Môj účet

Čistič a kondicionér na kožu Meguiar's Gold Class Rich Leather Cleaner and Conditioner (400 ml)

čistič a kondicionér na kožu
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Čistič a kondicionér na kožu Meguiar's Gold Class Rich Leather Cleaner and Conditioner (400 ml)
Aktualizované
Lepší produkt je na dosah

Čistič a kondicionér na kožu Meguiar's Gold Class Rich Leather Cleaner and Conditioner (400 ml)

Chcete dôkladne vyčistiť kožené čalúnenie a nechcete si kaziť náladu bielymi mapami, ktoré bežné prípravky na koži zanechávajú? Čistič a kondicionér na kožu od spoločnosti Meguiar's s obsahom aloe vera je to najlepšie riešenie. Prémiové zloženie tohto produktu poskytuje jednoduché riešenie v jedinom kroku. Kožu bezchybne vyčistí, ošetrí a zároveň ochráni proti starnutiu, praskaniu a v neposlednom rade tiež pred nepriaznivými vplyvmi UV žiarenia. Je ideálny pre všetky kožené povrchy, vrátane perforovaných, textúrovaných i prešívaných.

Ideálny pre použitie na všetky kožené povrchy, vrátane dierovaných, prešívaných, prípadne s "popraskanou" textúrou. Prémiové kondicionéry a prísadami z aloe kožu vyživujú a zanechávajú ju príjemnú na pohľad i na dotyk. UV ochrana pomáha predchádzať starnutiu a vyblednutiu kože. Krémová konzistencia zaistí bohaté vyživenie kože, do ktorej sa vsiakne a udrží ju tak bohato naimpregnovanú a chránenú pred mechanickým oderom aj prejavom starnutia.

Tipy pre starostlivosť o kožené povrchy

  • Pravidelná starostlivosť prospieva koženému povrchu. Každý mesiac ošetrite kožený povrch prípravkom pre ľahké čistenie, vyživenie a ochranu, napr. MB0414 Meguiar's Mirror Bright Leather Lotion, G18905 Meguiar's Leather Balm alebo G17914 Meguiar's Rich Leather Cleaner / Conditioner.
  • Koža je veľmi savý materiál. Dlho neošetrovaná a vysušená koža môže absorbovať produkt veľmi rýchlo, a preto odporúčame na týchto povrchoch zo začiatku opakovať aplikáciu častejšie, aby sa koža dostatočne a do hĺbky vyživila.
  • Ak potrebujete zvýšiť čistiace schopnosti prípravku, aplikujte ho mikrovláknovou umývacou rukavicou X3002 Meguiar's Microfiber Wash Mitt.

Postup aplikácie

  • Pre najlepšie výsledky aplikujte na čistý a na dotyk chladný povrch.
  • Na malom skrytom mieste vyskúšajte farebnú stálosť povrchu.
  • Naneste malé množstvo produktu na penový aplikátor X3070 Meguiar's Soft Foam Applicator Pads či mikrovláknový aplikátor X3080 Meguiar's Even Coat Microfiber Applicator Pads a votrite do koženého povrchu.
  • Pracujte postupne po menších častiach.
  • Pre zvýšené čistiace schopnosti aplikujte pomocou mikrovláknovej umývacej rukavice X3002 Meguiar's Microfiber Wash Mitt.
  • Následne utrite do čista a sucha mikrovláknovou utierkou.
  • Pre ošetrenie perforovanej kože aplikujte malé množstvo prípravku úplne bez tlaku.
Katalógové čísloG17914
ZnačkaMeguiar's
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
94 %
10 zákazníkov hodnotilo
Overený užívateľ
5. 5. 2020

Kvalitny, nezanechava stopy,

Tomáš Vereš
31. 3. 2020

Krásna vôňa, bezproblémová aplikácia a citeľný efekt na povrch interiéru. Určite vyskúšam aj ďalšie produkty značky Meguiars.

Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás tiež zaujímať

Šiltovka damaged s veľkým logom Ahifi (khaki)Šiltovka damaged s veľkým logom Ahifi (khaki)-82 %Posledné kusyRýchly náhľad (1 hodnotenie)šiltovka s veľkým logom Ahifi, khaki2,88 EUR16,25 EURSkladomŠiltovka damaged s logom Ahifi (khaki)Šiltovka damaged s logom Ahifi (khaki)-82 %Posledné kusyRýchly náhľad (2 hodnotenia)šiltovka s malým logom Ahifi, khaki2,88 EUR16,25 EURSkladomColourlock Autoleder PflegesetČistiaca a ošetrujúci sada Colourlock Autoleder PflegesetRýchly náhľad (4 hodnotenia)čistiaci a ošetrujúci sada na kožený interiér automobilu32,92 EURSkladomKoch Chemie Protectleathercare (500 ml)Ošetrenie kože Koch Chemie Protectleathercare (500 ml)-5 %Rýchly náhľad (3 hodnotenia)emulzia na čistenie a ošetrovanie všetkých kožených povrchov, vytvára vláčny efekt, oživuje farbu18,89 EUR19,88 EURSkladomPurestar Speed Polish Multi Towel WhiteMikrovláknová utierka Purestar Speed Polish Multi Towel WhiteTipRýchly náhľad (5 hodnotení)univerzálna mikrovláknová utierka, 42 x 35 cm, gramáž 320 gsm, biela farba3,29 EURSkladomSonax čistiace utierky na kožuSonax čistiace utierky na kožu-30 %Rýchly náhľadutierky na kožu s jojobovým olejom - čistí rýchlo, jednoducho a dôkladne všetky povrchy z hladkej usne, balenie 25 ks10,88 EUR15,54 EURSkladomCarbon Collective Leather Wipes (10 ks)Čistiaci set na kožu Carbon Collective Leather Wipes (10 ks)Rýchly náhľad (32 hodnotení)čistiace obrúsky na kožu (10 ks)14,90 EURDočasne nedostupnéCarbon Collective Revive Foaming Leather Cleaner (200 ml)Čistič a impregnácia kože Carbon Collective Revive Foaming Leather Cleaner (200 ml)TipRýchly náhľad (27 hodnotení)čistič a impregnácia kože a vinylu v jednom prípravku, 200 ml16,90 EURSkladomPoorboy's Leather Stuff (473 ml)Čistič, kondicionér a ochrana kože Poorboy's Leather Stuff (473 ml)AktualizovanéRýchly náhľad (8 hodnotení)čistič, kondicionér a ochrana kože29,59 EURSkladomValetPRO Leather BrushKefa na kožu a interiér ValetPRO Leather Brush-43 %ZľavaRýchly náhľad (7 hodnotení)perfektné kefa na kožu a interiér10,38 EUR18,29 EURSkladomDodo Juice Supernatural Leather Cleaner (500 ml)Čistič kože Dodo Juice Supernatural Leather Cleaner (500 ml)TipRýchly náhľad (105 hodnotení)špičkový čistič kože, 500 ml15,90 EURSkladomMeguiar's Soft Foam Applicator PadsPenové aplikátory Meguiar's Soft Foam Applicator PadsAktualizovanéRýchly náhľad (16 hodnotení)penové aplikátory, 2 ks7,09 EURSkladomMeguiar's Supreme Shine Microfiber TowelMikrovláknová utierka Meguiar's Supreme Shine Microfiber TowelAktualizovanéRýchly náhľad (15 hodnotení)mikrovláknová utierka (40 x 60 cm)7,46 EURSkladomMeguiar's Gold Class Rich Leather Wipes (25 ks)Obrúsky na ošetrenie kože Meguiar's Gold Class Rich Leather Wipes (25 ks)AktualizovanéRýchly náhľad (2 hodnotenia)obrúsky na ošetrenie kože14,21 EURSkladom
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.