Môj účet

Mäkký unášač na rotačnú leštičku Meguiar's Soft Buff Rotary Soft Backing Plate

mäkký unášač na rotačnú leštičku, 6,1" / 155 mm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Mäkký unášač na rotačnú leštičku Meguiar's Soft Buff Rotary Soft Backing Plate
-10 %

Mäkký unášač na rotačnú leštičku Meguiar's Soft Buff Rotary Soft Backing Plate

Nový systém unášačov Meguiar's výrazne zjednodušuje a zefektívňuje strojové leštenie. Zároveň vám uľahčí výber správneho unášača pre konkrétne kotúče. Unášač WRSBP je určený pre použitie s rotačnou leštičkou s priemerom závitu 5/8". Slúži na uchytenie nových, penových kotúčov Meguiar's Soft Buff s priemerom 7" (WRFC7, WRFP7 a WRFF7). Tento unášač zaisťuje nižšiu agresivitu leštenia a pomáha dosahovať lepší finiš s nižšou tvorbou hologramov. Nové unášače Meguiar's špeciálne určené pre rotačné leštičky sú kompletne prepracované tak, aby vám poskytli tie najlepšie výsledky pri leštení aj brúsení karosérie.

Špeciálny suchý zips Velcro, ktorým sa kotúče uchytávajú k unášačom, bol vyvinutý s dôrazom na maximálnu efektivitu leštenia. Tento jedinečný systém zabraňuje nechceným stratám leštiacej sily. Bežné suché zipsy môžu vplyvom vibrácií a kolmého tlaku na kotúč spôsobovať voľnosť v spojení medzi unášačom a kotúčom, a tým stratu leštiacej sily generované leštičkou. Výsledkom je obmedzená schopnosť korekcie a leštenia laku. Systém Velcro svojou unikátnou konštrukciou zaisťuje pevnosť spojenia medzi unášačom a kotúčom a zvyšuje tak účinnosť strojového leštenia. Vďaka suchému zipsu Velcro nevzniká nežiadúca voľnosť a maximálne množstvo leštiacej sily tak prechádza z leštičky na povrch laku. Preto tento suchý zips používa spoločnosť Meguiar's na všetkých svojich kotúčoch a unášačoch.

Poznámka
Unášače dokážu ovplyvniť výsledok renovácie laku rovnako ako použitá strojová leštička, kotúč, leštiaca pasta či samotná technika aplikácie. V prípade, že používate nekvalitný unášač alebo unášač s nevhodným suchým zipsom, môže byť výsledok vašej práce negatívne ovplyvnený. Použitie kotúčov či unášačov s bežným suchým zipsom je síce technicky možné, ale z dôvodov vyššie popísaných, odporúčame našim zákazníkom používať vždy iba špičkové kotúče a unášače Meguiar's, ktoré vám zaistia tie najlepšie možné výsledky pri korekcii, leštení aj voskovaní laku.

Výhody unašáčov Meguiar's Soft Buff oproti starším verziám unášačov Meguiar's:

  • Vyšší výkon - Kompletne prepracovaný unášač poskytuje vylepšený prenos leštiacej sily z leštičky na povrch laku.
  • Vyššia odolnosť - Nové jadro zvyšuje pevnosť a odolnosť unášača.
  • Okraj z tuhej gumy - Zaisťuje precíznu prácu v ťažko dostupných miestach, ale nevytvára ostrú hranu, ktorá by mohla poškodiť lak.
  • Špeciálny suchý zips Velcro - Zefektívňuje leštenie aj brúsenie laku vďaka jedinečnému dizajnu vlákien.

Technické parametre:

  • Priemer uchytenia: 5/8"
  • Priemer unášača: 6,1" / 155 mm
  • Určené pre: rotačné leštičky so zodpovedajúcim priemerom uchytenia
  • Pre použitie s kotúčmi: WRFC7, WRFP7, WRFF7
Katalógové číslo:WRSBP
ZnačkaMeguiar's
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.