Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Adresa, otváracia doba a kontakty

Otázky na tovar a montáže

Po-Pia: 08:00 - 17:00 +420 607 38 38 38info@ahifi.sk

Informácie k objednávkam

Po-Pia: 08:00 - 17:00 +420 607 38 38 38 objednavky@ahifi.sk
Ak sa vám nepodarí na uvedené telefónne číslo dovolať, naši predajcovia práve vybavujú telefonické otázky, alebo sa venujú zákazníkom na našej predajni. Ihneď, ako to bude možné (spravidla ten istý deň), vám zavoláme späť na telefónne číslo, z ktorého ste nám volali. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa predajne a montážnej dielne

Ahifi.sk
Rybnická 531/107
634 00 Brno - Nový Lískovec
Česká republika

Fakturačné údaje

Ahifi s.r.o.
Rybnická 531/107
634 00 Brno
IČ: 06597840
DIČ: CZ06597840 SME PLATCOVIA DPH

Společnosť je zapísaná v obchodnom registri u KS v Brne, oddiel C, vložka 102776.

Otváracia doba

kamenná prodejňa Po-Pia: 08:00 - 17:00
víkend a sviatky: ZATVORENÉ

Tým Ahifi, s.r.o.

Ing. Karel Konečný

riaditeľ spoločnosti

Karel v minulosti prevádzkoval vlastný internetový obchod s autodoplnkami a vďaka jeho skúsenostiam s e-commerce sa v Ahifi posúvame rýchlo vpred. Má na starosť naše kľúčové projekty, tvorbu obsahu webu, komunikáciu s externými firmami a významnými zákazníkmi, prípadne riešenie neočakávaných situácií. Pre Ahifi pracuje od februára 2017. Je profesionálnym fotografom, miluje Taliansko a pozitívnu energiu čerpá poznávaním rôznych kútov Európy.


 

Hana Rocskárová

vedúci starostlivosti o zákazníkov

Hanka patrí spolu s kolegyňou Bárou k veľmi dôležitým členom nášho teamu, pretože má na starosť vybavovanie vašich objednávok, reklamácií, refundácií a hŕbu telefonických a e-mailových otázok. Okrem toho objednáva tovar od našich zahraničných aj slovenských dodávateľov, aby sme mali väčšinu ponúkaného sortimentu skladom a nemuseli ste na vaše obľúbené produkty čakať. Vďaka svojej príkladnej pracovitosti a zodpovednosti sa môžete vždy spoľahnúť na rýchle a dôkladné vyriešenie vašich objednávok a otázok. Voľný čas trávi Hanka so svojou rodinou a priateľmi, rada cestuje a objavuje nové miesta.


 

Mgr. Barbora Ambrozová

starostlivosť o zákazníkov

Bára pracuje v Ahifi od apríla tohto roku a patrí teda k novším členom nášho teamu, do ktorého vďaka svojim nielen pracovným schopnostiam rýchlo zapadla. Spolu so svojou kolegyňou Hankou má na starosť každodenné vybavovanie vašich objednávok a otázok aj zahraničný obchod. Jej hlavným cieľom je, aby sa objednaný tovar čo najrýchlejšie dostal k vám a v prípade reklamácie sa všetko vybavilo rýchlo a k vašej spokojnosti. Počuť ju môžete aj na našej telefónnej linke, kde ochotne zodpovie vaše otázky týkajúce sa objednávok. Bára miluje hudbu, cestovanie a rada spoznáva nových ľudí a kultúry. V zahraničí strávila aj časť svojho života a vďaka tomu získala veľa nielen pracovných skúseností, ktoré k našej radosti teraz uplatňuje u nás v Ahifi.


 

Marek Flek

vedúci predajne

Marek začal v Ahifi pracovať v marci 2013, kedy bola jeho pozícia rôznorodá. Prešiel si skladom, kde balil balíky, dielňou a administráciou e-shopu. Postupom rokov sa tak vypracoval na vedúceho kamennej predajne. Jeho znalosti v odbore sú veľmi obsiahlé a dokáže poradiť takmer s čímkoľvek. Miluje adrenalínové športy, rád rybárči a cestuje s kamarátmi po rôznych miestach ako v ČR, tak aj v zahraničí.


Robert Čech

odborný predajca

Robert patrí k našim trom skúseným predajcom a do kontaktu s ním sa môžete dostať nielen na našej brnenskej predajni, ale aj telefónnej linke, e-mailu alebo facebooku. Vďaka svojim predchádzajúcim skúsenostiam s autohifi a výborným komunikačným schopnostiam dokáže rýchlo vybaviť všetky otázky a navrhne optimálne ozvučenie alebo odhlučnenie vášho vozidla. Autám sa venuje aj mimo pracovnej doby, voľný čas totiž rád trávi vo svojej dielni, kde opravuje a renovuje americká autá. S tými potom vyráža na automobilové zrazy a výlety do prírody.


Lukáš Zemánek

odborný predajca

S Lukášom sa môžete stretnúť priamo na kamennej predajni alebo na našom firemnom tel. čísle, ktoré sa aj napriek veľkom vyťažení, snaží usilovne zdvíhať. Ak sa mu napriek tomu nedovoláte, vždy vám ochotne zavolá späť. Lukáš je empatický, šikovný a ak je to v jeho silách, vždy rád poradí. Rád cestuje po horách so svojou priateľkou, jeho veľkým hobby sú horské bicykle. Lukáš u nás pracuje od augusta 2017.


 

Ondřej Podrazil

vedúci dielne

Ondra pre nás pracuje od apríla 2014 a patrí k našim najdlhšie pôsobiacim zamestnancom. Jeho skúsenosti, pracovné nasadenie a zručnosť sú na vysokej úrovni a len málokto sa mu dokáže vyrovnať. Je až neuveriteľné s akou ľahkosťou, rýchlosťou a sebadôverou dokáže rozložiť a zložiť ľubovoľné auto a aj z toho dôvodu je naším mužom číslo jedna pre odhlučnenie vozidiel. Vďaka jeho schopnostiam mu tiež po práve náleží pozícia vedúceho montážnej dielne. Ondra svoj voľný čas trávi najviac s rodinou a priateľmi. Medzi jeho koníčky patria skútre a autá, hlavne tie americké.


Ladislav Neuman

montážny technik

Ladislav patrí k našim novším technikom, ktorý nás ihneď zaujal nielen svojimi predchádzajúcimi skúsenosťami, ale aj pracovným zapálením, dôkladnosťou hraničiaca s perfekcionizmom a aj svojou osobnosťou. V minulosti pracoval v leteckom priemysle, konkrétne sa zaoberal elektrotechnikou lietadiel, takže práca s automobilmi je pre neho maličkosťou. Jeho koníčky sú najmä autá, ich ozvučenie a audiotechnika všeobecne. Voľný čas trávi najradšej so svojou manželkou, s ktorou s obľubou spoznávajú zaujímavé miesta v Česku a zahraničí.


Ján Dadej

montážny technik

Ján spolu so svojím kolegom z dielne Ladislavom u nás pracujú od roku 2020 a patrí teda k novším členom nášho tímu. Posledných desať rokov strávil v zahraničí, konkrétne v Anglicku, Austrálii a na Novom Zélande, kde získal veľa životných aj pracovných skúseností nielen zo sveta automobilov. Na autách zákazníkov vždy pracuje s maximálnou zručnosťou a dôslednosťou, čím nás rýchlo presvedčil, že je mužom na správnom mieste. Pri svojej poslednej zahraničnej ceste si sám prestaval karavan, s ktorým precestoval Nový Zéland. To naznačuje jeho najväčšie záľuby - cestovanie, autá a samozrejme ich ozvučenie.


Radim Dvořák

vedúci skladu
Radim k nám prišiel v októbri 2016 a celú dobu má na starosti príjem a expedíciu zásielok. Za tú dobu jeho rukami prešlo viac ako 50 000 zásielok, jeho schopnosti v balení sú naozaj obdivuhodné. V súčasnosti má pod sebou dvoch skladníkov a jeho úloha teraz spočíva v kontrole a organizácii skladu. Radim patrí medzi tých, na ktorých je 100% spoľahnutie. Miluje Moravu, svoju manželku a medzi jeho veľké vášne patrí detailing.

Ivo Loula

skladník

Ivo do Ahifi nastúpil v apríli 2019 a patrí medzi našich nových členov teamu. Ivo patrí do mladej generácie a má plno energie na to, aby efektívne a kvalitne balil zásielky, ktoré denne odosielame našim zákazníkom. Ivo je športovec, hrá futbal a veľmi rád objavuje jemu neznáme miesta v Česku a na Slovensku.


David Strejček

skladník

David patrí k našim šikovným skladníkom a má na starostt najmä každodenné preberanie tovaru od našich českých aj zahraničných dodávateľov a samozrejme balenie balíkov, ktoré sa z nášho skladu dostanú rýchlo k vám. Voľný čas najradšej trávi s priateľkou a má aj druhú lásku - svoje BMW, s ktorým s obľubou navštevuje zrazy po rôznych kútoch Česka. 
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.