Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Detailer Meguiars Ultimate Quik Detailer (709 ml)

prípravok pre odstránenie ľahkých nečistôt, nové zloženie
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Detailer Meguiars Ultimate Quik Detailer (709 ml)
-10 %
Novinka

Detailer Meguiars Ultimate Quik Detailer (709 ml)

Detailer je unikátny prípravok, ktorý je určený pre odstránenie ľahkých nečistôt z povrchu karosérie medzi pravidelným umývaním. Teraz s novým, vylepšeným zložením oproti svojmu predchodcovi pre ľahšiu aplikáciu, stieranie, vyšší lesk i hladšie finiš! Použitím Detailer svoj lak pri odstránení nečistôt nepoškriabete. Tajomstvo spočíva vo vysokom povrchovom napätí, ktoré vytvárajú revolučné polyméry. Výsledkom je vysoko klzný ochranný film a neuveriteľné "korálkovaní" vody. Vaša utierka sa bude takmer vznášať po povrchu karosérie. Jednoduchú a efektívnu prácu Vám zabezpečí tiež vylepšený rozprašovač, ktorý umožní jemnejšie a rovnomernejšie aplikáciu produktu. Technológia syntetických polymérov navyše poskytuje laku efektný "plastický" vzhľad a extrémnu hĺbku. Jedinečné zloženie Detailer zabezpečí, že účinne a pritom šetrne odstránite z povrchu laku nečistoty, akými môžu byť prach, peľ, vtáčí trus, zaschnuté kvapky vody (napr. Po daždi alebo prejdení kaluží), cestné nečistoty a ďalšie.

Čo Detailer obsahuje?

  • Lubrikanty - klzné častice, vďaka ktorým nečistoty skĺznu z povrchu laku a nijako ho nepoškodí a nepoškriabu.
  • Optické rozjasňovače - prímesi, ktoré podporujú perfektný vzhľad Vášho laku.
  • Voskové prímesi - aktívny posilnenie ochrannej vrstvy spolu s odstránením nečistôt významne prospieva predĺženie životnosti voskové ochrany laku.

Tipy pre údržbu laku

  • Používajte Detailer medzi pravidelným umývaním, aby ste udržiavali svoje vozidlo stále čistý a nedali šancu nečistotám oslabiť ochrannú voskovú vrstvu a poškodiť lak.
  • Detailer používajte iba malé množstvo. Stačí, aby na povrch sadol aerosól, nie je potreba vytvoriť úplne mokrý povrch.
  • Ak sa Detailer z povrchu laku zle stiera, môže to byť znamenie, že je načase posilniť voskovú vrstvu.
  • Majte Detailer a mikrovláknovou utierku vždy v batožinovom priestore svojho vozidla, aby ste kedykoľvek a včas odstránili nečistotu. Niektoré kontaminanty, napr. Vtáčí trus, môžu lak poškodiť v extrémnych prípadoch aj počas pár hodín, pokiaľ je na laku ponecháte!
Katalógové číslo:G201024
ZnačkaMeguiars
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.