Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Automatický spínač svetiel T SWITCH

svetelný senzor
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Automatický spínač svetiel T SWITCH
-10 %
T SWITCH TEMPO zabezpečuje automatické zapnutie svetiel (parkovacích aj stretávacích) po naštartovaní vozidla. Jeho prednosťou je jednoduchá konštrukcia, bezúdržbová prevádzka a ľahká montáž do vozidla. Pripája sa paralelne na vypínač svetiel vozidla, ktorý zostáva pri automatickom zapnutí svetiel vo vypnutej polohe. T SWITCH TEMPO obsahuje komfortnú funkciu "Coming home". Taktiež obsahuje vstup, ktorý zabezpečí automatické odpojenie stretávacích svetiel pri zapnutí diaľkových svetiel (žiarovky typu H4).
Funkcia Coming home: táto funkcia zabezpečuje automatické rozsvietenie stretávacích svetiel na 30 sekúnd pri odomknutí/zamknutí vozidla (potrebné prepojenie s autoalarmom alebo centrálnym zamykaním vozidla). Ak zapnete zapaľovanie skôr ako uplynie táto doba, svetlá sa automaticky vypnú.
- automatické zapnutie svetiel nárastom napätia palubnej siete. Spínacie napätie je nastaviteľné (z výroby je nastavené na 13V) - vstup na odpojenie stretávacích pri zapnutí diaľkových svetiel
- vstup na aktiváciu funkcie "Coming home"
- 3x oddelené výstupy na parkovacie svetlá
- max. Prúdové zaťaženie 2x30A
- nulový prúdový odber vo vypnutom stave

Technické parametre:
Napájacie napätie: 12V +/- 20%
Kľudový prúdový odber: 0mA
Pracovná teplota: -40 ° C do + 60 ° C
Max. spínaný prúd: 2x30A/12V
Rozmery: 70 x 36 x 35 mm
Katalógové číslo:T SWITCH
ZnačkaKeetec

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.