Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Vôňa California Scents Xtreme Lightning Linen - Blesková očista

krásna svieža vôňa čistých uterákov ešte teplých zo sušičky, ktorá v sebe spája kvetinové tóny aviváže a sviežosť čistej bavlny, gélová náplň
Viac o produkte
Predaj skončil
Vyberte si, prosím, podobný tovar z rovnakej kategórie
Ostatné
Vôňa California Scents Xtreme Lightning Linen - Blesková očista
Predaj skončil

Vôňa do auta California Scents Xtreme Lightning Linen - Blesková očista

Krásna svieža vôňa čistých uterákov ešte teplých zo sušičky, ktorá v sebe spája kvetinové tóny aviváže a sviežosť čistej bavlny. Jemná, ľahká a svieža vôňa, ktorá navodzuje pocit pokoja, čistoty a čerstvého vzduchu.

Aké vlastne sú vône od California Scents?

California Scents gélový osviežovač vzduchu Xtreme s vôňou Lightning Linen, slovensky "Blesková očista". Gélové osviežovače Xtreme prinášajú v malom praktickom balení maximálnu intenzitu vône. Každá nádobka obsahuje 90% silne koncentrovaného vonného oleja v tuhej podobe. Ten sa vďaka špeciálnej technológii rovnomerne odparuje a prevonia priestor podmanivou vôňou. Gél sa navyše nepremieňa na tekutinu, takže vo vozidle nehrozí ani pri prevrhnutí poliatie, či dokonca poleptanie interiérových častí vozidla. Túto vôňu si môžete vychutnávať až po dobu 45 dní.

Prírodné a zároveň ekologické vône do auta

Vône California Scents sú veľmi šetrné k životnému prostrediu. Obal je tvorený recyklovateľným hliníkom a náplň je vďaka svojmu prírodnému pôvodu plne biologicky odbúrateľna. Vône California Scents obsahujú len tie najkvalitnejšie 100% čisté vonné oleje a ďalšie prírodné vonné zložky. To všetko sú základné a kľúčové stavebné kamene používané pri výrobe vôní do auta California Scents.

Tradícia a kvalita vôní California Scents

Vône sa dnes ponúkajú vo viac ako 100 krajinách po celom svete a robia radosť už viac ako 25 rokov (založené v roku 1993, hádajte kde?). Kvalitu týchto vôní dokazuje nekonečné množstvo predaných vôní. V ČR a na Slovensku sa vône od California Scents radia k tým absolútne najpredávanejším. My ich ročne v Ahifi predáme tiež veľké množstvo. Všetky produkty California Scents sú "made in USA".

Katalógové číslo:EXTM-444
ZnačkaCalifornia Scents
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.