Môj účet

Blog Ahifi

Naše skúsenosti s predajom a montážou autohifi zbierame už viac než 19 rokov. V našom e-shope Ahifi aj v našej brnenskej predajni sa špecializujeme na značky, ktoré spĺňajú našu predstavu o kvalite, spoľahlivosti produktu a skvelého pomeru cena/výkon. Aj vďaka ucelenému prehľadu z oboru vám tak môžeme čo najviac uľahčiť výber a orientáciu v našom tovare. Často pridávame horúce novinky, zaujímavosti z autohifi, články ohľadne zapojenia komponentov, riešenie najčastejších otázok a slovník pojmov.

Textilné autokoberce RigumNovinka na Ahifi

Textilné autokoberce Rigum

Na začínajúcu letnú sezónu sme naskladnili originálne textilné koberce od českého výrobcu Rigum. Skladom máme väčšinu bežne predávaných autokobercov.
Celý článok
Nové produkty ValetPRONové produkty

Nové produkty ValetPRO

Rozširujeme našu ponuku o nové produkty ValetPRO, ktoré boli uvedené na trh minulý rok. Čaká na vás niekoľko zaujímavých noviniek a optimalizácia cien smerom nadol.
Celý článok
Nové produkty od ADBLNové produkty

Nové produkty od ADBL

Veľmi populárna poľská značka ADBL priniesla na svet niekoľko nových, zaujímavých výrobkov. V súvislosti s pridaním nových výrobkov sa im podarilo aj mierne znížiť ceny.
Celý článok
Sme zavalení novinkami od Carbon CollectiveNové produkty

Sme zavalení novinkami od Carbon Collective

Veľké množstvo horúcich noviniek od anglickej, veľmi populárnej značky Carbon Collective v predaji práve teraz. Desiatky noviniek pre lepšie umývanie a ochranu.
Celý článok
Bavte sa hudbou! Audio do BMW pre náročnýchAktuality

Bavte sa hudbou! Audio do BMW pre náročných

Ozvučenie automobilov BMW je často diskutovaná téma, pretože továrenský audio systém nezodpovedá kvalite vozidiel samotných. Všetky možnosti upgradu zvuku sa dozviete v našom článku.
Celý článok
Aktualizácia značky EwocarNové produkty

Aktualizácia značky Ewocar

Ewocar je malá detailingová značka z Litvy. Na sezónu 2024/2025 pripravili a uzrie svetlo sveta 5 nových produktov, ktoré vám teraz musíme predstaviť.
Celý článok
Crescendo - zamerané na sound quality!Novinka na Ahifi

Crescendo - zamerané na sound quality!

Po Audible Physics a Harmonic Harmony predstavujeme ďalšieho významného výrobcu z Indonézie, ktorý sa úzko špecializuje na produkty pre špičkové ozvučenie vozidiel.
Celý článok
Novinky z ekologického CleantleNové produkty

Novinky z ekologického Cleantle

Značka, ktorá sa zameriava na super ekologické a biologicky rozložiteľné výrobky, prináša rad nových výrobkov na rok 2024. Je to stále mladá značka Cleantle.
Celý článok
Nové produkty GyeonNové produkty

Nové produkty Gyeon

Obľúbená značka Gyeon pridáva do sortimentu niekoľko nových výrobkov, ktoré budeme mať na sklade v priebehu apríla. Už teraz sa s nimi však môžete zoznámiť a tešiť sa na ne.
Celý článok
Nové výrobky Fictech a plošné zľavyNové produkty

Nové výrobky Fictech a plošné zľavy

Nové výrobky od spoločnosti Fictech k nám prichádzajú z Francúzska. Teraz tu nájdete rozšírený sortiment výrobkov na starostlivosť o motocykle a kompletný inovatívny rad keramických náterov XPERT.
Celý článok
Nové prípravky, ktoré prídu vhod na jarnú sezónuAktuality

Nové prípravky, ktoré prídu vhod na jarnú sezónu

Michael Cipriani a jeho značka Infinity Wax uvádzajú na trh množstvo nových zaujímavých produktov, ktoré už máme v našej ponuke. Nenechajte si ich ujsť - odporúčame vám kliknúť!
Celý článok
Focal predstavil vylepšenú radu K2P (ES)Nové produkty

Focal predstavil vylepšenú radu K2P (ES)

Focal a jeho legendárny rad Polykevlar prešli transformáciou. To však nie je jediná novinka, k dispozícii sú nové reproduktory Plug & Play pre Tesla Model 3 a Model Y.
Celý článok
Tri nové aktívne subwoofery od HertzNové produkty

Tri nové aktívne subwoofery od Hertz

Taliansky Hertz nedávno predstavil tri nové aktívne subwoofery s integrovaným zosilňovačom, ktoré zaujmú nielen moderným dizajnom, ale aj kompaktnými rozmermi a kvalitným zvukom.
Celý článok
Nové leštiace pasty a sady od Auto FinesseNové produkty

Nové leštiace pasty a sady od Auto Finesse

Pre priaznivcov spoločnosti Auto Finesse máme dobrú správu. Zaradili sme ich nové profesionálne leštiace pasty, ktoré mali vo Veľkej Británii veľký úspech.
Celý článok
Analógový vs. digitálny zosilňovač - ktorý vybrať?Rady a tipy

Analógový vs. digitálny zosilňovač - ktorý vybrať?

Zosilňovače sú neoddeliteľnou súčasťou každého pokročilého audio systému a ich kvalita, výkon a taktiež trieda ovplyvňujú výsledný zvuk. Aký zosilňovač je práve pre vás najvhodnejší?
Celý článok
Koch Chemie, Made in GermanyAktuality

Koch Chemie, Made in Germany

Od základu sme prepracovali popisy produktov Koch Chemie a pridali všetky nové produkty na rok 2024. Doporučené ceny zostali nezmenené.
Celý článok
Snehové reťaze najvyššej kvalityNovinka na Ahifi

Snehové reťaze najvyššej kvality

Rozširujeme našu ponuku o snehové reťaze najvyššej kvality, ide o rakúske reťaze Pewag s viac ako 500-ročnou tradíciou vo výrobe reťazí.
Celý článok
Tershine - To najlepšie na Štedrý deňNové produkty

Tershine - To najlepšie na Štedrý deň

Inflácia porazená. Po zľave značiek Gliptone a Dodo Juice dochádza aj k zníženiu cien značky Tershine, a to až o 20 %! A môžete sa tešiť na množstvo zaujímavých noviniek.
Celý článok
České gumové koberce RigumNové produkty

České gumové koberce Rigum

Pred prvým snehom sme naskladnili gumové koberce značky Rigum. Ochráňte svoj koberec v aute gumovým autokobercom, ktorý je pre zimné obdobie nutnosť.
Celý článok
Ako rýchlo rozmraziť čelné okno auta?Rady a tipy

Ako rýchlo rozmraziť čelné okno auta?

Prvé ranné mrazy v roku 2021 sú tu a s nimi aj zamrznuté sklá našich áut. Ako námrazu rýchlo a bezpečne odstrániť bez zdĺhavého škrabania si ukážeme v našom článku.
Celý článok