Môj účet

Čistič a kondicionér na kožu Meguiar's Gold Class Rich Leather Cleaner and Conditioner (400 ml)

čistič a kondicionér na kožu
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Čistič a kondicionér na kožu Meguiar's Gold Class Rich Leather Cleaner and Conditioner (400 ml)
-20 %
Lepší produkt je na dosah

Čistič a kondicionér na kožu Meguiar's Gold Class Rich Leather Cleaner and Conditioner (400 ml)

Chcete dôkladne vyčistiť kožené čalúnenie a nechcete si kaziť náladu bielymi mapami, ktoré bežné prípravky na koži zanechávajú? Čistič a kondicionér na kožu od spoločnosti Meguiar's s obsahom aloe vera je to najlepšie riešenie. Prémiové zloženie tohto produktu poskytuje jednoduché riešenie v jedinom kroku. Kožu bezchybne vyčistí, ošetrí a zároveň ochráni proti starnutiu, praskaniu a v neposlednom rade tiež pred nepriaznivými vplyvmi UV žiarenia. Je ideálny pre všetky kožené povrchy, vrátane perforovaných, textúrovaných i prešívaných.

Ideálny pre použitie na všetky kožené povrchy, vrátane dierovaných, prešívaných, prípadne s "popraskanou" textúrou. Prémiové kondicionéry a prísadami z aloe kožu vyživujú a zanechávajú ju príjemnú na pohľad i na dotyk. UV ochrana pomáha predchádzať starnutiu a vyblednutiu kože. Krémová konzistencia zaistí bohaté vyživenie kože, do ktorej sa vsiakne a udrží ju tak bohato naimpregnovanú a chránenú pred mechanickým oderom aj prejavom starnutia.

Tipy pre starostlivosť o kožené povrchy

  • Pravidelná starostlivosť prospieva koženému povrchu. Každý mesiac ošetrite kožený povrch prípravkom pre ľahké čistenie, vyživenie a ochranu, napr. MB0414 Meguiar's Mirror Bright Leather Lotion, G18905 Meguiar's Leather Balm alebo G17914 Meguiar's Rich Leather Cleaner / Conditioner.
  • Koža je veľmi savý materiál. Dlho neošetrovaná a vysušená koža môže absorbovať produkt veľmi rýchlo, a preto odporúčame na týchto povrchoch zo začiatku opakovať aplikáciu častejšie, aby sa koža dostatočne a do hĺbky vyživila.
  • Ak potrebujete zvýšiť čistiace schopnosti prípravku, aplikujte ho mikrovláknovou umývacou rukavicou X3002 Meguiar's Microfiber Wash Mitt.

Postup aplikácie

  • Pre najlepšie výsledky aplikujte na čistý a na dotyk chladný povrch.
  • Na malom skrytom mieste vyskúšajte farebnú stálosť povrchu.
  • Naneste malé množstvo produktu na penový aplikátor X3070 Meguiar's Soft Foam Applicator Pads či mikrovláknový aplikátor X3080 Meguiar's Even Coat Microfiber Applicator Pads a votrite do koženého povrchu.
  • Pracujte postupne po menších častiach.
  • Pre zvýšené čistiace schopnosti aplikujte pomocou mikrovláknovej umývacej rukavice X3002 Meguiar's Microfiber Wash Mitt.
  • Následne utrite do čista a sucha mikrovláknovou utierkou.
  • Pre ošetrenie perforovanej kože aplikujte malé množstvo prípravku úplne bez tlaku.
Katalógové číslo:G17914
ZnačkaMeguiar's
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
93 %
6 zákazníkov hodnotilo
Overený užívateľ
5. 5. 2020

Kvalitny, nezanechava stopy,

Tomáš Vereš
31. 3. 2020

Krásna vôňa, bezproblémová aplikácia a citeľný efekt na povrch interiéru. Určite vyskúšam aj ďalšie produkty značky Meguiars.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.