Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Adresa, otváracia doba a kontakty

Otázky na tovar a montáže

Po-Pia: 08:00 - 17:00 +420 607 38 38 38 dotazy@ahifi.sk

Informácie k objednávkam

Po-Pia: 08:00 - 17:00 +420 607 38 38 38 objednavky@ahifi.sk
Ak sa vám nepodarí na uvedené telefónne číslo dovolať, naši predajcovia práve vybavujú telefonické otázky, alebo sa venujú zákazníkom na našej predajni. Ihneď, ako to bude možné (spravidla ten istý deň), vám zavoláme späť na telefónne číslo, z ktorého ste nám volali. Ďakujeme za pochopenie.

Vážení zákazníci, prosíme o zváženie nutnosti kontaktovať nás telefonicky. V súčasnej dobe vďaka obrovskému nárastu objednávok aj telefonických dotazov sa môže stať, že sa v danú chvíľu nedovoláte. Môžete v takýchto prípadoch využiť náš e-mail, prípadne Facebook Messenger. Ďakujeme za pochopenie.  

Adresa predajne a montážnej dielne

Ahifi.sk, Rybnická 531/107, 634 00 Brno - Nový Lískovec, Česká republika

Fakturačné údaje

Ahifi s.r.o.
Rybnická 531/107
634 00 Brno
IČ: 06597840
DIČ: CZ06597840 SME PLATCOVIA DPH

Společnosť je zapísaná v obchodnom registri u KS v Brne, oddíl C, vložka 102776.

Otváracia doba

kamenná prodejňa Po-Pia: 08:00 - 17:00
víkend a sviatky: ZATVORENÉ

Tým Ahifi, s.r.o.

Karel Konečný

riaditeľ spoločnosti
Karel Konečný v minulosti prevádzkoval svoj vlastný e-shop s autodoplnkami a vďaka jeho skúsenostiam s e-commerce sa v Ahifi posúvame rýchlo vpred. Jeho náplňou práce je tvorba obsahu webu, komunikácia s externými firmami a kľúčovými zákazníkmi, prípadne riešenie neočakávaných situácií. Pre Ahifi pracuje od februára 2017. Je profesionálnym fotografom, miluje Taliansko a pozitívnu energiu čerpá poznávaním rôznych kútov Európy.

Barbora Ambrozová

objednávky

Marek Flek

vedúci predajne
Marek začal v Ahifi pracovať v marci 2013, kedy bola jeho pozícia rôznorodá. Prešiel si skladom, kde balil balíky, dielňou a administráciou e-shopu. Postupom rokov sa tak vypracoval na vedúceho kamennej predajne. Jeho znalosti v odbore sú veľmi obsiahlé a dokáže poradiť takmer s čímkoľvek. Miluje adrenalínové športy, rád rybárči a cestuje s kamarátmi po rôznych miestach ako v ČR, tak aj v zahraničí.

Lukáš Zemánek

odborný predajca
S Lukášom sa môžete stretnúť priamo na kamennej predajni alebo na našom firemnom tel. čísle, ktoré sa aj napriek veľkom vyťažení, snaží usilovne zdvíhať. Ak sa mu napriek tomu nedovoláte, vždy vám ochotne zavolá späť. Lukáš je empatický, šikovný a ak je to v jeho silách, vždy rád poradí. Rád cestuje po horách so svojou priateľkou, jeho veľkým hobby sú horské bicykle. Lukáš u nás pracuje od augusta 2017.

Tomáš Dostál

reklamácie
Tomáš začal pracovať v Ahifi v októbri 2015 ako brigádnik v sklade. Na začiatku bol nesmelý, ale postupom času sa Tomáš vypracoval na jedného z kľúčových zamestnancov firmy. Dokáže skvele komunikovať vo firme ale aj mimo nej a do všetkého čo robí, dáva kus seba. Tom miluje svet motoriek a jeho najväčším idolom je Valentino Rossi. Cez víkend ho môžete stretnúť ako brázdi na svojej Yamahe cesty nielen okolo Brna.

Radim Dvořák

vedúci skladu
Radim k nám prišiel v októbri 2016 a celú dobu má na starosti príjem a expedíciu zásielok. Za tú dobu jeho rukami prešlo viac ako 50 000 zásielok, jeho schopnosti v balení sú naozaj obdivuhodné. V súčasnosti má pod sebou dvoch skladníkov a jeho úloha teraz spočíva v kontrole a organizácii skladu. Radim patrí medzi tých, na ktorých je 100% spoľahnutie. Miluje Moravu, svoju manželku a medzi jeho veľké vášne patrí detailing.

Martin Peloušek

senior technik
Martin patrí medzi našich najskúsenejších zamestnancov, v odbore sa pohybuje viac 25 rokov. Pracuje u nás od júla 2012 a je tak najdlhšie pôsobiacim zamestnancom v Ahifi. Martinov mozog disponuje nespočetným množstvom skúseností, ktoré za tie roky nazbieral. Vie pokojne a zrozumiteľne vysvetliť všetko okolo montáže. Nedá dopustiť na svoju rodinu, medzi jeho koníčky patria psy a zvieratá.

Ondřej Podrazil

montážny technik
Ondra pre nás pracuje od apríla 2014. Jeho pracovné nasadenie a zručnosť sú na vysokej úrovni a len málokto sa mu dokáže vyrovnať. Môžete sa sním stretnúť pri odovzdávaní vozidla na montážnej dielni. Ondra svoj voľný čas trávi najviac s rodinou a priateľmi. Medzi jeho koníčky patria skútre a autá, hlavne tie americké.

Ivo Loula

Ivo do Ahifi nastúpil v apríli 2019 a patrí medzi našich nových členov teamu. Ivo patrí do mladej generácie a má plno energie na to, aby efektívne a kvalitne balil zásielky, ktoré denne odosielame našim zákazníkom. Ivo je športovec, hrá futbal a veľmi rád objavuje jemu neznáme miesta v Česku a na Slovensku.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.