Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Hybridné keramický Detailer Meguiars Hybrid Ceramic Detailer (768 ml)

hybridný keramický Detailer pre odstránenie ľahkých nečistôt a posilnenie ochrany
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Hybridné keramický Detailer Meguiars Hybrid Ceramic Detailer (768 ml)
-10 %
Novinka

Hybridné keramický Detailer Meguiars Hybrid Ceramic Detailer (768 ml)

Detailer je unikátny prípravok, ktorý je určený pre odstránenie ľahkých nečistôt z povrchu karosérie medzi pravidelným umývaním. Hybridné keramický Detailer však obsahuje aj syntetické polyméry a oxid kremičitý SiO2, niekedy označovaný ako "keramika", ktoré pri každom použití na laku zanechávajú skutočnú hybridný keramickú ochranu, ktorá odpudzuje vodu ako šialená! Jedinečné zloženie Detailer zabezpečí, že účinne a pritom šetrne odstránite z povrchu laku nečistoty, akými môžu byť prach, peľ, vtáčí trus, zaschnuté kvapky vody (napr. Po daždi alebo prejdení kaluží), cestné nečistoty a ďalšie. Hybridný keramický Detailer je tiež vhodný ako lubrikant pri práci s naším syntetickým Clayom. Touto kombináciou zbavíte lak všetkých odolných nečistôt, a zároveň nanesiete na lak základnú vrstvu hybridné keramické ochrany - to všetko v jedinom jednoduchom kroku!

Čo Detailer obsahuje?

  • Lubrikanty - klzné častice, vďaka ktorým nečistoty skĺznu z povrchu laku a nijako ho nepoškodí a nepoškriabu.
  • Optické rozjasňovače - prímesi, ktoré podporujú perfektný vzhľad Vášho laku.
  • Hybridný keramickú ochranu - kombinácia polymérov pre fantasticky jednoduchú aplikáciu a oxidu kremičitého (SiO2) pre perfektnú ochranu a oslnivú hydrofobitou (odpudzovanie vody) - to všetko dodáte laku pri bežnom použití Hybrid Ceramic Detailer!

Tipy pre údržbu laku

  • Používajte Detailer medzi pravidelným umývaním, aby ste udržiavali svoje vozidlo stále čistý a nedali šancu nečistotám oslabiť ochrannú voskovú vrstvu a poškodiť lak.
  • Detailer používajte iba malé množstvo. Stačí, aby na povrch sadol aerosól, nie je potreba vytvoriť úplne mokrý povrch.
  • Majte Detailer a mikrovláknovou utierku vždy v batožinovom priestore svojho vozidla, aby ste kedykoľvek a včas odstránili nečistotu. Niektoré kontaminanty, napr. Vtáčí trus, môžu lak poškodiť v extrémnych prípadoch aj počas pár hodín, pokiaľ je na laku ponecháte!
Katalógové číslo:G200526
ZnačkaMeguiars
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.