Môj účet

Ako odhlučniť auto

Ako najúčinnejšie odhlučniť batožinový priestorOdhlučnenie vozidiel

Ako najúčinnejšie odhlučniť batožinový priestor

S príchodom nových a účinnejších antivibračných a zvukovoizolačných materiálov Comfortmat sme aktualizovali náš článok týkajúci sa odhlučnenia kufra.
Celý článok
Všetko, čo by ste mali vedieť o odhlučnení autaRady a tipy

Všetko, čo by ste mali vedieť o odhlučnení auta

Odhlučnenie auta umožní zníženie hluku v interiéri, zlepší komfort pri cestovaní a chráni pred tepelnými stratami. Všetko dôležité vrátane výsledkov merania hluku sa dočítate v našom článku.
Celý článok
Ako najúčinnejšie odhlučniť podlahu vozidlaOdhlučnenie vozidiel

Ako najúčinnejšie odhlučniť podlahu vozidla

Cez podlahu sa do interiéru vozidla dostáva hluk od cesty, od kolies, ale aj od motora, prevodovky alebo výfuku. V našom článku sa dozviete ako odhlučniť podlahu vozidla v niekoľkých krokoch.
Celý článok
Zvukovoizolačný materiál Comfortmat TitanRecenzie a testy

Zvukovoizolačný materiál Comfortmat Titan

Comfortmat nedávno predstavil niekoľko nových antivibračných a zvukovoizolačných materiálov a medzi tie najzaujímavejšie patrí Comfortmat Titan, na ktorý sa zameriame v našom článku.
Celý článok
Zvyšujeme účinnosť nášho odhlučnenia!Aktuality

Zvyšujeme účinnosť nášho odhlučnenia!

S naskladnením nových materiálov Comfortmat sme sa rozhodli všetky novinky implementovať do našich inštalácií a výrazne zvýšiť účinnosť nášho odhlučnenia!
Celý článok
Odhlučnenie veľkých MPV, dodávok a minivanovOdhlučnenie vozidiel

Odhlučnenie veľkých MPV, dodávok a minivanov

Odhlučnenie týchto typov vozidiel je v poslednom čase veľmi žiadané, najmä kvôli ich vysokej popularite a prakticky nulovej továrenskej zvukovej izolácii. Viac informácií nájdete v článku.
Celý článok
Ako vybrať antivibračný materiálRady a tipy

Ako vybrať antivibračný materiál

Antivibračný materiál má úplne zásadnú funkciu pri odhlučnení vozidiel. Prečo tomu tak je aj všetky ďalšie vlastnosti a funkcie antivibračných materiálov sa dozviete v našom článku.
Celý článok
Comfortmat Premium Dark v minirecenziiRecenzie a testy

Comfortmat Premium Dark v minirecenzii

Pozreli sme sa detailnejšie na obľúbený antivibračný materiál Comfortmat z prémiového radu Dark, ktorý vyniká vysokou účinnosťou a extrémne nízkou hmotnosťou. Viac v našom článku.
Celý článok
Ako odhlučniť piate dvere (veko kufra) vozidlaOdhlučnenie vozidiel

Ako odhlučniť piate dvere (veko kufra) vozidla

Posledným článkom o odhlučnení jednotlivých oblastí vozidiel sú piate dvere, na ktoré by sa nemalo zabúdať v rámci kompletného odhlučnenia vozidla. Viac v našom článku.
Celý článok
Ako sme kompletne odhlučnili Hummer H2Odhlučnenie vozidiel

Ako sme kompletne odhlučnili Hummer H2

Odhlučnenie vozidla Hummer H2? To je výzva, ktorú sme nemohli odmietnuť! Na priebeh montáže vrátane fotoreportáže a videa sa môžete pozrieť v našom článku.
Celý článok
Comfortmat Blockshot - koniec hluku v auteRecenzie a testy

Comfortmat Blockshot - koniec hluku v aute

Výber vhodného a účinného protihlukového materiálu je základom pre úspešné odhlučnenie vozidla a my sa v tomto článku zameriame na ten najúčinnejší na dnešnom trhu.
Celý článok
Ako odhlučniť zadné podbehy vozidlaRady a tipy

Ako odhlučniť zadné podbehy vozidla

Odhlučnenie zadných podbehov vykonávame prevažne zo strany batožinového priestoru. Sú však prípady, kedy je odhlučnenie vhodné z vonkajšej strany a ako na to, sa pozrieme v našom článku.
Celý článok
Ako odhlučniť strechu auta?Odhlučnenie vozidiel

Ako odhlučniť strechu auta?

Odhlučnenie strechy zamedzí hluku, ktorý preniká práve cez strechu vozidla. Ide o aerodynamický hluk, hluk od vetra alebo dažďových kvapiek. Okrem toho strechu aj tepelne izolujeme a v tomto článku sa pozrieme ako na to.
Celý článok
Predstavujeme Comfortmat IntegraRecenzie a testy

Predstavujeme Comfortmat Integra

Predstavenie hlavných funkcií a výhod membránového protihlukového materiálu Comfortmat Integra, ktorý je určený špeciálne pre odhlučnenie dverí vozidla.
Celý článok
Ako na odhlučnenie predných podbehov vozidlaOdhlučnenie vozidiel

Ako na odhlučnenie predných podbehov vozidla

Odhlučnenie predných podbehov má vplyv najmä na hluk od vozovky, kolies a lietajúcich kamienkov. V našom článku sa dozviete ako predné podbehy veľmi účinne odhlučniť.
Celý článok
Tlmenie vs. odhlučnenie dverí - aké sú rozdiely?Rady a tipy

Tlmenie vs. odhlučnenie dverí - aké sú rozdiely?

Dvere tlmíme z dôvodu ich odhlučnenia alebo na účely ozvučenia vozidla. Aký je rozdiel medzi aplikáciou a použitými materiálmi sa dozviete v našom článku.
Celý článok
Odhlučnenie torpéda vozidla krok za krokomOdhlučnenie vozidiel

Odhlučnenie torpéda vozidla krok za krokom

Odhlučnenie torpéda zníži najmä hluk od motora a tiež aerodynamický hluk pri vyšších rýchlostiach. V našom článku sa dozviete prehľadne v niekoľkých krokoch ako odhlučniť torpédo autá a účinne tak znížiť prenikanie hluku do interiéru vozidla.
Celý článok
Ako správne odhlučniť dvere vozidlaOdhlučnenie vozidiel

Ako správne odhlučniť dvere vozidla

Predné aj zadné dvere sú jedny z hlavných plôch, ktorými do interiéru vozidla preniká vysoké percento hluku a sú základným prvkom odhlučnenia celého vozidla.
Celý článok
Ako odhlučniť kapotu v troch účinných variantochRady a tipy

Ako odhlučniť kapotu v troch účinných variantoch

Odhlučnenie kapoty spevní, zamedzí vibráciám a zníži hluk motora. V našom článku sa dozviete ako kapotu odhlučniť prehľadne v niekoľkých krokoch.
Celý článok
Comfortmat - revolúcia v odhlučnení vozidielAktuality

Comfortmat - revolúcia v odhlučnení vozidiel

Technológie idú rýchlo dopredu a to platí aj pre odhlučnenie vozidiel. Preto sme museli prísť s novými hi-tech materiálmi a novou stratégiou pre nadchádzajúce roky. Určite čítajte ďalej, stojí to za to!
Celý článok