Môj účet

Materiál pohlcujúci zvuk Comfortmat Ultrasoft 10

materiál pohlcujúci zvuk, 700 x 500 mm, hrúbka 10 mm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Materiál pohlcujúci zvuk Comfortmat Ultrasoft 10
Tip

Materiál pohlcujúci zvuk Comfortmat Ultrasoft 10

Comfortmat Ultrasoft je špičkový viskoelastický materiál pohlcujúci hluk z radu Premium. Ultrasoft je vyrobený na báze veľmi hustej polyuretánovej peny a vďaka vysokej flexibilite je ideálny na zložité reliéfne plochy, ako sú predovšetkým plastové výplne dverí a ďalšie plasty interiéru vozidla. Jeho výroba je v súlade s technológiou DeepIn, ktorá umožňuje impregnáciu špeciálnymi polymérmi na ochranu peny pred UV lúčmi a vlhkosťou a vylepšuje tiež zvukovo-absorpčné vlastnosti materiálu. Ultrasoft disponuje okrem vynikajúcich schopností pohlcovať hluk aj pamäťovým efektom. Materiál obsahuje vysoko účinnú samolepiacu vrstvu prispôsobenú na prevádzku v ťažkých podmienkach automobile, ktorá vydrží aj extrémne zmeny teplôt a vysokú vlhkosť. Tak ako všetky materiály Comfortmat si ponecháva rovnaké vlastnosti v zime aj v lete. Súčasťou fólia je mriežka s rozmerom 5 x 5 cm na jednoduché orezanie materiálu, ktorá slúži aj ako ochrana proti falšovaniu. Comfortmat Ultrasoft je k dostaniu v dvoch rozmeroch 700 x 500 a 1000 x 700 mm a v hrúbke 5 a 10 mm.

Hlavné vlastnosti materiálu Comfortmat Ultrasoft 10

 • Špičkový materiál pohlcujúci hluk s pamäťovým a tesniacim efektom.
 • Ideálne pre zamedzenie vŕzgania plastov interiéru a zároveň odhlučnenie jednotlivých plôch.
 • Vhodný na odhlučnenie zložitých reliéfov vďaka svojej vysokej flexibilite.
 • Extrémne účinná samolepiaca vrstva, ktorá zamedzuje samovoľnému odlepeniu.
 • Ponecháva si rovnaké vlastnosti v zime aj v lete.
 • Technológia Deepln na ochranu peny pred UV lúčmi a vlhkosťou.

Technické parametre materiálu Comfortmat Ultrasoft 10

 • Hrúbka: 10 mm
 • Rozmer: 700 x 500 mm
 • Hmotnosť: 179 g
 • Merná hmotnosť: 0,5 kg / m²
 • Priľnavosť: 6 až 8 N / cm
 • Cena za: 1 ks

Kam aplikovať materiál Comfortmat Ultrasoft 10

Comfortmat Ultrasoft 10 je ideálny materiál na vyplnenie medzier medzi plastovými dielmi a karosériou a na zamedzenie vŕzgania všetkých plastov interiéru, ako je najmä plastového obloženia dverí alebo kufra. Aplikovať môžete aj na plasty palubnej dosky alebo stredového tunela. Jeho výhodou je aj vysoká schopnosť pohltenia hluku, preto svoje využitie nájde aj ako druhá vrstva na antivibračný materiál napríklad na odhlučnenie strechy. Pokiaľ si nie ste istí, aké materiály a v akom množstve použiť na odhlučnenie vozidiel, využite náš konfigurátor odhlučnenia. Najčastejšie použitie tlmiaceho materiálu Comfortmat Ultrasoft 10:

 • Plastové obloženie dverí
 • Plastové obloženie blatníkov
 • Palubná doska
 • Veko kufra
 • Medzery medzi časťami interiéru
 • Strecha

O tlmiacich materiáloch Comfortmat

Spoločnosť Comformat pôsobí na trhu už vyše 10 rokov a za tú dobu sa rýchlo etablovala do pozície popredného svetového výrobcu antivibračných a tlmiacich materiálov. Najmä v Rusku, teda v krajine, v ktorej má samotné odhlučnenie vozidiel pôvod, sú tlmiace materiály Comfortmat™ momentálne najviac využívané pre profesionálne odhlučnenie vozidiel a to predovšetkým z dôvodu ich excelentnej účinnosti. Comfortmat priniesol do automobilového priemyslu nové technológie umožňujúce maximálnu efektivitu, nižšiu hmotnosť materiálov, stálu účinnosť aj v extrémnych teplotách a v neposlednom rade veľmi jednoduchú aplikáciu. To všetko bolo možné dosiahnuť len mnohoročným výskumom v laboratóriách Comfortmat, najvyššou kontrolou kvality v každej fáze výroby, modernizáciou výrobných strojov so zapojením popredných svetových odborníkov do automatizácie výrobných liniek a vytvorenie výskumného centra vybaveného najmodernejšími zariadeniami. Vysoko kvalifikovaní odborníci spoločnosti Comfortmat majú rozsiahle vedecké a výrobné skúsenosti, pravidelne vykonávajú potrebné fyzikálne a mechanické skúšky a disponujú odbornými znalosťami z oblasti vibroakustických vlastností automobilov. Vďaka tomu môžu výrobky Comfortmat™ spĺňať tie najnáročnejšie požiadavky súčasného automobilového trhu.

Katalógové číslo:COM ULTRA 10
ZnačkaComfortmat
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia
Typ materiáluZvuk pohlcující materiál
Hrúbka10 mm
Rozmer700 x 500 mm
Hmotnosť 1 kusu178 g
Plošná hmotnosť0,5 Kg / m²
Priľnavosť6 až 8 N / cm
FarbaTmavě šedá
Cena za1 kus

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
95 %
32 zákazníkov hodnotilo
25×
Overený užívateľ
10. 10. 2021

Perfektný materiál.

Overený užívateľ
4. 10. 2020

Môžem len odporúčiť. Predtým mi rezonoval tapacír dverí, teraz po aplikácií vôbec.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.