Môj účet

Set subwoofera a zosilňovača Alpine SPC-600G7

set aktívneho subwoofera a zosilňovača pre VW Golf 6 a 7
Viac o produkte
Predaj skončil
Vyberte si, prosím, podobný tovar z rovnakej kategórie
Aktívne subwoofery
Set subwoofera a zosilňovača Alpine SPC-600G7
Predaj skončil

Set subwoofera a zosilňovača Alpine SPC-600G7

Na zlepšenie basového zážitku vo vašom vozidle je väčšinou potrebné vzdať sa časti batožinového priestoru pre subwooferovú ozvučnicu. Alpine rieši tento problém pomocou úplne nového SPC-600G7. Tento subwoofer systém je navrhnutý tak, aby sa zmestil priamo do priestoru pre rezervné koleso vo vozidlách Volkswagen Golf 6 alebo Golf 7. Ide o jednoduchý a lacný spôsob, ako zlepšiť výkon basov a dynamiku zvuku bez obmedzenia batožinového priestoru.

Subwoofer systém je pripravený na inštaláciu vrátane 16,5 cm subwoofera v okrúhlej, uzavretej ozvučnici, ktorá sa hodí priamo do priestoru pre rezervné koleso. Súčasťou je tiež mimoriadne kompaktný 150W Max Power zosilňovač, rovnako ako kabeláž na pripojenie systému k vášmu autorádiu prostredníctvom RCA výstupu.

SPC-600G7 je možné použiť s akýmkoľvek rádiom, ktoré má výstup predzosilňovača subwoofera. Odporúčame tento subwoofer systém pre Volkswagen Golf 6 a Golf 7 - vozidlá bez rezervného kolesa. Je možné použiť aj vo vozidlách VW Beetle, Passat, Polo a Scirocco s možnosťou Tire-Fit. Upozorňujeme, že pri inštalácii bude nutné vykonať menšie modifikácie (napr. nejaké rezanie polystyrénového nástrojového držiaka), a to podľa typu vozidla a výbavy.

Katalógové číslo:SPC-600G7
ZnačkaAlpine
Odkazy:CZ oficiálna webová prezentácia
RMS výkon zosilňovača na 4 Ω150 W
RMS výkon subwoofera na 4 Ω250 W
Priemer vstavaného subwoofera v boxe6 1/2" (16,5 cm)
Váha boxu so subwooferom6,3 kg
Káblová sada súčasťou baleniaAno

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.