Môj účet

Blog Ahifi

Naše skúsenosti s predajom a montážou autohifi zbierame už viac než 19 rokov. V našom e-shope Ahifi aj v našej brnenskej predajni sa špecializujeme na značky, ktoré spĺňajú našu predstavu o kvalite, spoľahlivosti produktu a skvelého pomeru cena/výkon. Aj vďaka ucelenému prehľadu z oboru vám tak môžeme čo najviac uľahčiť výber a orientáciu v našom tovare. Často pridávame horúce novinky, zaujímavosti z autohifi, články ohľadne zapojenia komponentov, riešenie najčastejších otázok a slovník pojmov.

Plexiclick rámčeky pod ŠPZ, ktoré sa nedajú vidieť

Plexiclick rámčeky pod ŠPZ, ktoré sa nedajú vidieť

Odhoďte s nami široké, odstávajúce a drnčiace plastové podložky pod ŠPZ a kúpte si vysoko kvalitné, miniatúrne priehľadné držiaky, ktoré sa nedajú vidieť. Vyzerá to super!
Celý článok
Ako najúčinnejšie odhlučniť batožinový priestorAko odhlučniť autoAktualizované

Ako najúčinnejšie odhlučniť batožinový priestor

S príchodom nových a účinnejších antivibračných a zvukovoizolačných materiálov Comfortmat sme zaktualizovali náš článok týkajúci sa odhlučnenia kufra.
Celý článok
Nové parkovacie senzory Keetec v našej ponuke

Nové parkovacie senzory Keetec v našej ponuke

Upgradovali sme ponuku parkovacích senzorov na montáž do predného a zadného nárazníka. Nájdete u nás teraz desiatky nových modelov a typov, ktoré vám výrazne uľahčia parkovanie.
Celý článok
Doprava s PPL celý jún ZADARMO!Aktuality

Doprava s PPL celý jún ZADARMO!

Počas celého júna môžete nakupovať s dopravou zadarmo, pokiaľ zvolíte prepravcu PPL a vaša objednávka presiahne 10 EUR.
Celý článok
Koch Chemie - nemecký detailingAktuality

Koch Chemie - nemecký detailing

Prehľad noviniek a ukážka toho najlepšieho, čo sme mohli za 2 roky ponúknuť. Okrem toho nedošlo k výraznému zvýšeniu ceny spoločnosti Koch Chemie.
Celý článok
Antivibračné materiály Comfortmat Cobra a Viper

Antivibračné materiály Comfortmat Cobra a Viper

Po troch rokoch sme sa dočkali inovácie veľmi obľúbených antivibračných materiálov Comfortmat modelového radu Dark. Predstavujeme Comfortmat Cobra a Viper!
Celý článok
Nové produkty Pioneer pre tohtoročnú sezónu

Nové produkty Pioneer pre tohtoročnú sezónu

Konečne sa situácia s dostupnosťou autorádií začína zlepšovať a pri tejto príležitosti zaraďujeme do ponuky všetky novinky pre tohtoročnú sezónu od značky Pioneer.
Celý článok
Kvalitné ozvučenie s DSP bez prievanu v peňaženkeRady a tipy

Kvalitné ozvučenie s DSP bez prievanu v peňaženke

Ozvučenie s DSP procesorom nemusí byť výsadou iba drahých inštalácií so špičkovými produktmi. V článku si ukážeme, že dosiahnuť vysoko kvalitný zvuk je možné aj za dostupnú cenu.
Celý článok
Zníženie cien za dopravuAktuality

Zníženie cien za dopravu

Od tejto nedele trvalo znižujeme ceny za dopravné a dobierkové. Teraz u nás zaplatíte za dopravu od 2,99 € do maximálne 3,99 €. Od 100 EUR je navyše poštovné úplne zadarmo.
Celý článok
Autokozmetika s vôňou parfumuAktuality

Autokozmetika s vôňou parfumu

Včera prebehla svetová premiéra dlho očakávaných noviniek od Fresso. Po dlhom období testovania Fresso uvádza na trh svoju vlastnú autokozmetiku s vôňou parfumu.
Celý článok
Meguiar's novinky na leto 2022Aktuality

Meguiar's novinky na leto 2022

Americký Meguiar's kontinuálne prináša novinky do svojej širokej ponuky. Teraz prichádza s 11 novými produktmi, ktoré máme už objednané.
Celý článok
Všetko, čo by ste mali vedieť o odhlučnení autaRady a tipy

Všetko, čo by ste mali vedieť o odhlučnení auta

Odhlučnenie auta umožní zníženie hluku v interiéri, zlepší komfort pri cestovaní a chráni pred tepelnými stratami. Všetko dôležité vrátane výsledkov merania hluku sa dočítate v našom článku.
Celý článok
Nové produkty CarPro 2022/2023Aktuality

Nové produkty CarPro 2022/2023

Teraz, na začiatku jarnej sezóny, zaraďujeme do našich virtuálnych poličiek niekoľko noviniek od značky CarPro. Budú sa vám určite páčiť.
Celý článok
Powerbass po rokoch opäť na Slovensku!Aktuality

Powerbass po rokoch opäť na Slovensku!

Pamätáte na Powerbass? V minulosti bol tento americký výrobca v SR a ČR extrémne populárny a teraz vám jeho zaujímavý sortiment prinášame späť! Nadviaže na vtedajší úspech?
Celý článok
Ako zlepšiť továrenské ozvučenie auta?Rady a tipy

Ako zlepšiť továrenské ozvučenie auta?

Základné aj pokročilé možnosti zlepšenia továrenského ozvučenia vrátane hľadania ciest na dosiahnutie automobilového high-endu sa pokúsime zhrnúť v našom článku.
Celý článok
JL Audio po novom na Ahifi!Aktuality

JL Audio po novom na Ahifi!

Prvou novou značkou, ktorú v roku 2022 zaraďujeme do našej ponuky, je JL Audio. V ponuke nájdete nielen subwoofery tej najvyššej kvality, ale aj zosilňovače a ďalšie produkty na ozvučenie auta.
Celý článok
Alpine uvádza niekoľko noviniek pre rok 2022Aktuality

Alpine uvádza niekoľko noviniek pre rok 2022

Prinášame vám niekoľko noviniek od japonského výrobcu Alpine. Nové sú hlavne záznamové DVR kamery - čierne skrinky, multimediálne autorádiá, niekoľko reproduktorov a zosilňovačov.
Celý článok
Spot repair systém od nemeckej značky FLEXAktuality

Spot repair systém od nemeckej značky FLEX

Najlepší spot repair systém na svete od nemeckej značky FLEX je teraz v našej ponuke! Viete ale vôbec čo spot repair systém znamená?
Celý článok
Veľa nových produktov od NakamichiAktuality

Veľa nových produktov od Nakamichi

Tento týždeň nám dorazila zatiaľ najväčšia zásielka od japonského výrobcu Nakamichi a medzi nimi aj produkty, ktoré ste si obľúbili a boli už vypredané, ale aj množstvo zaujímavých noviniek.
Celý článok
Doplnili sme na e-shop novinky od Auto FinesseAktuality

Doplnili sme na e-shop novinky od Auto Finesse

Najpopulárnejšia anglická značka autokozmetiky? To je Auto Finesse. Práve sme doplnili všetky aktuálne novinky od tejto značky na náš e-shop.
Celý článok