Môj účet
Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Vstavaný antiradar Protector 950CZ AL4

sada antiradaru a rušičky určená pre pevné zabudovanie do vozidla, 4 čidla
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Vstavaný antiradar Protector 950CZ AL4
Protector 950CZ AL2 je určený pre pevné zabudovanie - skrytú montáž do vozidla a jedná sa o toho času najlepšie komplexné antiradar pre Českú republiku. Antiradar Protector využíva radarové technológie svetovej jednotky výrobcu BELTRONICS a značky AntiLaser vďaka čomu sa vyznačuje najvyššou citlivosťou pri detekcii mikrovlnných radarov s úplným minimom falošných poplachov a tiež poskytuje dokonalú ochranu pred směřením laserovým Merač. Verzia 950Mcz využíva vyšší model radarové antény Beltronics a vyznačuje sa tak ešte vyššou citlivosťou pri detekcii mikrovlnných radarov, prakticky nemá falošné poplachy.Samozřejmostí je tiež detekcia inak nedetekovateľných fixných meračov rýchlosti (napr. Vtáčích búdok a neslávne známeho úsekového merania). Vďaka atestu ministerstva dopravy ČR nie je viac montáž produktov PROTECTOR v rozpore so zákonom, takže produkty PROTECTOR sú Legan.

Sada obsahuje 4 kusy aktívnych snímačov.

Užívateľské rozhranie:
Antiradar Protector s užívateľom ako jediný komunikuje plne v slovenskom jazyku a jeho ovládanie je jednoduché a intuitívne aj pre úplných laikov. Po vložení pamäťovej karty z antiradaru do počítača môžete nastavenia Vášho antiradaru pohodlne a jednoducho prispôsobiť Vašim požiadavkám.

Úplne diskrétne:
Obrovskou prednosťou antiradaru Protector je abscence rôznych displejov a ďalších dizajnovo rušivých prvkov, ktoré sú užívateľským rozhraním antiradaru Protector jednoducho prekonané. Vo vozidle máte len jedno malé ovládacie tlačidlo, ktoré, ak by ste o ňom nevedeli, v interiéri ani sami nenájdete.

GPS databázy:
Antiradar Protector disponuje najpokročilejšími funkciami GPS, pričom dokáže inteligentne a včas vyhodnocovať rýchlosť vozidla a tej prispôsobovať vzdialenosti varovania na miesta, ktoré vyžadujú vašu pozornosť. Navyše ako jediný obsahuje stopercentnú, presnú a hlavne jednoducho aktualizovateľnú databázu všetkých fixných radarov v SR. Samozrejmosťou je možnosť pridať si za jazdy vlastné miesto a ozajstní "fajnšmekri" môžu databázu uloženú na SD karte ľubovoľne meniť alebo jednoducho importovať databázu vlastné.
Nikdy viac na červenú / Red Light Camera rejection: Už nikdy sa Vám nestane, že nestihnete oranžovú! Databáza obsahuje miesta, kde je vykonávaná automatická kontrola jazdy na červenú a pred daným miestom tak budete vždy včas informovaní.

Kniha jázd / Mileage Log:
Antiradar Protector nepretržite ukladá nielen všetky svoje prevádzkové údaje, radarové poplachy a ďalšie dôležité informácie, ale aj kompletné informácie o polohe a rýchlosti vozidla a vďaka týmto údajom v spojení s programom pre tvorbu knihy jázd je skvelým pomocníkom pre účely daňovej evidencie, čo mnohým ľuďom ušetrí súste času. Samozrejmosťou je možnosť voľby služobných alebo súkromných jázd.

Kontrola správnosti funkcie radarov / PoliceCheck:
Teraz už nekontroluje polícia Vás, ale Vy políciu! Prišla Vám zloženka za prekročenie rýchlosti a nie ste si istí, či ste sa priestupku skutočne dospustili? Aj radary môžu robiť chyby! Počas niekoľkých sekúnd po vložení SD karty z Vášho antiradaru do PC zistíte, akou rýchlosťou sa Vaše vozidlo pohybovalo a či sa v predmetnú dobu vôbec nachádzalo na údajnom mieste zmerania. Samozrejmosťou sú aj údaje o tom, či sa na danom mieste skutočne rýchlosť merala.
Jednoduché nastavenie a aktualizácie cez PC:
Chcete si byť naozaj istí aktuálnosťou Vašej databázy fixných hrozieb? Nie je nič jednoduchšie ako vložiť pamäťovú kartu z Vášho antiradaru do PC a všetky ďalšie kroky priložený Progam urobí za Vás.
protector

Nastavenie antiradaru pre jazdu v cudzine:
Neexistuje jednoduchšie riešenie, jednoduchým stlačením tlačidla prepínate medzi nastavením radarových pásiem pre SR a Európu. O zvolenom nastavení ste samozrejme hlasovo informovaní tak, že sa nemôže stať, že by ste omylom zvolili zlá pásma.
protector

Redukcia falošných poplachov / EnhancedFalsingRejection:
Antiradar Protector vďaka unikátnym algoritmom v SR prakticky nemá falošné poplachy. V cudzine, kde niektorá radarová pásma používaná na meranie rýchlosti sú často zdieľané aj s inými systémami, sa s konvenčnými antiradary často stáva, že antiradar vyhlási radarový poplach, aj keď žiadny radar nie je nablízku. Unikátna funkcia antiradaru Protector si poradí aj s týmto problémom a vďaka trom dôsledne navrhnutým režimom filtrácie zabezpečuje včasnú detekciu pri zachovaní vysokej odolnosti voči falošným poplachom.

Radarová ochrana / RadarConnect:
V krajinách, kde je používanie radarových detektorov dovolenky, Vás antiradar Protector na policajný radar vždy včas upozorní. Osvedčená a v tomto produkte ešte vylepšená technológia svetovej jednotky Beltronics posúva úroveň detekcie radarov zase o úroveň vyššie a vy sa na tento antiradar môžete 100% spoľahnúť.

Laserová ochrana / LaserConnect:
Protector vie ako jediný na svete priamo komunikovať s najznámejšími modelmi laserových rušičiek. Voliteľne Vám teda zaistí 100% laserovú ochranu. Samozrejmosťou je možnosť pohodlné a okamžitej deaktivácie funkcií rušičky a tým aj "legalizácie" napríklad pre cestu do regiónov, kde je ich použitie zakázané. Vo väčšine krajín EÚ nesmie rušička byť v "prevádzke-schopnom stave" alebo "používaná", pričom jej držanie nie je zákonom zakázané.

Úsekové meranie / Section cameras:
Najčastejšie postihy za prekročenie rýchlosti sú práve z úsekových meraní. S protector budete vždy a včas varovaní a v prípade prekročenia rýchlosti budete náležite informovaní.

Legálna po celom svete / WorldWideLegal:
Cestujete do krajín, kde je použitie antiradaru zakázané? Pohodlne, behom niekoľkých sekúnd môžete deaktivovať funkcie antiradaru a využívať len legálne funkcie ako je "kniha jázd" alebo "GPS body záujmov". Tým Váš antiradar 100% legalizujete a uvediete v súlad s legislatívou platnou vo väčšine európskych krajín.

SpeedSelect:
Antiradar Protector disponuje unikátnou kombináciou funkcií, ktoré zaistia vždy včasné varovanie a zároveň vodiča zbytočne neruší. Vzdialenosť upozornenie na radary je závislá na aktuálnej rýchlosti a možno si nastaviť aj minimálnu rýchlosť pri ktorej budete pred radarom varovaní.

Operačné pásma:
K-band 24.150 GHz ± 100 MHz
K Narrow:
 • K1 24,075 GHz ± 25 MHz
 • K2 24,100 GHz ± 25 MHz
 • K3 24,125 GHz ± 25 MHz
 • K4 24,150 GHz ± 25 MHz
 • K5 24,175 GHz ± 25 MHz
 • K6 24,212 GHz ± 37 MHz
Ka-band 34.700 GHz ± 1300 MHz
Ka Narrow:
 • KA1 33,800 GHz ± 100 HMZ
 • Ka2 34,000 GHz ± 100 HMZ
 • KA3 34,330 GHz ± 130 HMZ
 • KA4 34,700 GHz ± 100 HMZ
 • Ka5 35,100 GHz ± 100 HMZ
 • Ka6 35,500 GHz ± 100 HMZ

Rozmery:
9,4cm x 11,0cm x 3,1cm (radarová antena)
0,6 cm x 1,8 cm x 1,8 cm (ovládanie)
1,8cm x 5,8cm x 6,0 cm (GPS modul)
5,7 cm x 5,4cm x 5,7 cm (reproduktor)
8,5cm x 2,2cm x 4,0cm (Riadiaca jednotka - Laserový modul)
4,2 cm x 2,0cm x 5,0cm (Externé senzory - Laserový modul)
Katalógové číslo:PROTECTOR 950CZ AL4
ZnačkaProtector

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.