Môj účet

Hybridný sealant Poorboy's EX Sealant with Carnauba (473 ml)

hybridný sealant obohatený o karnaubský vosk, 473 ml
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Hybridný sealant Poorboy's EX Sealant with Carnauba (473 ml)
-10 %

Hybridný sealant Poorboy's EX Sealant with Carnauba

Poorboy's EX Sealant with Carnauba je jedným z najlepších syntetických voskov dostupných na trhu profesionálnej autokozmetiky. Úžasne jednoduché použitie, je možné ho aplikovať aj na plnom slnku, zatiaľ čo väčšina konkurenčných produktov vyžaduje tieň. Poskytuje vizuálne dokonalý lak a 2-3 mesiace ochrany po každom použití. Rovnako ako ostatné technologicky vyspelé syntetické vosky zvané hybridy, obsahuje EX prírodný brazílsky karnaubský vosk, vďaka ktorému lak získava hĺbku farby a neuveriteľnú klzkosť. Extra lesk, extra ochrana a dlhá životnosť!

Ako používať Poorboy's EX Sealant with Carnauba

  • Poorboy's EX Sealant with Carnauba je možné aplikovať ako ručne, tak orbitálnou leštičkou.
  • Ručná aplikácia: Aplikujte na umytý a očistený povrch laku pomocou aplikátora z mikrovlákna. Na jednu časť karosérie stačí 2-3 kvapky prípravku. Na dosiahnutie najlepších výsledkov naneste rovnomernú tenkú vrstvu produktu a nechajte zaschnúť. Po cca 30 minútach jemne vyleštite utierkou z mikrovlákna.
  • Strojová aplikácia: Naneste na umytý a očistený lakovaný povrch pomocou orbitálnej leštičky a dokončovacieho leštiaceho padu. Na jednu časť karosérie stačia dve kvapky veľkosti fazule. Leštite rýchlosťou 3000-4000 kmitov za minútu, kým na laku nezostane tenká vrstva produktu. Nechajte zaschnúť a po cca 30 minútach jemne vyleštite utierkou z mikrovlákna.
Katalógové čísloPB-EX-16
ZnačkaPoorboy's
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
4 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás tiež zaujímať

Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.