Môj účet

Sada na kompletnú ochranu laku vozidla Stjärnagloss Protection Kit

kompletná sada na ochranu laku automobilu
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Sada na kompletnú ochranu laku vozidla Stjärnagloss Protection Kit
-70 %
Posledné kusy

Sada na kompletnú ochranu laku vozidla Stjärnagloss Protection Kit

Kompletná sada na ochranu laku vášho automobilu. Sada obsahuje hlavný spotrebný materiál a príslušenstvo, ktoré budete potrebovať.

Sada na kompletnú ochranu laku vozidla Stjärnagloss Protection Kit obsahuje:

  • Hybridný vosk Stjärnagloss Fantastisk - vysoko výkonný hybridný vosk kombinujúci prírodné a syntetické prísady. Disponuje hlbokým leskom a vďaka syntetickým zložkám vysokou vodoodpudivosťou a tepelnou ochranou. Jeho výdrž je až 6 mesiacov a po celú dobu bude chrániť lak pred poveternostnými vplyvmi, nečistotami aj UV žiarením.

  • Sealant v spreji Stjärnagloss Pärla (100 ml) - Stjärnagloss Pärla je rozprašovací sealant vyrobený na vodnej báze. Môžete ho nastriekať na suchý povrch a rozleštiť, zbavíte sa tak zaschnutých kvapiek vody a ošetríte karosériu, prípadne naniesť na mokrú karosériu a opláchnuť vodou. Stjärnagloss Pärla môžete použiť na všetky druhy lakov. Výdrž je 3 - 5 mesiacov, aplikáciou predĺžite účinok existujúcej ochrany laku.

  • Penový aplikátor Stjärnagloss Fingerfitta - penový aplikátor na prsty je vhodný najmä na nanášanie voskov. Dovnútra aplikátora sa vám pohodlne zmestia 3 až 4 prsty, čo vám umožní pohodlie a kontrolu pri nanášaní vosku. Vyrobené z veľmi mäkkej peny. Táto pena je šetrná pre všetky štandardné laky. Pre dlhú životnosť odporúčame aplikátor ihneď po použití vyprať a usušiť.

  • Mikrovláknová utierka Stjärnagloss Fluffig - špičková super jemná mikrovláknová utierka, ktorá je ideálna na vyleštenie vosku, detaileru aj utieranie prachu v interiéri auta bez najmenšieho poškriabania. Utierka má najbežnejší rozmer 40 x 40 cm. Je možné ju prať v práčke, odporúčame používať prostriedok na pranie mikrovláknových utierok.
Katalógové číslo:STJ-PRK
ZnačkaStjarnagloss
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.