Môj účet

RUPES BigFoot LHR 21 MarkII - inovovaná strojová orbitálna leštička s výkmitom 21 mm

inovovaná strojová orbitálna leštička s výkmitom 21 mm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
RUPES BigFoot LHR 21 MarkII - inovovaná strojová orbitálna leštička s výkmitom 21 mm
-35 %
Posledné kusy

RUPES BigFoot LHR 21 MarkII - strojová orbitálna leštička

Špičková orbitálna leštička Rupes BigFoot LHR 21 MarkII je inovovaným profesionálnym nástrojom pre strojovú renováciu laku nielen v detailingovom štúdiu. Jej vysokú výkonnosť zaisťuje 21 mm výkmit, vďaka ktorému je účinným nástrojom pri odstraňovaní defektov laku, napr. škrabancov, škvŕn, oxidácie a pod. Zároveň však vyniká šetrnosťou typickou pre orbitálne leštičky, pretože nevytvára hologramy a dosiahnutie perfektného finišu je tak veľmi jednoduchou záležitosťou. Oproti predchádzajúcej verzii LHR 21ES je MarkII vybavená kvalitnejšou elektronikou, ktorá poskytuje väčšiu leštiacu silu a efektivitu, navyše je optimálne vyvážená a pri práci menej vibruje, čo zaisťuje hladší chod. Celková efektivita je tak oproti verzii LHR 21ES až o 30% vyššia. Jej použitie je natoľko efektívne, že sa vyrovná špičkovým rotačným leštičkám.

Leštička Rupes LHR 21 MarkII vykonáva tzv. „orbitálny“ pohyb, ktorý je výrazne šetrnejší ako klasický rotačný a umožňuje dosiahnutie lepšieho výsledného vzhľadu (tzv. „finiš“) laku. Jej použitie je veľmi jednoduché a efektívne. Leštička umožňuje nastavenie rýchlosti v 6 krokoch pre bezproblémovú prácu v každej situácii. Je vhodná na leštenie všetkých typov lakovaných a glazovaných povrchov na automobiloch, lodiach, karavanoch, lietadlách aj motocykloch.

Väčší výkmit zaisťuje rýchlejšiu prácu bez straty efektivity, najmä na veľkých plochách a dieloch, napr. dodávok, autobusov, obytných vozidiel, lodí a lietadiel. Naopak nie je vhodná na leštenie kontúr a ťažšie dostupných miest. Pre tieto účely odporúčame použiť leštičku s menším výkmitom, napr. MT310 Meguiar's DA Polisher s 3" unášačom (DBP3). Všetky strojové orbitálne leštičky v našej ponuke sú určené pre použitie ako v domácich podmienkach v rukách začiatočníkov, tak pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov v profesionálnych detailingových centrách, ručných umývačkách aj lakovniach.

Výhody orbitálnych / DA leštičiek oproti rotačným leštičkám

  • Bezpečnosť a šetrnosť - orbitálna / DA leštička nevytvára toľko tepla ako rotačná leštička a nehrozí tak nenávratné poškodenie laku vplyvom vysokej teploty (tzv. "prepálenie laku") či jeho prebrúsenie.
  • Žiadne hologramy - orbitálny / DA pohyb nevytvára hologramy, ktoré bývajú sprievodným efektom pri práci s rotačnou leštičkou. Hologramy je následne potrebné odstrániť v rámci ďalších krokov leštenia a môže ísť aj o časovo a technicky náročné úkony v ceste za perfektným vzhľadom laku. Taká oprava môže aj profesionálovi zabrať niekoľko hodín.
  • Jednoduchosť - prácu s orbitálnou / DA leštičkou si po vysvetlení základných pracovných postupov osvojíte doslova za pár minút, s rotačnou leštičkou je odporúčané absolvovať profesionálne školenia a následne nazbierať minimálne niekoľkomesačné skúsenosti, než sa pustíte do renovácie laku automobilu.
  • Dokonalý finiš - menšia "agresivita" orbitálnych / DA leštičiek prispieva k dosiahnutiu hladšieho a lepšieho finálneho výsledku a vyššieho lesku pri výrazne menšom nebezpečenstve dodatočného poškodenia laku.
  • Moderné detailingové postupy - orbitálne / DA leštičky sú budúcnosťou detailingu a otvárajú amatérom, príležitostným užívateľom aj ostrieľaným profesionálom široké a doposiaľ nepoznané možnosti pri starostlivosti o lak.

Technické parametre

  • Priemer unášača: 6" / 150 mm.
  • Výkmit: 21 mm.
  • Výkon: 500 W.
  • Otáčky ("orbity"): 2500 - 4700 OPM.
  • Hmotnosť: 2,25 kg.
Katalógové číslo:LHR21II STD
ZnačkaRupes
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.