Môj účet

Rýchly vosk v rozprašovači Meguiar's Gold Class Carnauba Plus Premium Quik Wax (473 ml)

rýchly vosk v rozprašovači
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Rýchly vosk v rozprašovači Meguiar's Gold Class Carnauba Plus Premium Quik Wax (473 ml)
-10 %
Lepší produkt je na dosah

Rýchly vosk v rozprašovači Meguiar's Gold Class Carnauba Plus Premium Quik Wax (473 ml)

"Rýchle vosky" sú najrýchlejšou metódou, ako dodať karosérii vášho vozidla ochranu, ktorá vydrží týždne. Vosk Gold Class je prémiovým voskom z ponuky Meguiar's, navyše s obsahom prírodnej karnauby. Perfektná ochrana, odpudzovanie vody i podpora lesku je presne to, čo od tohto vosku môžete očakávať. Prírodná karnauba dodáva lakom extrémnu hĺbku lesku, ktorý je najlepšie viditeľný na tmavom a čiernom laku. Prvotriednu kvalitu vosku Gold Class potvrdil nezávislý test v laboratóriách Vysokého učenia technického v Liberci, ktorý bol uverejnený v relácii Autosalón na televíznej stanici Prima. Rýchle vosky v rozprašovači môžete použiť aj na matné laky. Prvotriedny vosk z radu Gold Class oceníte najmä vtedy, ak potrebujete rýchlo a bez akejkoľvek námahy vytvoriť ochrannú vrstvu na vašom vozidle alebo jednotlivých dieloch. Vosk je vhodný pre všetky vozidlá, najmä na tmavé laky, ktorým dodáva hĺbku lesku. Týmto "rýchlym" voskom ľahko docielite perfektnú hĺbku laku s atraktívnym "mokrým" vzhľadom.

Tipy na voskovanie a ochranu laku

  • Karoséria by mala byť chladná na dotyk a v tieni.
  • Povrch laku by mal byť čistý a suchý. Ak je potrebné, dekontaminujte povrch laku pomocou Meguiar's claya - docielite tým povrch laku hladký ako sklo, na ktorom bude dlhšie držať ochranná vrstva.
  • Ak je to potrebné, odstráňte defekty laku (škrabance, škvrny, oxidáciu a pod.) a dosiahnite maximálny lesk pomocou niektorého z našich účinných a šetrných leštidiel Meguiar's.
  • Používajte len veľmi malé množstvo!
  • "Rýchly vosk" predstavuje najrychlejší a najjednoduchší variant ako lak ochrániť.
  • Vosky môžu podporiť a zvýrazniť lesk a hĺbku laku, ktoré ste dosiahli predchádzajúcim leštením. Nie sú však určené na to, aby na zašlom a zoxidovanom laku lesk samy vytvorili. To docielite iba leštením.
  • Používajte len veľmi malé množstvo - čím väčšia vrstva vosku, tým zložitejšie stieranie a rýchlejšia spotreba. Väčšie množstvo nezvýši ochranu!
  • Pri aplikácii sa vyhnite všetkým gumovým a plastovým povrchom, na ktorých by mohol vosk zanechať biele stopy.
  • Trvanlivosť voskovej vrstvy a efekt odpudzovania či "korálkovania" vody (tzv. hydrofóbny efekt) môžete výrazne predĺžiť pravidelným používaním šampónov Meguiar's. Medzi pravidelným umývaním tú najlepšiu údržbu zaistí používanie detailerov Meguiar's.
  • Nepoužívajte na umývanie vozidla agresívne a detergentné prípravky, odmasťovače (typické prípravky na riad a pod.) Ani aktívne čističe a peny - tieto prípravky nie sú šetrné k voskovej vrstve a veľmi významne ju oslabujú, v niektorých prípadoch môžu vosk z povrchu laku úplne odstrániť, rovnako ako leštiace oleje, ktoré lak vyživujú. Výsledkom bude vysušený, odhalený lak, ktorý začne veľmi rýchlo povrchovo degradovať a je ľahké ho mechanicky aj chemicky poškodiť do doby, kým lak opäť neochránite novou vrstvou vosku alebo inej vhodnej ochrany.

Postup voskovania automobilu

Katalógové čísloG7716
ZnačkaMeguiar's
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
96 %
16 zákazníkov hodnotilo
13×
Mária Martišíková
1. 12. 2021

Tento produkt je úžasný. Odporúčam ho všetkým naozaj budete spokojný.

Peter Gál
22. 4. 2020

Dobrý produkt, ale uprednostnil by som do budúcna riadny vosk.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.