Môj účet
Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Adresa, otváracia doba a kontakty

Otázky na tovar a montáže

Po-Pia: 08:00 - 17:00 +420 607 38 38 38info@ahifi.sk

Informácie k objednávkam

Po-Pia: 08:00 - 17:00 +420 607 38 38 38 objednavky@ahifi.sk
Ak sa vám nepodarí na uvedené telefónne číslo dovolať, naši predajcovia práve vybavujú telefonické otázky, alebo sa venujú zákazníkom na našej predajni. Ihneď, ako to bude možné (spravidla ten istý deň), vám zavoláme späť na telefónne číslo, z ktorého ste nám volali. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa predajne a montážnej dielne

Ahifi.sk
Rybnická 531/107
634 00 Brno - Nový Lískovec
Česká republika

Fakturačné údaje

Ahifi s.r.o.
Rybnická 531/107
634 00 Brno
IČ: 06597840
DIČ: CZ06597840 SME PLATCOVIA DPH

Společnosť je zapísaná v obchodnom registri u KS v Brne, oddiel C, vložka 102776.

Otváracia doba

kamenná prodejňa Po-Pia: 08:00 - 17:00
víkend a sviatky: ZATVORENÉ

Tým Ahifi, s.r.o.

Ing. Karel Konečný

riaditeľ spoločnosti

Karel v minulosti prevádzkoval vlastný internetový obchod a vďaka jeho skúsenostiam s e-commerce sa v Ahifi posúvame rýchlo vpred. Pracuje pre nás od roku 2017 a má na starosť všetky naše kľúčové projekty, strategické plánovanie, marketing, komunikáciu s externými firmami a významnými klientmi, prípadne riešenie neočakávaných situácií. Keďže medzi jeho veľké koníčky patria autá, hudba a detailing, môžete jeho meno nájsť aj pod väčšinou našich článkov. Svoj voľný čas rád trávi v prírode, jazdí na horskom bicykli, venuje sa fotografovaniu a pozitívnu energiu čerpá spolu so svojou priateľkou poznávaním rôznych kútov Európy.


 

Ivo Loula

prevádzkový manažér

Ivo u nás pracuje od roku 2019, kedy nastúpil na pozíciu skladníka. Tam si vyskúšal balenie balíkov, chystanie tovaru a neskôr celú organizáciu skladu. Získal tak veľký prehľad o našich produktoch i chodu firmy a vďaka svojej pracovitosti, spoľahlivosti a prirodzenej inteligencie túto pozíciu veľmi rýchlo prerástol. Keď sme začali uvažovať o novej pozícii prevádzkového manažéra, bol pre nás Ivo jasnou voľbou. Teraz má na starosť bezproblémový chod a organizáciu všetkých dôležitých oddelení Ahifi, nastavenie vnútrofiremných procesov a kontrolu ich dodržiavania, veľkoobchodných klientov, výber nových zamestnancov a je tiež dôležitou spojkou s vedením spoločnosti. Ivo je športovec, hrá futbal, chodí do posilňovne a vo voľnom čase rád cestuje po našej krásnej republike i zahraničí.

 

Hana Rocskárová

vedúci zákazníckej podpory

Hanka patrí spolu s kolegyňou Soňou k veľmi dôležitým členom nášho teamu, pretože má na starosť vybavovanie vašich objednávok, reklamácií, refundácií a hŕbu telefonických a e-mailových otázok. Okrem toho objednáva tovar od našich zahraničných aj slovenských dodávateľov, aby sme mali väčšinu ponúkaného sortimentu skladom a nemuseli ste na vaše obľúbené produkty čakať. Vďaka svojej príkladnej pracovitosti a zodpovednosti sa môžete vždy spoľahnúť na rýchle a dôkladné vyriešenie vašich objednávok a dotazov. Nielen preto sa vypracovala na vedúcu celého tímu zákazníckej podpory, na ktorú sa vždy môže manažment spoločnosti spoľahnúť. Voľný čas trávi Hanka so svojou rodinou a priateľmi, rada cestuje a objavuje nové miesta.


Soňa Malířová

zákaznícka podpora

Soňa pracuje v Ahifi od mája roku 2021 a patrí teda k novším členom nášho teamu, do ktorého vďaka svojmu pracovnému nasadeniu aj osobnostným kvalitám okamžite zapadla. Spolu so svojou kolegyňou Hankou a Luciou má na starosť každodenné vybavovanie vašich objednávok a dotazov v rámci zákazníckej podpory a objednávanie tovaru od našich tuzemských dodávateľov. Jej sympatický hlas môžete počuť aj na našej telefónnej linke, kde ochotne zodpovie vaše otázky týkajúce sa objednávok. Vo svojom voľnom čase najradšej trávi čas so svojím manželom, s ktorým s obľubou cestuje a spoznáva nové miesta. Medzi tie najobľúbenejšie patria večné mesto Rím, do ktorého sa spolu vždy radi vracajú. Soňa je tiež veľkou milovníčkou zvierat a najmä psíkov.


Lucie Zapletalová

zákaznícka podpora

Lucia patrí do nášho nového teamu zákazníckej podpory, v ktorom má na starosť najmä objednávky slovenskej verzie e-shopu. Jej hlavným cieľom je teda bleskurýchle vybavenie objednávok, starostlivé odpovedanie na otázky zákazníkov, objednávanie tovaru od našich dodávateľov a počuť ju samozrejme môžete aj na našej zákazníckej linke. Okrem toho vždy s ochotou sebe vlastnej vypomôže svojim kolegyniam, s ktorými tvorí zohratý team zákazníckej podpory. Veľkou vášňou Lucie je tancovanie a to najmä latinskoamerické tance, ktoré si najradšej užíva so svojím manželom. Vo voľnom čase sa zaoberá aj tvorbou grafiky, trávi čas so svojím kocúrom a rada objavuje útulné brnenské kaviarne.


Evelin Kramárová

Evelin u nás pracuje od roku 2021 a má na starosť veľmi zodpovednú a náročnú prácu v podobe preloženia maďarskej mutácie nášho e-shopu. Po jej spustení bude Evelininou pracovnou náplňou aj vybavovanie objednávok a dotazov maďarských klientov. Maďarsko teda bude už druhá krajina, do ktorej budeme expandovať s vlastnou verziou e-shopu v materinskom jazyku danej krajiny. Tým Evelininým je práve maďarčina, pochádza však zo Slovenska a teraz býva v Brne. Vďaka tejto magickej kombinácii spolu so svojimi osobnostnými predpokladmi je Evelin ako stvorená pre túto novú pozíciu v našej firme. Vo voľnom čase Evelin s obľubou číta, rada cestuje a jazdí na bicykli. 


Marek Flek

vedúci predajne

Marek začal u nás pracovať už v roku 2013 a v súčasnosti je teda najdlhšie pôsobiacim zamestnancom Ahifi. Za tú dobu získal bohaté skúsenosti na niekoľkých pozíciách v sklade, montážnej dielni, administrácii e-shopu a nakoniec sa vypracoval na vedúceho kamennej predajne. Tu uplatňuje svoje veľmi rozsiahle vedomosti z odboru a odovzdáva ich s ochotou našim zákazníkom. Miluje adrenalínové športy, jazdu na horskom bicykli, rád rybárči a cestuje. Zďaleka najväčšiu radosť však Marekovi prináša jeho nový prírastok do rodiny a väčšinu voľného času teda venuje svojej manželke a dcére.


Lukáš Zemánek

odborný predajca

S Lukášom sa môžete stretnúť priamo na kamennej predajni alebo na našom firemnom tel. čísle, ktoré sa aj napriek veľkom vyťažení, snaží usilovne zdvíhať. Ak sa mu napriek tomu nedovoláte, vždy vám ochotne zavolá naspäť. Lukáš je empatický, chytrý a ak je to v jeho silách, vždy rád poradí. Rád cestuje po horách so svojou priateľkou, jeho veľkým hobby sú horské bicykle. Lukáš u nás pracuje od augusta 2017.


 

Robert Čech

odborný predajca

Robert patrí k našim trom skúseným predajcom a do kontaktu s ním sa môžete dostať nielen na našej brnenskej predajni, ale aj telefónnej linke, e-mailu alebo facebooku. Vďaka svojim predchádzajúcim skúsenostiam s autohifi a výborným komunikačným schopnostiam dokáže rýchlo vybaviť všetky otázky a navrhne optimálne ozvučenie alebo odhlučnenie vášho vozidla. Autám sa venuje aj mimo pracovnej doby, voľný čas totiž rád trávi vo svojej dielni, kde opravuje a renovuje americká autá. S tými potom vyráža na automobilové zrazy a výlety do prírody.


Ondřej Podrazil

vedúci dielne

Ondro pre nás pracuje od roku 2014 a patrí k našim najdlhšie pôsobiacim zamestnancom. Jeho skúsenosti, pracovné nasadenie a zručnosť sú na vysokej úrovni a len málokto sa mu dokáže vyrovnať. Je až neuveriteľné s akou ľahkosťou, rýchlosťou a sebadôverou dokáže rozložiť a zložiť ľubovoľné auto a aj z toho dôvodu je naším mužom číslo jedna pre odhlučnenie vozidiel. Vďaka jeho schopnostiam mu tiež po práve náleží pozícia vedúceho montážnej dielne. Ondra svoj voľný čas trávi najviac s rodinou a priateľmi. Medzi jeho koníčky patrí skútre a autá, hlavne tie americké.


Ján Dadej

montážny technik

Ján spolu so svojím kolegom z dielne Ladislavom u nás pracujú od roku 2020 a patrí teda k novším členom nášho tímu. Posledných desať rokov strávil v zahraničí, konkrétne v Anglicku, Austrálii a na Novom Zélande, kde získal veľa životných aj pracovných skúseností nielen zo sveta automobilov. Na autách zákazníkov vždy pracuje s maximálnou zručnosťou a dôslednosťou, čím nás rýchlo presvedčil, že je mužom na správnom mieste. Pri svojej poslednej zahraničnej ceste si sám prestaval karavan, s ktorým precestoval Nový Zéland. To naznačuje jeho najväčšie záľuby - cestovanie, autá a samozrejme ich ozvučenie.


Ladislav Neuman

montážny technik

Ladislav patrí k našim novším technikom, ktorý nás ihneď zaujal nielen svojimi predchádzajúcimi skúsenosťami, ale aj pracovným zapálením, dôkladnosťou hraničiaca s perfekcionizmom a aj svojou osobnosťou. V minulosti pracoval v leteckom priemysle, konkrétne sa zaoberal elektrotechnikou lietadiel, takže práca s automobilmi je pre neho maličkosťou. Jeho koníčky sú najmä autá, ich ozvučenie a audiotechnika všeobecne. Voľný čas trávi najradšej so svojou manželkou, s ktorou s obľubou spoznávajú zaujímavé miesta v Česku a zahraničí.


Radim Dvořák

vedúci skladu

Radim k nám prišiel v októbri 2016 a celú dobu má na starosti príjem a expedíciu zásielok. Za tú dobu jeho rukami prešlo viac ako 50 000 zásielok, jeho schopnosti v balení sú naozaj obdivuhodné. V súčasnosti má pod sebou dvoch skladníkov a jeho úloha teraz spočíva v kontrole a organizácii skladu. Radim patrí medzi tých, na ktorých je 100% spoľahnutie. Miluje Moravu, svoju manželku a medzi jeho veľké vášne patrí detailing.


David Strejček

skladník

David patrí k našim šikovným skladníkom, ktorý má na starosť najmä každodenné preberanie tovaru od našich českých aj zahraničných dodávateľov, a samozrejme balenie balíkov, ktoré sa z nášho skladu tak dostanú rýchlo k vám. Voľný čas najradšej trávi s priateľkou a má aj druhú lásku - svoje BMW, s ktorým s obľubou navštevuje zrazy po rôznych kútoch Česka. 
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.