Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Blog Ahifi

Naše skúsenosti s predajom a montážou autohifi zbierame už viac než 19 rokov. V našom e-shope Ahifi aj v našej brnenskej predajni sa špecializujeme na značky, ktoré spĺňajú našu predstavu o kvalite, spoľahlivosti produktu a skvelého pomeru cena/výkon. Aj vďaka ucelenému prehľadu z oboru vám tak môžeme čo najviac uľahčiť výber a orientáciu v našom tovare. Často pridávame horúce novinky, zaujímavosti z autohifi, články ohľadne zapojenia komponentov, riešenie najčastejších otázok a slovník pojmov.

Ako vybrať antivibračný materiálRady a tipy

Ako vybrať antivibračný materiál

Antivibračný materiál má úplne zásadnú funkciu pri odhlučnení vozidiel. Prečo tomu tak je aj všetky ďalšie vlastnosti a funkcie antivibračných materiálov sa dozviete v našom článku.
Celý článok
SGM - ďalší prvotriedny výrobca odhlučnenia!Aktuality

SGM - ďalší prvotriedny výrobca odhlučnenia!

Rozširujeme našu ponuku aj o druhého popredného výrobcu materiálov pre odhlučnenie vozidiel z Ruska, ktorý ponúka prémiové antivibračné a zvukovoizolačné materiály najnovšej generácie.
Celý článok
Tiež Hertz prichádza s niekoľkými novinkamiAktuality

Tiež Hertz prichádza s niekoľkými novinkami

Cez víkend sme dokončili aktualizáciu značky Hertz, kde pribudlo niekoľko noviniek. Vzhľadom na rastúce ceny surovín, došlo aj k malému zdraženiu, ale nejde o nič dramatické.
Celý článok
Niekoľko noviniek z Talianska od AudisonuAktuality

Niekoľko noviniek z Talianska od Audisonu

Doplnili sme na e-shop niekoľko noviniek od Audisonu. Došlo tiež k miernemu navýšeniu cien vďaka rastúcim cenám surovín.
Celý článok
Konečne veľké množstvo noviniek od Dodo JuiceAktuality

Konečne veľké množstvo noviniek od Dodo Juice

Nové logo, veľa nových produktov, nové etikety, ale aj mnoho produktov, ktoré končia a ktoré ponúkame za diskontné ceny vo výpredaji. Mega aktualizácia značky Dodo Juice!
Celý článok
Aktualizácia kategórie odhlučnenia vozidielAktuality

Aktualizácia kategórie odhlučnenia vozidiel

Kompletne sme prepracovali kategóriu materiály pre odhlučnenie vozidiel, doplnili nové podkategórie, filtre, parametre aj veľa nových produktov. Viac info v našej aktualite.
Celý článok
Nové hi-end reproduktory Morel pod lupouRecenzie a testy

Nové hi-end reproduktory Morel pod lupou

Po dlhej dobe čakania sme konečne naskladnili všetky novinky izraelského výrobcu hi-end ozvučenia a spísali sme prvé dojmy o najzaujímavejších modeloch.
Celý článok
Comfortmat Premium Dark v minirecenziiRecenzie a testy

Comfortmat Premium Dark v minirecenzii

Pozreli sme sa detailnejšie na obľúbený antivibračný materiál Comfortmat z prémiového radu Dark, ktorý vyniká vysokou účinnosťou a extrémne nízkou hmotnosťou. Viac v našom článku.
Celý článok
Zaraďujeme do predaja novinky Auto FinesseAktuality

Zaraďujeme do predaja novinky Auto Finesse

Novinky od anglických Auto Finesse konečne na Ahifi.sk! Presne 49 nových produktov, ktoré sme pre vás zaradili do predaja na e-shope.
Celý článok
Plošné zníženie cien u Rockford FosgateAktuality

Plošné zníženie cien u Rockford Fosgate

Na konci tohtoročnej zimy očakávame zdraženie u niektorých značiek. U americkej značky Rockford Fosgate ale zlacňujeme. A dopĺňame novinky.
Celý článok
Ako odhlučniť piate dvere (veko kufra) vozidlaAko odhlučniť auto

Ako odhlučniť piate dvere (veko kufra) vozidla

Posledným článkom o odhlučnení jednotlivých oblastí vozidiel sú piate dvere, na ktoré by sa nemalo zabúdať v rámci kompletného odhlučnenia vozidla. Viac v našom článku.
Celý článok
Novinky Gladen & Mosconi GladenAktuality

Novinky Gladen & Mosconi Gladen

V Gladenu sa stále pracuje na nových produktoch a pre rok 2021 tu máme niekoľko zásadných noviniek v sortimente oboch značiek Gladen a Mosconi Gladen.
Celý článok
Novinky od Purestar pre nadchádzajúcu sezónuAktuality

Novinky od Purestar pre nadchádzajúcu sezónu

S naskladnením produktov obľúbeného juhokórejského výrobcu Purestar sme doplnili sortiment o niekoľko zaujímavých produktov, na ktoré sa môžete pozrieť v našej aktualite.
Celý článok
Kicker novinky pre modelový rok 2021Aktuality

Kicker novinky pre modelový rok 2021

V spolupráci s naším českým dodávateľom sa nám podarilo zaradiť do ponuky novinky Kicker pre rok 2021. Táto značka stojí za vašu pozornosť.
Celý článok
Novinky Tershine pre rok 2021Aktuality

Novinky Tershine pre rok 2021

Tobias Ericson a jeho tím prináša do roku 2021 zaujímavé novinky, napr. svoju prvú keramickú ochranu Magnify Coating. Podarilo sa nám tiež vyjednať nižšie ceny.
Celý článok
Ako rýchlo rozmraziť čelné okno auta?Rady a tipy

Ako rýchlo rozmraziť čelné okno auta?

Prvé ranné mrazy v roku 2021 sú tu a s nimi aj zamrznuté sklá našich áut. Ako námrazu rýchlo a bezpečne odstrániť bez zdĺhavého škrabania si ukážeme v našom článku.
Celý článok
Ako sme kompletne odhlučnili Hummer H2Ako odhlučniť auto

Ako sme kompletne odhlučnili Hummer H2

Odhlučnenie vozidla Hummer H2? To je výzva, ktorú sme nemohli odmietnuť! Na priebeh montáže vrátane fotoreportáže a videa sa môžete pozrieť v našom článku.
Celý článok
Moduly pre Apple CarPlay & Android AutoZaujímavosti z autohifi

Moduly pre Apple CarPlay & Android Auto

Vedeli ste, že aj do starších koncernových áut BMW alebo Mercedesov ide sprevádzkovať funkcie Apple CarPlay a Android Auto? U nás môžete zakúpiť moduly, vďaka ktorým originálny systém rozšírite o tieto funkcie.
Celý článok
Nové produkty od ValetPRO v ponukeAktuality

Nové produkty od ValetPRO v ponuke

ValetPRO patrí medzi dlhodobo overené značky v našom sortimente. Máme tu niekoľko noviniek a plošné zníženie cien u všetkých produktov.
Celý článok
Typy mikrovláknových utierok a ich použitieRady a tipy

Typy mikrovláknových utierok a ich použitie

Mikrovláknové utierky sú nevyhnutnou pomôckou pri starostlivosti o autá a ich kvalita aj správne použitie môže ovplyvniť výsledok práce. Viac o utierkach a ich použitie v našom článku.
Celý článok
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.