Môj účet

Mikrovláknová utierka ADBL Mr. Gray Towel

mikrovláknová utierka, gramáž 600 gsm, 60 x 40 cm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Mikrovláknová utierka ADBL Mr. Gray Towel
-12 %

Mikrovláknová utierka ADBL Mr. Gray Towel

Kvalitná mikrovláknová utierka s krátkymi a veľmi hustými vláknami a vysokou gramážou 600 g/m². Je fantastická pre stieranie voskov, leštidiel, sealantu alebo čističa laku. Veľmi jemná a bezpečná pre lak.

Hlavné vlastnosti

 • Rozmer 60 x 40 cm.
 • Gramáž 600 GSM.
 • Veľmi jemné vlákna.

Ako sa starať o mikrovláknovú utierku Mr. Gray Towel

 • Pred prvým použitím odporúčame mikrovláknovú utierku vyprať, zamedzíte tak púšťaniu vlákien.
 • Utierky perte vždy samostatne spolu so sušiacimi uterákmi a aplikátormi.
 • Perte na 30 °C a nepoužívajte aviváže, tie poškodzujú a oslabujú mikrovlákna utierky.
 • Odporúčame používať špeciálny prací prostriedok na mikrovláknové utierky ADBL Micro Wash.
 • Jeho zloženie je šetrné k mikrovláknu a predlžuje životnosť utierok. Na jedno vypranie stačí 40 - 50 ml prípravku.
 • Je vhodné prať utierky po každom použití. Zvyšky vosku, detailera a pod. znižujú kvalitu vlákna utierky.
 • Nikdy nesušte utierky v sušičke a v prašnom prostredí. Ideálne teda sušte na vešiaku v miestnosti.
 • Utierky skladujte dôkladne usušené a v pôvodnom obale, nech sa do nich nedostane prach a ďalšie nečistoty.

O značke

ADBL je mladá, progresívna značka, ktorá sa vyrába v Poľsku. Vznikla v roku 2016 a dnes je jednotkou na poľskom trhu v predajnosti aj v obľube miestnych značiek. Vytvára cenovo dostupné produkty, ktoré sú spoľahlivé a vysoko funkčné. ADBL je jednou z mála firiem, ktorá realizuje sama celý výrobný proces – od nápadu, cez receptúru až po balenie. Ich produkty a príslušenstvo používajú fanúšikovia, profesionáli aj tí, ktorí kladú efektivitu na prvé miesto. ADBL ponúka extrémne široký výber v produktoch autokozmetiky a to ako chémie, tak aj najrôznejšieho príslušenstva vrátane leštičiek a kotúčov. Všetky spreje sú exkluzívne dodávané s rozprašovačmi od japonského Canyonu, ktoré sú právom označované za najlepšie na svete. ADBL drasticky investuje do vývoja a posúva sa vpred míľovými krokmi. Ahifi je oficiálny a jediný dovozca tejto značky do Českej republiky.

Katalógové čísloADBL MR GRAY TOWEL
ZnačkaADBL
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás tiež zaujímať

Purestar Plush Light Buffing Towel GrayMikrovláknová utierka Purestar Plush Light Buffing Towel GrayTipRýchly náhľad (38 hodnotení)mikrovláknová utierka, 40 x 40 cm, gramáž 380 gsm, sivá farba5,38 EURSkladomPurestar Plush Edgeless Magnet Buffing TowelMikrovláknová utierka Purestar Plush Edgeless Magnet Buffing TowelTipRýchly náhľad (4 hodnotenia)mikrovláknová utierka s magnetmi, 40 x 40 cm, gramáž 700 gsm, zelená farba9,96 EURSkladomPurestar Plush Edgeless Both Side Buffing Towel LightMikrovláknová utierka Purestar Plush Edgeless Both Side Buffing Towel LightTipRýchly náhľad (43 hodnotení)mikrovláknová utierka, 32 x 32 cm, gramáž 320 gsm, žltá farba4,13 EURSkladomPurestar Plush Edgeless Premium Buffing Towel BlueMikrovláknová utierka Purestar Plush Edgeless Premium Buffing Towel BlueTipRýchly náhľad (60 hodnotení)prémiová mikrovláknová utierka, 40 x 40 cm, gramáž 1200 gsm, modrá farba11,21 EURSkladomADBL Puffy TowelMikrovláknová utierka ADBL Puffy Towel-12 %Rýchly náhľad (25 hodnotení)mikrovláknová utierka, gramáž 840 gsm, 41 x 41 cm7,83 EUR8,90 EURSkladomADBL Micro Wash (5 l)Prací prostriedok na mikrovláknové utierky ADBL Micro Wash (5 l)-12 %Rýchly náhľad (3 hodnotenia)prací prostriedok na mikrovláknové utierky a sušiace uteráky, 5 l43,91 EUR49,90 EURSkladomADBL Micro Wash (1000 ml)Prací prostriedok na mikrovláknové utierky ADBL Micro Wash (1000 ml)-12 %TipRýchly náhľad (36 hodnotení)prací prostriedok na mikrovláknové utierky a sušiace uteráky, 1000 ml11,35 EUR12,90 EURSkladomADBL Micro Wash (500 ml)Prací prostriedok na mikrovláknové utierky ADBL Micro Wash (500 ml)-12 %TipRýchly náhľad (54 hodnotení)prací prostriedok na mikrovláknové utierky a sušiace uteráky, 500 ml7,83 EUR8,90 EURSkladomDodo Juice Furry Liquid - Specialist Microfibre Detergent (500 ml)Prací prostriedok na mikrovláknové utierky Dodo Juice Furry Liquid - Specialist Microfibre Detergent (500 ml)TipRýchly náhľad (94 hodnotení)prací prostriedok na mikrovláknové utierky a sušiace uteráky, 500 ml17,90 EURSkladomDodo Juice Fantastic Fur - Buffing ClothMikrovláknová leštiaca utierka Dodo Juice Fantastic Fur - Buffing ClothRýchly náhľad (24 hodnotení)mikrovláknová utierka, rozmery 40 x 40 cm, gramáž 500 gsm, 1 ks9,90 EURSkladom
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.