Môj účet

Auto Finesse Caramics Glass Protection Kit

sada keramické ochrany na okná, 12 mesiacov
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Auto Finesse Caramics Glass Protection Kit

Auto Finesse Caramics Glass Protection Kit

Maximálna dlhotrvajúca ochrana okien, ktorá vydrží až 12 mesiacov. Caramics sú keramické technológie, ktoré sa viažu na sklo a ponúka bezkonkurenčnú mechanickú ochranu, odvod vody a nečistôt a následné ľahké čistenie.

100% efektivita coatingu

S radom Caramics sa práve Auto Finesse stáva priekopníkom v jednoduchosti aplikácie a v efektivite v rámci skladovania. Ako prvý výrobca totiž neponúka ochranu v klasickom balení malých fľaštičiek, kedy ste jednoducho odkázaní na okamžitú spotrebu. Caramics Glass coating je napustený do utierok a hermeticky uzavretý hneď v šiestich malých pytličkách, ktoré vydržia oveľa dlhšie v 100% kondícii. Zatiaľ čo u konkurenčných produktov nespotrebovaná ochrana skryštalizuje priamo v balení, zvyšný Caramics môžete bez problémov uskladniť a použiť pri následných korekciách, alebo pri aplikácii na iné vozidlo i napríklad za niekoľko mesiacov či rokov.


Jednoduchosť aplikácie

Caramics Glass Coating je zameraný na nezvyčajnú jednoduchosť aplikácie, ktorú zvládne naozaj každý. Žiadny problém s nanášaním, žiadne zdĺhavé stieranie. Vďaka naputěným utierkam Vám odpadá starosť o prípadnú nadmernú spotrebu.

Bohatý obsah

Caramics Glass kit neobsahuje len keramickú ochranu a utierky, ale aj 100 ml leštiace pasty na okná Auto Finesse Glass Polish, vďaka ktorým povrch dokonale pripravíte, alebo aj 100 ml Auto Finesse Residue Remover, vďaka ktorému ľahko zotriete prebytok nanesenej keramické ochrany. Ďalej v balení nájdete aj ochranné nitrilové rukavice, Auto Finesse Sticker (samolepku) a dômyselný graficky spracovaný inštruktážne manuál.
Katalógové číslo:CRP-K2
ZnačkaAuto Finesse
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.