Môj účet

Gélový lesk na pneumatiky Poorboy's Bold and Bright Tire Dressing Gel (473 ml)

gélový lesk na pneumatiky, 473 ml
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Gélový lesk na pneumatiky Poorboy's Bold and Bright Tire Dressing Gel (473 ml)
-10 %

Gélový lesk na pneumatiky Poorboy's Bold and Bright Tire Dressing Gel

Vodeodolný lesk na pneumatiky. Lacné lesky na pneumatiky môžu často narušiť samotnú gumu a pneumatika sa stane nebezpečnou, Bold and Bright tohle nerobí. Neobsahuje ropné destiláty a dokáže pneumatiky chrániť pred zákerným UV A a UV B žiarením. Bold and Bright je špeciálne navrhnutý tak, aby bol suchý na dotyk a aby sa mohol aplikovať na slnku alebo v tieni.

Existuje mnoho spôsobov, ako aplikovať Bold and Bright

  • Aplikácia postrekom - Vyčistite pneumatiku, odporúčame Poorboy's World APC a na pneumatiku rozstriekajte Bold and Bright až do úplného pokrytia celej plochy kordu pneumatiky. Pred jazdou nechajte 15 – 20 minút zaschnúť. Túto metódu aplikácie použite pre najvyšší lesk. Ak chcete pololesk, zotrite po aplikácii mikrovláknovou utierkou.
  • Aplikácia na aplikačnú podložku - Rozstrekujte, alebo nalejte Bold and Bright na aplikátor a aplikujte na kord pneumatiky v rovnomernej vrstve. Nechajte vyschnúť 20 – 30 minút.
  • Aplikácia štetcom - Ponorte štetec do prípravku a rozotrite ho po obvode pneumatiky. Dávajte pozor, nech zbytočne nenatierate aj hliníkový alebo plechový disk.

Poznámka: Bold and Bright môže byť zriedený, je možné ho potom používať aj na plasty v motore alebo na exteriérové ​​plasty.

Katalógové čísloPB-BNBG-16
ZnačkaPoorboy's
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
60 %
2 zákazníci hodnotili
Samuel Princz
29. 7. 2022

Zle sa nanáša, lesklý efekt vydrží asi dva ani ak prší tak deň, pomer cena účinnosť je neadekvátna

Odpoveď: Alžběta Mareková - AHIFI.SK, 13.08.2022 17:29

Dobrý deň, vážený zákazník, mrzí nás, že nie ste s výberom tovaru spokojný, v prípade, že sa rozhodnete pre nejakú alternatívu, neváhajte sa na nás obrátiť pomocou mailu info@ahifi.sk, kde Vám veľmi radi poradíme s výberom vhodného tovaru pre Vaše použitie.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.