Môj účet

Čistič, výživa a kondicionér na kožu Meguiar's Mirror Bright Leather Lotion (414 ml)

čistič, výživa a kondicionér na kožu
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Čistič, výživa a kondicionér na kožu Meguiar's Mirror Bright Leather Lotion (414 ml)
-10 %
Posledné kusy
Lepší produkt je na dosah

Meguiar's Mirror Bright Leather Lotion (414 ml)

Meguiar's Mirror Bright™ Leather Lotion čistí, ošetruje a chráni kožu v jedinom jednoduchom kroku. Jemné čistiace prímesi pomáhajú odstrániť nečistoty a mastnotu, ktoré sa na koženom povrchu v priebehu času zachytávajú. Kokosové maslo, jojobový olej a výťažky z aloe zvláčňujú a vyživujú kožu a zanechávajú jemný a vláčny povrch s luxusným prirodzeným vzhľadom. UV blokátory pomáhajú chrániť pred škodlivými slnečnými lúčmi a udržujú kožu neustále v tom najlepšom stave.

Kožené povrchy vyžadujú náležitú starostlivosť, za ktorú sa majiteľovi odvďačia luxusným vzhľadom a maximálnym komfortom. Aby pre vás starostlivosť o kožené povrchy bola zábavou, prinášame vám Meguiar's Mirror Bright Leather Lotion. V jedinom, jednoduchom kroku zbavíte kožený povrch nečistôt, ktoré v ňom zostali v priebehu bežného používania, do hĺbky ho vyživíte, aby bol mäkký, vláčny a príjemný na dotyk a zároveň ho ochránite pred nepriaznivými vplyvmi okolia i UV žiarením. Meguiar's Mirror Bright Leather Lotion dodáva koži prirodzený, elegantný vzhľad, nedodáva vysoký lesk a povrch nie je po ošetrení klzký ani mastný. Výdatnosť tohto produktu je extrémna a jeho vstrebateľnosť predčí všetko, na čo ste až do teraz boli zvyknutí.

Tipy pre starostlivosť o kožené povrchy

Postup aplikácie

  • Pre najlepšie výsledky aplikujte na čistý a na dotyk chladný povrch.
  • Na malom skrytom mieste vyskúšajte farebnú stálosť povrchu.
  • Naneste malé množstvo produktu na penový aplikátor X3070 Meguiar's Soft Foam Applicator Pads či mikrovláknový aplikátor X3080 Meguiar's Even Coat Microfiber Applicator Pads a votrite do koženého povrchu.
  • Pracujte postupne po menších častiach.
  • Pre zvýšené čistiace schopnosti aplikujte pomocou mikrovláknovej umývacej rukavice X3002 Meguiar's Microfiber Wash Mitt.
  • Následne utrite do čista a sucha mikrovláknovou utierkou.
  • Pre ošetrenie perforovanej kože aplikujte malé množstvo prípravku úplne bez tlaku.
Katalógové číslo:MB0414
ZnačkaMeguiar's
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
2 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.