Môj účet

Blog Ahifi

Naše skúsenosti s predajom a montážou autohifi zbierame už viac než 19 rokov. V našom e-shope Ahifi aj v našej brnenskej predajni sa špecializujeme na značky, ktoré spĺňajú našu predstavu o kvalite, spoľahlivosti produktu a skvelého pomeru cena/výkon. Aj vďaka ucelenému prehľadu z oboru vám tak môžeme čo najviac uľahčiť výber a orientáciu v našom tovare. Často pridávame horúce novinky, zaujímavosti z autohifi, články ohľadne zapojenia komponentov, riešenie najčastejších otázok a slovník pojmov.

Sam's Detailing - nové produkty pre sezónu 2024Nové produkty

Sam's Detailing - nové produkty pre sezónu 2024

V našom e-shope práve teraz nájdete poriadnu dávku nových produktov od Sam's Detailing! Kto ich ako prvý vyskúša na svojom aute?
Celý článok
Na návšteve v Gladene, školenie a novinkyNové produkty

Na návšteve v Gladene, školenie a novinky

Práve sme sa vrátili z návštevy v nemeckom Gladene a radi by sme vám predstavili novinky a priebeh školenia. Vedeli ste, že výrobky Gladen a Mosconi Gladen dovážame už viac ako 10 rokov?
Celý článok
Zúčastnili sme sa tréningu P. Steinbachera!Zaujímavosti z autohifi

Zúčastnili sme sa tréningu P. Steinbachera!

Náš technik Ján Dadej sa zúčastnil 7-dňového tréningu s Petrom Steinbacherom alias PSsound. Veľa zaujímavostí a mnoho ďalšieho sa dočítate v tomto netradičnom článku.
Celý článok
Gumové vane Rigum - novinka v sortimenteNovinka na Ahifi

Gumové vane Rigum - novinka v sortimente

Pred príchodom zimy sme rozšírili náš sortiment o kvalitné, české gumové vane do kufra značky Rigum. Tieto vane sú totižto číslo 1 v Českej republike! Určite ich poznáte aj vy.
Celý článok
Alpine novinky pre 2023/2024Nové produkty

Alpine novinky pre 2023/2024

Nové modely Alpine S2, Alpine R2, Alpine HDZ Status a mnoho ďalších. Každý deň pre vás aktualizujeme naše webové stránky. Práve prinášame najnovšie informácie o Alpine!
Celý článok
Audible Physics - SQ lahôdka z IndonézieNovinka na Ahifi

Audible Physics - SQ lahôdka z Indonézie

S radosťou predstavujeme prvotriedneho výrobcu reproduktorov Audible Physics. Produkty zamerané striktne na špičkovú kvalitu zvuku teraz po novom na Ahifi!
Celý článok
Predstavujeme nové logo AhifiAktuality

Predstavujeme nové logo Ahifi

Naše logo je s nami späté od založenia Ahifi v roku 2005 a bolo teda na čase prísť so zmenou, ktorá zodpovedá súčasným trendom. Predstavujeme nové, moderné logo Ahifi.
Celý článok
Expert na kožu - Leather ExpertNovinka na Ahifi

Expert na kožu - Leather Expert

Starostlivosť o kožu môže byť teraz oveľa efektívnejšia. Po novom sme do ponuky zaradili špičkové produkty Leather Expert. Prípravky na čistenie, ochranu a renováciu kože.
Celý článok
Rozširujeme sortiment o gumové autokoberceNovinka na Ahifi

Rozširujeme sortiment o gumové autokoberce

Zima na seba nenechá dlho čakať, a preto s istým predstihom uvádzame do predaja veľkú novinku. Rozširujeme náš sortiment o kvalitné gumové autokoberce Geyer & Hosaja!
Celý článok
Plexiclick rámčeky pod ŠPZ, ktoré sa nedajú vidieťNové produkty

Plexiclick rámčeky pod ŠPZ, ktoré sa nedajú vidieť

Odhoďte s nami široké, odstávajúce a drnčiace plastové podložky pod ŠPZ a kúpte si vysoko kvalitné, miniatúrne a priehľadné držiaky, ktoré nie sú vidieť. Vyzerá to super!
Celý článok
Nová značka v ponuke - autokozmetika NasiolNovinka na Ahifi

Nová značka v ponuke - autokozmetika Nasiol

Nasiol - to je po celom svete uznávaná, vysoko rešpektovaná autokozmetika so zameraním na keramické povlaky nielen pre profesionálov, s tvrdosťou až 10H.
Celý článok
Americké záznamové kamery ThinkwareNové produkty

Americké záznamové kamery Thinkware

Produkt, ktorý my sami máme nainštalovaný vo všetkých firemných vozidlách – kvalitná záznamová kamera. Predstavujeme novinky od amerického výrobcu Thinkware.
Celý článok
Nové OEM reproduktory Morel do BMWNové produkty

Nové OEM reproduktory Morel do BMW

Izraelský výrobca Morel nedávno uviedol na trh špičkové OEM reproduktory do automobilov BMW, ktoré prinášajú nekompromisný zvuk aj pre tých najnáročnejších užívateľov.
Celý článok
Návšteva v sídle ADBLAktuality

Návšteva v sídle ADBL

ADBL je najpredávanejšia autokozmetika na Ahifi.sk. V marci sme navštívili ich základňu vo Varšave a priviezli sme vám novinky a nové informácie na sezónu 2023.
Celý článok
Brax - high-end Novinka na Ahifi

Brax - high-end "Made in Germany"

Spoločne so značkou Helix sme na eshop doplnili aj high-end produkty Brax z dielne nemeckého výrobcu Audiotec Fischer. Viac informácií v našej aktualite.
Celý článok
Ako počúvať hudbu vo vysokom rozlíšení v aute?Rady a tipy

Ako počúvať hudbu vo vysokom rozlíšení v aute?

Trendom poslednej doby je počúvanie hudby vo vysokom rozlíšení, ktoré prináša štúdiovú kvalitu zvuku. Všetko dôležité o Hi-Res súboroch a ich počúvaní v automobile sa dozviete v článku.
Celý článok
Nemecký Helix najnovšie na AhifiNovinka na Ahifi

Nemecký Helix najnovšie na Ahifi

Na eshope aj v našich inštaláciách teraz najnovšie nájdete produkty nemeckého výrobcu Helix, ktorý sa špecializuje najmä na DSP procesory a ďalšie autohifi produkty. Viac v našej aktualite.
Celý článok
100% nitrilové rukavice od Brela Pro CareNovinka na Ahifi

100% nitrilové rukavice od Brela Pro Care

Používanie ochranných rukavíc je základné pravidlo, pravidlo zdravia na prvom mieste! Novo zaraďujeme vysoko kvalitné 100% nitrilové rukavice do našej ponuky. Už na sklade!
Celý článok
Ako ochrániť vonkajšie okná nového autaRady a tipy

Ako ochrániť vonkajšie okná nového auta

Obyčajné tekuté stierače "končia", prichádza nová generácia ochrany na okná! Predstavujeme keramický povlak na sklo Aqua Glass Protection, ktorý funguje až 2 roky. Aplikácia na BMW X1.
Celý článok
Ideme proti inflácii - nižšie ceny a 2 novinky IWAktuality

Ideme proti inflácii - nižšie ceny a 2 novinky IW

Vďaka tomu, že ČNB posilňuje korunu, môžeme niektoré značky aj mierne zlacniť. Práve sme upravili ceny u špičkovej autokozmetiky Infinity Wax a zároveň nahrali na e-shop 2 novinky.
Celý článok