak sa mu napriek tomu nedovoláte, vždy vám ochotne zavolá naspäť. Lukáš je empatický, chytrý a ak je to v jeho silách, vždy rád poradí. Rád cestuje po horách so svojou priateľkou, jeho veľkým hobby sú horské bicykle. Lukáš u nás pracuje od augusta 2017.


Robert Čech

odborný predajca

Robert patrí k našim trom skúseným predajcom a do kontaktu s ním sa môžete dostať nielen na našej brnenskej predajni, ale aj telefónnej linke, e-mailu alebo facebooku. Vďaka svojim predchádzajúcim skúsenostiam s autohifi a výborným komunikačným schopnostiam dokáže rýchlo vybaviť všetky otázky a navrhne optimálne ozvučenie alebo odhlučnenie vášho vozidla. Autám sa venuje aj mimo pracovnej doby, voľný čas totiž rád trávi vo svojej dielni, kde opravuje a renovuje americká autá. S tými potom vyráža na automobilové zrazy a výlety do prírody.


Ondřej Podrazil

vedúci dielne

Ondro pre nás pracuje od roku 2014 a patrí k našim najdlhšie pôsobiacim zamestnancom. Jeho skúsenosti, pracovné nasadenie a zručnosť sú na vysokej úrovni a len málokto sa mu dokáže vyrovnať. Je až neuveriteľné s akou ľahkosťou, rýchlosťou a sebadôverou dokáže rozložiť a zložiť ľubovoľné auto a aj z toho dôvodu je naším mužom číslo jedna pre odhlučnenie vozidiel. Vďaka jeho schopnostiam mu tiež po práve náleží pozícia vedúceho montážnej dielne. Ondra svoj voľný čas trávi najviac s rodinou a priateľmi. Medzi jeho koníčky patrí skútre a autá, hlavne tie americké.


Ján Dadej

montážny technik

Ján spolu so svojím kolegom z dielne Ladislavom u nás pracujú od roku 2020 a patrí teda k novším členom nášho tímu. Posledných desať rokov strávil v zahraničí, konkrétne v Anglicku, Austrálii a na Novom Zélande, kde získal veľa životných aj pracovných skúseností nielen zo sveta automobilov. Na autách zákazníkov vždy pracuje s maximálnou zručnosťou a dôslednosťou, čím nás rýchlo presvedčil, že je mužom na správnom mieste. Pri svojej poslednej zahraničnej ceste si sám prestaval karavan, s ktorým precestoval Nový Zéland. To naznačuje jeho najväčšie záľuby - cestovanie, autá a samozrejme ich ozvučenie.


Ladislav Neuman

montážny technik

Ladislav patrí k našim novším technikom, ktorý nás ihneď zaujal nielen svojimi predchádzajúcimi skúsenosťami, ale aj pracovným zapálením, dôkladnosťou hraničiaca s perfekcionizmom a aj svojou osobnosťou. V minulosti pracoval v leteckom priemysle, konkrétne sa zaoberal elektrotechnikou lietadiel, takže práca s automobilmi je pre neho maličkosťou. Jeho koníčky sú najmä autá, ich ozvučenie a audiotechnika všeobecne. Voľný čas trávi najradšej so svojou manželkou, s ktorou s obľubou spoznávajú zaujímavé miesta v Česku a zahraničí.


Radim Dvořák

vedúci skladu

Radim k nám prišiel v októbri 2016 a celú dobu má na starosti príjem a expedíciu zásielok. Za tú dobu jeho rukami prešlo viac ako 50 000 zásielok, jeho schopnosti v balení sú naozaj obdivuhodné. V súčasnosti má pod sebou dvoch skladníkov a jeho úloha teraz spočíva v kontrole a organizácii skladu. Radim patrí medzi tých, na ktorých je 100% spoľahnutie. Miluje Moravu, svoju manželku a medzi jeho veľké vášne patrí detailing.