Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Vôňa v závesnej palmičke California Scents Hang Out Palms Coronado Cherry

voňavá palmička na zavesenie, vôňa višní
Viac o produkte
Predaj skončil
Vyberte si, prosím, podobný tovar z rovnakej kategórie
Ostatné
Vôňa v závesnej palmičke California Scents Hang Out Palms Coronado Cherry
Predaj skončil

Vôňa v závesnej palmičke California Scents Hang Out Palms Coronado Cherry

Alternatíva k obľúbeným voňavým plechovkám California Scents za super cenu! Zaujímavý dizajn, vysoká intenzita a dlhá výdrž. Palmičku stačí zavesiť na spätné zrkadlo a užívať si radosť z jej vône. K dispozícii je v piatich obľúbených vôňach California Scents. Ak ste až príliš zvyknutí na stromček zavesený na vašom spätnom zrkadle, ale napriek tomu by ste radi vyskúšali niečo, čo vonia nevšedne a vydržia dlhšie, sú tu pre vás visiace palmičky od California Scents. Táto palmička je nielen zdroj príjemnej vône, ale aj štýlový dizajnový doplnok vo vašom aute.

Aké vlastne sú vône od California Scents?

Voňavá palmička na zavesenie, teraz v novom gélovom prevedení s predĺženou životnosťou. Ak ste až príliš zvyknutí na stromček zavesený na vašom spätnom zrkadle, ale napriek tomu by ste radi vyskúšali niečo, čo vonia nevšedne a vydrží dlhšie, sú tu pre vás visiace palmičky. Táto palmička je jedinečná v tom, že je gélová. Gél je zaliaty v plastovom transparentnom puzdre. Vďaka tomu vydrží voňať oveľa dlhšie, než klasické stromčeky. Táto palmička je nielen zdroj príjemnej vône, ale aj štýlový dizajnový doplnok! Buďte "in" s najnovšou gélovou palmičkou California Scents!

Prírodné a zároveň ekologické vône do auta

Vône California Scents sú veľmi šetrné k životnému prostrediu. Nápň je vďaka svojmu prírodnému pôvodu plne biologicky odbúrateľna. Vône California Scents obsahujú len tie najkvalitnejšie 100% čisté vonné oleje a ďalšie prírodné vonné zložky. To všetko sú základné a kľúčové stavebné kamene používané pri výrobe vôní do auta California Scents.

Tradícia a kvalita vôní California Scents

Vône sa dnes ponúkajú vo viac ako 100 krajinách po celom svete a robia radosť už viac ako 25 rokov (založené v roku 1993, hádajte kde?). Kvalitu týchto vôní dokazuje nekonečné množstvo predaných vôní. V ČR a na Slovensku sa vône od California Scents radia k tým absolútne najpredávanejším. My ich ročne v Ahifi predáme tiež veľké množstvo. Všetky produkty California Scents sú "made in USA".

Katalógové číslo:HO-1207-MC
ZnačkaCalifornia Scents
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
73 %
3 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.