Môj účet

Lesk na pneumatiky ADBL Black Water (1000 ml)

lesk na pneumatiky, 1000 ml
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Lesk na pneumatiky ADBL Black Water (1000 ml)
-12 %

Lesk na pneumatiky ADBL Black Water

Rýchly a ľahko použiteľný lesk na pneumatiky. Obnovuje vyblednuté gumové povrchy, dodáva im prirodzený vzhľad a pokročilú ochranu proti UV žiareniu, cestnej špine a soli. Black Water zabraňuje aj strate farby pneumatík a ich popraskaniu. Odpudzuje nečistoty, prach a vlhkosť a umožňuje, aby boli pneumatiky po dlhú dobu čisté a lesklé.

Hlavné vlastnosti

 • Súčasťou balenia je špičkový japonský rozprašovač Canyon.
 • Jednoduchá a rýchla aplikácia.
 • Chráni proti UV žiareniu.
 • Výsledný povrch extra lesk.
 • Pomocou QR kódu na fľaši sa vám ukáže video s postupom.

Ako používať ADBL Black Water

 • Nepracujte na priamych slnečných lúčoch.
 • Pred použitím pneumatiky dôkladne umyte a nechajte vyschnúť.
 • Nastriekajte na povrch a nechajte prirodzene zaschnúť.
 • Prvú jazdu po aplikácii odporúčame až nasledujúci deň.
 • Na aplikáciu môžete tiež použiť penovú aplikačnú špongiu na pneumatiky.
 • V prípade potreby odstráňte zvyšky prípravku z diskov mikrovláknovou utierkou s krátkym vláknom.
 • Skladujte mimo dosahu detí a v suchom prostredí, nenechajte zmrznúť!

O značke

ADBL je mladá, progresívna značka, ktorá sa vyrába v Poľsku. Vznikla v roku 2016 a dnes je jednotkou na poľskom trhu v predajnosti aj v obľube miestnych značiek. Vytvára cenovo dostupné produkty, ktoré sú spoľahlivé a vysoko funkčné. ADBL je jednou z mála firiem, ktorá realizuje sama celý výrobný proces – od nápadu, cez receptúru až po balenie. Ich produkty a príslušenstvo používajú fanúšikovia, profesionáli aj tí, ktorí kladú efektivitu na prvé miesto. ADBL ponúka extrémne široký výber v produktoch autokozmetiky a to ako chémie, tak aj najrôznejšieho príslušenstva vrátane leštičiek a kotúčov. Všetky spreje sú exkluzívne dodávané s rozprašovačmi od japonského Canyonu, ktoré sú právom označované za najlepšie na svete. ADBL drasticky investuje do vývoja a posúva sa vpred míľovými krokmi. Ahifi je oficiálny a jediný dovozca tejto značky do Českej republiky.

Katalógové čísloADBL BLACK WATER 1000
ZnačkaADBL
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
95 %
17 zákazníkov hodnotilo
15×
Jozef Budai
5. 11. 2023

Super, pomer cena - kvalita, paráda, ľahká aplikácia

Overený užívateľ
12. 9. 2022

Produkt super. Ale aplikačná pumpička po pár stlačeniach prestala fungovať. S pumpičkami som mal problém na viacerých produktoch tejto značky.

Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás tiež zaujímať

Nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - LChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - LTipRýchly náhľad (5 hodnotení)chemicky odolná rukavica s gripmi, veľkosť L, farba čierna, cena za 1 ks0,39 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - MChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - MTipRýchly náhľad (4 hodnotenia)chemicky odolná rukavica s gripmi, veľkosť M, farba čierna, cena za 1 ks0,39 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care - LChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care - LTipRýchly náhľad (9 hodnotení)chemicky odolná rukavica, veľkosť L, farba čierna, cena za 1 ks0,19 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care - MChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care - MTipRýchly náhľad (3 hodnotenia)chemicky odolná rukavica, veľkosť M, farba čierna, cena za 1 ks0,19 EURSkladomCarPro Tire ApplicatorAplikátor na pneumatiky CarPro Tire ApplicatorRýchly náhľad (8 hodnotení)čierny aplikátor na pneumatiky2,88 EURSkladomAuto Finesse Tyre Spot PadPenový aplikátor Auto Finesse Tyre Spot Pad-5 %AktualizovanéRýchly náhľadnadstavec pre Handi Puck, pre aplikáciu impregnácií na pneumatiky9,49 EUR9,99 EURSkladomADBL One Shot Tire Pad MegapackAplikátor na pneumatiky ADBL One Shot Tire Pad Megapack-12 %Rýchly náhľad (8 hodnotení)penový aplikátor na pneumatiky, sada 10 ks3,34 EUR3,79 EURSkladomADBL One Shot Tire PadAplikátor na pneumatiky ADBL One Shot Tire Pad-12 %Rýchly náhľad (36 hodnotení)penový aplikátor nielen na pneumatiky0,61 EUR0,69 EURSkladomADBL Black Water (5 l)Lesk na pneumatiky ADBL Black Water (5 l)-12 %Rýchly náhľad (5 hodnotení)lesk na pneumatiky, 5 l48,31 EUR54,90 EURSkladomADBL Black Water (500 ml)Lesk na pneumatiky ADBL Black Water (500 ml)-12 %Rýchly náhľad (17 hodnotení)lesk na pneumatiky, 500 ml8,71 EUR9,90 EURSkladomCarbon Collective Tyre Dressing ApplicatorAplikátor na pneumatiky Carbon Collective Tyre Dressing ApplicatorAktualizovanéRýchly náhľad (57 hodnotení)penový aplikátor na pneumatiky3,99 EURSkladomMeguiar's Endurance High Gloss Tire Gel (473 ml)Lesk na pneumatiky Meguiar's Endurance High Gloss Tire Gel (473 ml)-10 %Rýchly náhľad (80 hodnotení)lesk na pneumatiky14,97 EUR16,63 EURSkladom
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.