Môj účet

Kapacitor Brax IPC 1000

1F high-endový kapacitor
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Kapacitor Brax IPC 1000
Hudba sje emócia. Je plná energie a rytmov, čistoty a dynamiky, zafarbenia a vibrácií, radosti a života. Značka Brax ® stavia referenčné zosilňovače, jedny z najlepších na svete, a reproduktory, ktoré dokážu vyjadriť čaro a fascináciu z hudby. Exkluzívne komponenty, tie najvyberanejšie materiály a kombinácie úctyhodnej remeselné práce pre zvukovú dokonalosť, to sú referenčné produkty Brax ® - made in Germany. Počúvajte pre seba!

Autohifi značka Brax® spadá pod firmu Audiotec-Fischer GmbH, ktorá bola založená v roku 1990 Heinzom Fischerom, tento človek patrí ku svetovo uznávaným vývojárom v segmente ozvučenie vozidiel. Od roku 2005, je firma Audiotec-Fischer GmbH certifikovaná podľa normy DIN EN ISO 9001: 2008. Prijatím ďalšej normy, ISO 14001: 2009 v roku 2014, firma dala jasné znamenie, že je plne zodpovedná za šetrné využívanie životného prostredia.

Značka Brax ® ponúka okrem referenčných zosilňovačov tiež high-endové reproduktory, samotné subwoofery, kapacitory a špeciálny tlmiaci tmel. Sortiment značky Brax® môžete zakúpiť priamo u nás, sme jediným a výhradným dovozcom značky Brax ® do Českej Republiky. So značkou Brax ® obchodujeme od roku 2006 a za tú dobu nás presvedčila, že stojí za pozornosť, a právom patrí na samotný vrchol v segmente autohifi .

1F high-endový kapacitor
  • s displejom a riadiacou elektronikou
  • nabíjacia a vybíjacia elektronika
  • priemer 75 mm
  • dĺžka 282 mm
  • ochrana proti prepólovaniu a prepätiu
Katalógové čísloBRAX IPC 1.000.000 UF
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.