Môj účet
Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Reproduktory Alpine SPC-200A

Ø 75 mm, 310 W, prémiový zvukový upgrade pre Audi A4, A5 a Q5
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Reproduktory Alpine SPC-200A
-10 %

Reproduktory Alpine SPC-200AU

  • Upgradujte svoj systém smerom k dokonalému zvukovému zážitku! Získate čistý, výkonný, audiofilský zvuk vo vašom vozidle Audi. Určené pre modely Audi A4, A5 alebo Q5.
  • SPC-200AU obsahuje výkonný zosilňovač 310 wattov RMS so vstavaným digitálnym zvukovým procesorom a prednastavenými korekciami pre konkrétne vozidlo.
  • Riešenie obsahuje 7,5 cm stredové reproduktory a 7,5 cm centrálny reproduktor. V kombinácii s SPC-100AU prináša plný 3pásmový predný zvukový systém so stredovým centrálnym reproduktorom. Je dodávaný s káblovým kitom a všetkými potrebnými inštalačnými prvkami. Creating the full sound system requires the SPC-.
  • Centrálny reproduktor rozširuje posluchové pole (Audi Passive).
  • 3 x 7,5 cm stredový reproduktor.
  • PDP-E310 DSP zosilňovač s TCR, prednastavené korekcie podľa typu vozidla.
  • Montážna sada a sada kabeláže.
  • Výkon: 310 W RMS.
Katalógové číslo:SPC-200AU
ZnačkaAlpine
Odkazy:CZ oficiálna webová prezentácia
Typy reproduktorov Koaxiálne reproduktory:
Koaxiálne reproduktory sa vyznačujú konštrukciou tzv. Všetko v jednom. Výškový a stredobasový reproduktor sú v jednom koši. Výhodou je jednoduchšia montáž, ale vďaka spojeniu resp. blízkosti pásiem v jednom reproduktore, sa zvyčajne zníži kvalita zvuku. Spravidla uprostred stredobasového reproduktora, je výškový reproduktor, ktorého kmitacia cievka pracuje v druhej vzduchovej medzere spoločného magnatického obvodu. Trojpásmový koaxiálny reproduktor sa skladá zo stredobasového reproduktora, v predu na osobitnom nosníka je stredový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentné reproduktory:
Komponentné reproduktory sa vyznačujú rozdelením na jednotlivé frekvenčné pásma, výškové + stredobasové + popr. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory sa dajú umiestniť úplne oddelene, čo má za výsledok lepší zvukový aj akustický prejav. V drvivej väčšine prípadov komponentných reproduktorov je dodávaná aj externá výhybka, ktorá rozdeľuje výškové, stredové / stredobasové a u třípásma aj basové pásmo popr. umožňuje nastavenie decibelovej úrovne u výškového reproduktoru (napr. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (napr. 6dB / okt. 12dB / okt.) či aktívne alebo bi-amp zapojenia.
Speciální systém pro vozy Audi
Výkon RMS RMS výkon reproduktorov je stály výkon celého systému, nie iba jedného reproduktora alebo jednej strany. Ide tiež o výkon nepretržitého používania reproduktorov. Ak sa RMS výkon prekročí na dlhšiu dobu, môže dôjsť k nevratnému poškodeniu reproduktorov! 310 W
Priemer stredobasu alebo koaxiálneho reproduktoraPriemer reproduktora uvádzame ako priemer celého reproduktoru, nie vrátane uchytenia, kedy u menších reproduktorov (87, 100, 130 mm) vyčnievajú ešte naviac úchytky. Niektoré reproduktory sú oválne a tam sa uvádza rozmer v palcoch, vždy najkratšiu strana k najdlhšej strane. Jeden palca je cca. 2,5 cm. 75 mm
Cena zaAk je uvedená cena za pár tak súčasťou balenia býva vždy všetko po 2 kusoch, napr. 2x stredobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenčný výhybka. Sadu

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.