Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Rýchly vosk Meguiars Ultimate Quik Wax (473 ml)

rýchly vosk na báze syntetických polymérov
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom

Rychlý vosk Meguiars Ultimate Quik Wax (473 ml)

"Rýchle vosky" sú najrýchlejšou metódou ako dodať karosérii vášho vozidla ochranu, ktorá vydrží týždne. Špičková technológia syntetických polymérov, použitá pri výrobe voskov Ultimate, predstavuje najmodernejší spôsob ochrany laku, podpory lesku a odpudzovania vody. Vosky Ultimate sú absolútnou špičkou medzi voskmi a prípravkami na konzerváciu a ochranu lakovaných povrchov, vrátane moderných nanotechnológií.

Vosk v rozprašovači Meguiar's Ultimate Quik Wax predstavuje tú najrýchlejšiu cestu, ako dodať laku lesk a ochranu pomocou vynikajúcej polymérovej technológie. Jednoduchým a rýchlym spôsobom vytvoríte hlboký, sýty a mokrý vzhľad. Ochráňte povrch vášho vozidla na dlhé týždne pomocou "rýchleho" vosku v rozprašovači. Pre maximálnu ochranu laku odporúčame používať "rýchle" vosky častejšie ako bežné tuhé a tekuté vosky.

Tipy na voskovanie a ochranu laku

 • Karoséria by mala byť chladná na dotyk a v tieni.
 • Povrch laku by mal byť čistý a suchý. Ak je potrebné, dekontaminujte povrch laku pomocou Meguiar's clayu - docielite tým povrch hladký ako sklo, na ktorom bude dlhšie držať ochranná vrstva.
 • Ak je to potrebné, odstráňte defekty laku (škrabance, škvrny, oxidáciu a pod.) a dosiahnite maximálny lesk pomocou niektorého z našich účinných a šetrných leštidiel Meguiar's.
 • Používajte len veľmi malé množstvo!
 • "Rýchly vosk" predstavuje najrýchlejší a najjednoduchší variant ako ochrániť lak.
 • Vosky môžu podporiť a zvýrazniť lesk a hĺbku laku, ktoré ste dosiahli predchádzajúcim leštením. Nie sú však určené na to, aby na zašlom a zoxidovanom laku lesk samy vytvorili. To docielite iba leštením.
 • Syntetické vosky nie sú vhodné iba na karosériu, môžete ich používať aj na bicykle, kovové časti, chróm, číre plasty a sklo.
 • Používajte len veľmi malé množstvo - čím väčšia vrstva vosku, tým zložitejšie stieranie a rýchlejšia spotreba. Väčšie množstvo nezvýši ochranu!
 • Vosky z najpokročilejšieho radu Ultimate nezanechávajú biele škvrny na plastoch a gumách.
 • Trvanlivosť voskovej vrstvy a efekt odpudzovania či "korálkovania" vody (tzv. hydrofóbny efekt) môžete výrazne predĺžiť pravidelným používaním šampónov Meguiar's. Pomedzi pravidelné umývanie tú najlepšiu údržbu zaistí používanie detailerov Meguiar's.
 • Nepoužívajte na umývanie vozidla agresívne a detergentné prípravky, odmasťovače (typické prípravky na riad a pod.) ani aktívne čističe a peny. Tieto prípravky nie sú šetrné k voskovej vrstve a veľmi významne ju oslabujú. V niektorých prípadoch môžu vosk z povrchu laku úplne odstrániť, rovnako ako leštiace oleje, ktoré lak vyživujú a výsledkom bude vysušený, odhalený lak. Ten začne veľmi rýchlo povrchovo degradovať a je ľahké ho mechanicky aj chemicky poškodiť do doby, kedy lak znovu ochránite novou vrstvou vosku alebo inej vhodnej ochrany.
 • Vosky z radu Ultimate je v prípade potreby možné aplikovať aj na priamom slnku.

Postup voskovania automobilu

Katalógové číslo:G17516
ZnačkaMeguiars
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
97 %
7 zákazníkov hodnotilo
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.