Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 100 €

Lesk na pneumatiky Poorboy 's Bold and Bright Tyre Dressing 946 ml

lesk na pneumatiky
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Lesk na pneumatiky Poorboy 's Bold and Bright Tyre Dressing 946 ml
-46 %
AkciaAktualizované
Vodeodolný lesk na pneumatiky. Lacné lesky na pneumatiky môžu často narušiť samotnú gumu a pneumatika sa stane nebezpečnou, Bold And Bright tohle nerobí. Bold and Bright neobsahuje ropné destiláty a dokáže pneumatiky chrániť pred zákerným UV A a UV B žiarením. Bold and Bright je špeciálne navrhnutý tak, aby bol suchý na dotyk a aby sa mohol aplikovať na slnku alebo v tieni.

Existuje mnoho spôsobov, ako aplikovať Bold and Bright.

Aplikácia postrekom - Vyčistite pneumatiku, odporúčame Poorboy's World APC a na pneumatiku rozstříkejte Bold and Bright až do úplného pokrytia celej plochy kordu pneumatiky. Pred jazdou nechajte 15 - 20 minút zaschnúť. Túto metódu aplikácie použite pre najvyššiu lesk. Ak chcete pololesk, zotrite po aplikácii mikrovláknovou utierkou.

Aplikácia na aplikačnej podložku - Rozstřikujte alebo nalejte Bold and Bright na aplikátor a aplikujte na kord pneumatiky v rovnomernej vrstve. Nechajte vyschnúť 20 - 30 minút.

Aplikácia štetcom - Ponorte štetec do prípravku a rozotrite ho po obvode pneumatiky. Dávajte si pozor, nech zbytočne nenatierajú aj hliníkový alebo plechový disk.

Bold and Bright môže byť zriedený, možno ho potom používať aj na plasty v motore alebo na exteriérové plasty.
Katalógové číslo:PB-BNB-32
ZnačkaPoorboy's
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
2 zákazníci hodnotili
Viktor Magula
25. 1. 2020

Funguje skvelo,samozrejme za predpokladu že aplikujete správne.pneumayiku treba umyť vapkou nechať uschnúť a následne naniesť napr.hubkou a je to.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.