Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Blog Ahifi

Naše skúsenosti s predajom a montážou autohifi zbierame už viac než 19 rokov. V našom e-shope Ahifi aj v našej brnenskej predajni sa špecializujeme na značky, ktoré spĺňajú našu predstavu o kvalite, spoľahlivosti produktu a skvelého pomeru cena/výkon. Aj vďaka ucelenému prehľadu z oboru vám tak môžeme čo najviac uľahčiť výber a orientáciu v našom tovare. Často pridávame horúce novinky, zaujímavosti z autohifi, články ohľadne zapojenia komponentov, riešenie najčastejších otázok a slovník pojmov.

Najočakávanejšia novinky tohto roka - Morel 2021Aktuality

Najočakávanejšia novinky tohto roka - Morel 2021

Morel tento rok oslávil 45. výročie od svojho založenia. Nadelil si veľké množstvo nových high-endových reproduktorov, ktoré musíte vidieť! Všetky novinky už môžete zhliadnuť u nás na e-shope.
Celý článok
Dokážeme rozsvietiť priestor nielen pri práci - UniliteAktuality

Dokážeme rozsvietiť priestor nielen pri práci - Unilite

Dobre nasvietený priestor je rovnako dôležitý ako vidieť v noci. Pre tieto účely ponúkame anglické svietidlá Unilite. Spoznáte ich podľa výraznej, pre Unilite typickej, žlto-zelenej farby.
Celý článok
Voskujeme s produktmi od Infinity WaxRady a tipy

Voskujeme s produktmi od Infinity Wax

S jeseňou nastáva ideálna doba pre ochranu laku a my si v našom článku ukážeme postup aplikácie špičkového vosku Infinity Wax Primo aj kompletnú prípravu pred voskovaním.
Celý článok
Ako odhlučniť zadné podbehy vozidlaRady a tipy

Ako odhlučniť zadné podbehy vozidla

Odhlučnenie zadných podbehov vykonávame prevažne zo strany batožinového priestoru. Sú však prípady, kedy je odhlučnenie vhodné z vonkajšej strany a ako na to, sa pozrieme v našom článku.
Celý článok
Ako na správne a šetrné umývanie vozidlaRady a tipy

Ako na správne a šetrné umývanie vozidla

Správny postup pri umývaní auta je dôležitý pre čistý a lesklý lak bez škrabancov a v našom článku si ukážeme ako auto šetrne umyť, usušiť a vyladiť k dokonalosti.
Celý článok
Nové Aktuality

Nové "špecialitky" od ADBL

U našich severných susedov v Poľsku sa neustále vymýšľa a inovuje. A my? My práve teraz prinášame všetky novinky ADBL a znižujeme ceny na celý sortiment! Stačí už len kliknúť!
Celý článok
Nové leštičky od Carbon Collective a ďalšie novinkyAktuality

Nové leštičky od Carbon Collective a ďalšie novinky

Predstavujeme horúce novinky Carbon Collective, kde najväčší poplach spôsobili 2 nové DA leštičky. Nebojte sa strojového leštenia laku a vyskúšajte leštičku a ďalšie novinky!
Celý článok
Ako odhlučniť strechu auta?Ako odhlučniť auto

Ako odhlučniť strechu auta?

Odhlučnenie strechy zamedzí hluku, ktorý preniká práve cez strechu vozidla. Ide o aerodynamický hluk, hluk od vetra alebo dažďových kvapiek. Okrem toho strechu aj tepelne izolujeme a v tomto článku sa pozrieme ako na to.
Celý článok
Novinky Purestar v znamení letných fariebAktuality

Novinky Purestar v znamení letných farieb

Obľúbený juhokórejský výrobca mikrovláknových utierok a sušiacich uterákov predstavil novinky pre sezónu 2020, ktoré už u nás môžete zakúpiť. Viac informácií v našej aktualite.
Celý článok
Nové produkty CarProAktuality

Nové produkty CarPro

Odo dneška u nás môžete zakúpiť všetky novinky CarPro, ktoré boli uvedené pre modelový rok 2021. Časť už máme skladom, ďalšie budú skladom 1. septembra.
Celý článok
Predstavujeme Comfortmat IntegraRecenzie a testy

Predstavujeme Comfortmat Integra

Predstavenie hlavných funkcií a výhod membránového protihlukového materiálu Comfortmat Integra, ktorý je určený špeciálne pre odhlučnenie dverí vozidla.
Celý článok
Naša firemná BMW X5 s ozvučením AudisonZaujímavosti z autohifi

Naša firemná BMW X5 s ozvučením Audison

Nie ste spokojní so zvukom vášho vozidla BMW, ale nechcete kupovať mačku vo vreci? Ozvučili sme naše firemné BMW X5 špičkovým ozvučením Audison, ktoré si môže každý vypočuť.
Celý článok
Stovky nových produktov od FlexipadsAktuality

Stovky nových produktov od Flexipads

Máme pre vás ďalšiu značku, ktorú nanovo distribujeme priamo z Anglicka - Flexipads. Príslušenstvo pre leštenie laku a ľahkú údržbu auta.
Celý článok
Zaraďujeme novinky od Hollywood EnergeticAktuality

Zaraďujeme novinky od Hollywood Energetic

Rozširujeme ponuku montážnych materiálov a kabeláže od populárnej značky Hollywood Energetic. Novinky pre rok 2020 je už možné nakúpiť na Ahifi.
Celý článok
Ako najúčinnejšie odhlučniť podlahu vozidlaAko odhlučniť auto

Ako najúčinnejšie odhlučniť podlahu vozidla

Cez podlahu sa do interiéru vozidla dostáva hluk od cesty, od kolies, ale aj od motora, prevodovky alebo výfuku. V našom článku sa dozviete ako odhlučniť podlahu vozidla v niekoľkých krokoch.
Celý článok
Prípravky na kožu od ColourlockAktuality

Prípravky na kožu od Colourlock

Kožené interiéry sa v autách objavujú čoraz častejšie. Z toho dôvodu rozširujeme ponuku špeciálnej autokozmetiky zameranej na kožu od nemeckej značky Colourlock.
Celý článok
Mnoho noviniek od eXcursionAktuality

Mnoho noviniek od eXcursion

Máte radi novinky z autohifi? Veríme, že áno. Po novom zaraďujeme do ponuky horúce novinky od nemeckej značky eXcurison. Ofenzíva veľmi výkonných subwooferov je tu.
Celý článok
Prípravky na kožu Gliptone Liquid LeatherAktuality

Prípravky na kožu Gliptone Liquid Leather

Rozširujeme ponuku produktov pre starostlivosť o kožené povrchy. Po novom u nás môžete zakúpiť prípravky Gliptone Liquid Leather. Globálne uznávaný výrobca prípravkov na kožu v aute.
Celý článok
Tlmenie vs. odhlučnenie dverí - aké sú rozdiely?Rady a tipy

Tlmenie vs. odhlučnenie dverí - aké sú rozdiely?

Dvere tlmíme z dôvodu ich odhlučnenia alebo na účely ozvučenia vozidla. Aký je rozdiel medzi aplikáciou a použitými materiálmi sa dozviete v našom článku.
Celý článok
Ako na odhlučnenie kufra v niekoľkých krokochAko odhlučniť auto

Ako na odhlučnenie kufra v niekoľkých krokoch

Odhlučnenie batožinového priestoru má zásadný vplyv na celkové odhlučnenie vozidla a preto je nutné zvoliť správne materiály a postupy. Všetko podstatné sa dozviete v našom článku.
Celý článok
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.