Môj účet
Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Prípravok pre dlhodobú ochranu laku Meguiar's Paint Protect (473 ml)

prípravok pre dlhodobú ochranu laku
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Prípravok pre dlhodobú ochranu laku Meguiar's Paint Protect (473 ml)
-10 %
Lepší produkt je na dosah

Prípravok pre dlhodobú ochranu laku Meguiar's Paint Protect (473 ml)

Nová úroveň ochrany laku je tu. Kompletne prepracovaná, pokročilá polymérová technológia vyvinutá spoločnosťou Meguiar's zaisťuje hydrofóbne (vodu odpudzujúce) vlastnosti povrchu až na jeden rok. Špeciálna receptúra ​​zaisťuje veľmi jednoduché nanášanie aj stieranie produktu, ktorý navyše nenecháva biele stopy na plastoch a gumových lištách. Ak hľadáte produkt, ktorý skutočne dlhodobo ochráni vaše vozidlo, ktorý môžete aplikovať v domácich podmienkach, potom ste ho práve našli. Tento prípravok, ktorý je odpoveďou spoločnosti Meguiar's na nanotechnológie, je testovaný na viac ako 50 umytí pH vyváženým autošampónom, po ktorých nestráca svoje oslnivé vlastnosti. Použiť ho môžete na lak, kolesá, plasty, kovové časti aj chróm.

Meguiar's Paint Protect je absolútnym vrcholom medzi prípravkami na ochranu laku - skvelá výdrž, perfektná ochrana a užívateľská nenáročnosť sú vlastnosti, ktoré v sebe nespája žiadny iný prípravok na ochranu laku. Ochrana je dôležitá. Preto má Meguiar's kompletný, technologicky vyspelý sortiment výrobkov na ochranu vonkajších i vnútorných častí auta pre jednoduché, rýchle a 100% efektívne použitie. Meguiar's má správne riešenie pre ochranu vášho vozidla či už ste víkendový vodič alebo automobilový nadšenec.

Jediné balenie prípravku G36516 Meguiar's Paint Protect (473 ml) vám pri správnej aplikácii vystačí na 40-50 osobných automobilov. Samotné 4 kvapky tohto produktu stačia na nanesenie ochrany na celú kapotu.

G36516 Meguiar 's Paint Protect však nie je bežný vosk či sealant, ale špeciálny prípravok pre extrémne dlhodobú ochranu laku, tzv. "coating". Aké sú medzi nimi rozdiely?

Vosky Meguiar's sú designované tak, aby súčasne:

 • Vytvárali ochranu
 • Vydržali na povrchu dlhú dobu
 • Posilňovali lesk
 • Odpudzovali vodu
 • Vytvárali skvelý efekt "korálkovanie vody"

G36516 Meguiar's Paint Protect bol vyrobený s dôrazom najmä na tieto vlastnosti:

 • Vytvorenie ochrany
 • Extrémne dlhá trvanlivosť
 • Odpudzovanie vody
 • Na ostatné vlastnosti (posilnenie lesku, "korálkovanie vody") nie sú v prípade Paint Protect kladené také nároky ako u bežných voskov (napr. Meguiar's Ultimate Wax).

Komu a na aké vozidlá bude vyhovovať G36516 Meguiar's Paint Protect viac než bežný vosk / sealant?

 • Trvanlivosť - Chcete svoje vozidlo ochrániť a pritom nechcete ochranu nanášať príliš často? Je pre vás voskovanie niekoľkokrát do roka nežiaduce? Trvanlivosť až 1 rok urobí z Paint Protect váš obľúbený produkt.
 • Jednoduchosť - Aplikácia Paint Protect je ešte jednoduchšia ako u bežného vosku.
 • "Leštidlo" / show car v priebehu zimy - Máte svojho plechového miláčika, o ktorého sa pravidelne staráte a na zimu ho upratujete do garáže na zimný spánok? Práve na dlhú zimu, kedy sa nebudete môcť o svoje auto starať, je ideálna skutočne extrémne dlhotrvajúca ochrana, ktorú autu dodá práve Paint Protect. Na jar už sa budete môcť opäť o svoje auto pravidelne starať, vrátane pravidelného voskovania.
 • Auto pre dennú potrebu - Pre bežné, každodenné jazdenie do práce, na nákupy a za ďalšími povinnosťami používate auto, ktoré by ste chceli ochrániť, ale pravidelné voskovanie vás odrádza? Potom práve pre vás je určený Paint Protect. Stačí ho naniesť len raz ročne a potom už auto iba umývať šetrným autošampónom. Nič viac netreba.
 • Služobné auto - Chcete aj svojmu služobnému vozidlu dopriať starostlivosť v podobe ľahko aplikovateľnej a skutočne dlhotrvajúcej ochrany, navyše za minimálnu námahu? Paint Protect je tu pre vás.
 • Ďalšie auto v rodine - Trápi vás, že sa vaša priateľka či manželka nestará o svoje vozidlo? Nemáte však dostatok času starať sa o jej auto plnohodnotne? Ochráňte ho pomocou Paint Protect a máte postarané až na jeden rok!

Kedy je pre vás tou najlepšou voľbou vosk / sealant?

 • Maximálne posilnenie lesku - Ak je vašou požiadavkou číslo jedna skutočne hlboký, luxusný a mokrý vzhľad, potom je pre vás vosk tým ideálnym prípravkom. V ňom obsiahnuté optické rozjasňovače a leštiace zložky rozžiaria váš automobil tak, že bude neprehliadnuteľný.
 • "Korálkovanie vody" - Zamilovali ste sa do veľkých kvapiek vody, ktoré z povrchu vášho navoskovaného laku samy stekajú? Táto sprievodná vlastnosť, ktorá nie je dôkazom ochrany, ale bezpochyby je krásnym efektom, je najintenzívnejšia práve po použití bežných voskov. Vďaka extrémnym hydrofóbnym vlastnostiam voskov si tak môžete užívať veľké guľaté kvapky po každom kontakte laku s vodou.
 • "Leštidlo" / show car / ktorékoľvek vozidlo, ku ktorému máte vzťah - Je váše milované vozidlo naozajstným show car? Máte k svojmu autu vzťah a nepovažujete ho za prostý dopravný prostriedok? Chcete mu dopriať tú najlepšiu starostlivosť bez ohľadu na to, že takúto starostlivosť je potrebné opakovať niekoľkokrát do roka? Potom vám vosk dodá všetko, čo pre svoje vozidlo požadujete. Odmenou bude perfektný vzhľad auta, za ktorým sa každý obzrie.

Tipy na ochranu laku

 • Karoséria by mala byť chladná na dotyk a v tieni.
 • Povrch laku by mal byť čistý a suchý. Ak je potrebné, dekontaminujte povrch laku pomocou Meguiar's clayu - docielite tým povrch laku hladký ako sklo, na ktorom bude dlhšie držať ochranná vrstva.
 • Ak je to potrebné, odstráňte defekty laku (škrabance, škvrny, oxidáciu a pod.) a dosiahnite maximálny lesk pomocou niektoráho z našich účinných a šetrných leštidiel Meguiar's.
 • Používajte len veľmi malé množstvo - čím väčšia vrstva vosku, tým zložitejšie stieranie a rýchlejšia spotreba. Väčšie množstvo nezvýši ochranu!
 • Jedno balenie Meguiar's Paint Protect by vám pri správnom spôsobe aplikácie malo vystačiť na ošetrenie 40-50 osobných áut. Meguiar's Paint Protect nie je vhodný len na karosériu, môžete ho používať aj na bicykle, kovové časti, chróm, číre plasty a sklo.
 • Najjednoduchší spôsob aplikácie je naniesť Meguiar's Paint Protect na celý povrch karosérie. Medzi tým prípravok stihne zaschnúť a vy tak môžete vymeniť aplikátor za mikrovláknovú utierku a začať v rovnakom poradí produkt stierať. Takýto spôsob zaberie bez väčšej námahy na osobnom aute 20-30 minút práce.
 • Meguiar's Paint Protect pri schnutí nebelie ako vosky. Ak si nie ste istí, či je prípravok dostatočne suchý aby ste ho mohli stierať, použite "test prstom". Skúste bruškom prsta zotrieť produkt - ak ho na povrchu rozmažete, odporúčame ešte chvíľku počkať, ak však prstom Meguiar's Paint Protect zotriete, môžete ho rozleštiť do čista.
 • Trvanlivosť ochrannej vrstvy a efekt odpudzovania či "korálkovania vody" (tzv. hydrofóbny efekt), môžete výrazne predĺžiť pravidelným používaním šampónov Meguiar's. Medzi pravidelným umývaním vám tú najlepšiu údržbu zaistí používanie detaileru Meguiar's.
 • Nepoužívajte na umývanie vozidla agresívne a detergentné prípravky, odmasťovače (typické prípravky na riad a pod.) ani aktívne čističe a peny - tieto prípravky nie sú šetrné k ochrannej vrstve a veľmi významne ju oslabujú. V niektorých prípadoch môžu vosk z povrchu laku úplne odstrániť, rovnako ako leštiace oleje, ktoré lak vyživujú a výsledkom bude vysušený, odhalený lak. Ten začne veľmi rýchlo povrchovo degradovať a je ľahké ho mechanicky aj chemicky poškodiť, kým lak opäť neochránite novou vrstvou vosku alebo inej vhodnej ochrany.

Postup aplikácie Meguiar's Paint Protectu

 • Pracujte na karosérii, ktorá je v tieni a chladná na dotyk.
 • Na penový aplikátor naneste 4 kvapky a votrite ich úplne do aplikátora, aby sa jeho povrch namočil.
 • Následne pridajte 1 kvapku a aplikujte vosk na povrch.
 • Pracujte krúživými pohybmi a úplne bez tlaku nechajte aplikátor kĺzať po povrchu.
 • Naneste veľmi tenký matný film, viditeľný proti svetlu.
 • Prípravok pridávajte na aplikátor po kvapkách a len v prípade potreby - ak aplikátorom nenanášame dostatočnú tenkú vrstvu ako na začiatku práce.
 • Väčšia vrstva produktu nezvyšuje ochranu! Ak použijete Meguiar's Paint Protectu zbytočne veľa, bude ťažšie ho zotrieť a skôr balenie spotrebujete.
 • Produkt nechajte na povrchu zaschnúť aspoň pár minút (v závislosti na okolitých podmienkach, v ktorých pracujete - teplota, vlhkosť vzduchu).
 • Po zaschnutí ho zľahka zotrite mikrovláknovou utierkou X1801 Meguiar's Finishing TowelX2010 Meguiar's Supreme Shine Microfiber Towel alebo E101 Meguiar's Ultimate Microfiber Towel.
Katalógové číslo:G36516
ZnačkaMeguiar's

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
5 zákazníkov hodnotilo
Mino
15. 2. 2020

Veľmi dobrý

Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás tiež zaujímať

Dodo Juice Supernatural Microsuede Buffing Cloth Twin PackUtierky na doleštenie Dodo Juice Supernatural Microsuede Buffing Cloth Twin PackRychlý náhled (6 hodnotení)mikrovláknové utierky na finále doleštenie, rozmery 40 x 40 cm, 2 ks10,98 EURSkladomDodo Juice Fantastic Fur - Buffing Cloth Triple PackLeštiace utierky Dodo Juice Fantastic Fur - Buffing Cloth Triple PackRychlý náhled (7 hodnotení)mikrovláknové utierky, rozmery 40 x 40 cm, gramáž 500 gsm, 3 ks24,37 EURSkladomDodo Juice Basics Of Bling Buffing & Polishing ClothMikrovláknová utierka Dodo Juice Basics Of Bling Buffing & Polishing ClothRychlý náhled (15 hodnotení)mikrovláknová utierka, rozmery 40 x 40 cm, gramáž 380 gsm, 1 ks5,08 EURSkladomDodo Juice WaxApp - ApplicatorPenový aplikátor Dodo Juice WaxApp - ApplicatorRychlý náhled (16 hodnotení)penový aplikátor na prsty pre nanesenie vosku, 1 ks6,65 EURSkladomDodo Juice Supernatural Buffing ClothMikrovláknová utierka Dodo Juice Supernatural Buffing ClothRychlý náhled (2 hodnotenia)mikrovláknová utierka, 40 x 40 cm, gramáž 500 gsm, 1 ks10,98 EURSkladomDodo Juice Blue Roo - ApplicatorAplikátor z mikrovlákna Dodo Juice Blue Roo - ApplicatorTipRychlý náhled (85 hodnotení)veľký aplikátor z mikrovlákna6,65 EURSkladomDodo Juice WaxApp Triple Pack - ApplicatorSada aplikátorov Dodo Juice WaxApp Triple Pack - ApplicatorRychlý náhled (1 hodnotenie)sada 3 kusov aplikátorov na prsty pre nanášenie vosku15,71 EURSkladomDodo Juice Basics of Bling Polish ApplicatorAplikátor z mikrovlákna Dodo Juice Basics of Bling Polish ApplicatorRychlý náhled (18 hodnotení)aplikátor z mikrovlákna4,69 EURSkladomDodo Juice Basics of Bling Buffing & Polishing Cloth Triple PackMikrovláknové utierky Dodo Juice Basics of Bling Buffing & Polishing Cloth Triple Pack-10 %Rychlý náhled (9 hodnotení)mikrovláknové utierky, rozmery 40 x 40 cm, gramáž 380 gsm, 3 ks13,74 EUR15,31 EUR Dočasne nedostupnéMeguiar's Supreme Shine Microfiber TowelMikrovláknová utierka Meguiar's Supreme Shine Microfiber Towel-10 %Rychlý náhled (10 hodnotení)mikrovláknová utierka (40 x 60 cm)10,59 EUR11,77 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dni
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.