Môj účet

Parkovací asistent Steelmate PTS410M21

Parkovací asistent STEELMATE so 4 snímačmi a ultra šíhlým LED displejom M21 s dvojfarebným ukazovateľom, určený pre inštaláciu do zadného nárazníka vozidla. Systém obsahuje funkciu Antihook (ignorácia ťažného zariadenia vozidla), automatickú identifikáciu chybného snímača a je doplnený o nové funkcie nastavenia citlivosti, učiaci funkciu, nastavenie hlasitosti a výšky tónu priamo na tele bzučiaka.
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Parkovací asistent Steelmate PTS410M21
-10 %

Parkovací asistent STEELMATE so 4 snímačmi a ultra štíhlym LED displejom M21   s dvojfarebným ukazovateľom určený pre inštaláciu do zadného nárazníka vozidla. Displej je určený pre montáž na palubnú dosku alebo pod spätné zrkadlo, alebo pre stropnú montáž (sledovanie pomocou odrazu v spätnom zrkadle). Systém obsahuje funkciu Antihook (ignorácia ťažného zariadenia vozidla), automatickú identifikáciu chybného snímača a je doplnený o nové funkcie nastavenia citlivosti, učiaci funkciu. Sada obsahuje 4ks parkovacích snímačov, riadiacu jednotku, displej, bzučiak a kabeláž. Napájacie napätie 12V.

Popis systému:

 • snímače s pevnou montážou do nárazníka
 • rýchla detekcia prekážky
 • vizuálna a akustická signalizácia (meniaca sa frekvencia pípania) oznámi polohu prekážky
 • vynikajúce pokrytie celého priestoru za vozidlom, horizontálny uhol snímania až 110 ° ± 15 °
 • ak je prekážka vo vzdialenosti 30cm od vozidla, zaznie nepretržitý tón
 • autodetekcia (automatická identifikácia vadného snímača)
 • nastaviteľná citlivosť snímačov na riadiacej jednotke (2 úrovne)
 • hlasitosť a výška tónu je nastaviteľná priamo na tele bzučiaka
 • jedinečná učiaci funkcie (ignorácia trvalé prekážky - rezerva, ťažné, rám, ...)
 • prídavný vodič k zapaľovania (ružový) pre stabilné napájanie (voliteľné zapojenie)
 • uhlové redukcia priamo v balení 0 °, 4 °, 10 °
 • priemer jadra snímača 14 mm
 • potrebný montážny otvor 18,8 mm
 • snímače sú na 10 cm kábli s vodotesným konektorom, čo zabezpečí jednoduchú výmenu snímača v prípade potreby
 • dĺžka vodičov k senzorom 2.2m

Upozornenie: Riadiaca jednotka obsahuje 3 PIN konektor pre pripojenie displeja, staré displeje s 8 PIN konektorom nie sú kompatibilné!

Katalógové číslo:PTS410M21
ZnačkaSteelmate

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás tiež zaujímať

Parkovací asistent Steelmate PTS410M21 METALParkovací asistent Steelmate PTS410M21 METAL-10 %Rýchly náhľadParkovací asistent STEELMATE so 4 čiernymi lesklými snímačmi a ultra šíhlým LED displejom M21 s dvojfarebným ukazovateľom, určený pre inštaláciu do zadného nárazníka vozidla. Systém obsahuje funkciu Antihook (ignorácia ťažného zariadenia vozidla), automatickú identifikáciu chybného snímača a je doplnený o nové funkcie nastavenia citlivosti, učiaci funkciu, nastavenie hlasitosti a výšky tónu priamo na tele bzučiaka.84,05 EUR93,39 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniParkovací asistent Steelmate PTS410M21 WHITEParkovací asistent Steelmate PTS410M21 WHITE-10 %Rýchly náhľadParkovací asistent STEELMATE so 4 snímačmi biele drobné stádo a ultra šíhlým LED displejom M21 s dvojfarebným ukazovateľom, určený pre inštaláciu do zadného nárazníka vozidla. Systém obsahuje funkciu Antihook (ignorácia ťažného zariadenia vozidla), automatickú identifikáciu chybného snímača a je doplnený o nové funkcie nastavenia citlivosti, učiaci funkciu, nastavenie hlasitosti a výšky tónu priamo na tele bzučiaka.84,05 EUR93,39 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniParkovací asistent Steelmate PTS410M21 INT Doprava zadarmoParkovací asistent Steelmate PTS410M21 INT-10 %Rýchly náhľadParkovací asistent STEELMATE so 4 zápustnými snímačmi 25mm a ultra šíhlým LED displejom M21 s dvojfarebným ukazovateľom, určený pre inštaláciu do zadného nárazníka vozidla. Systém obsahuje funkciu Antihook (ignorácia ťažného zariadenia vozidla), automatickú identifikáciu chybného snímača a je doplnený o nové funkcie nastavenia citlivosti, učiaci funkciu, nastavenie hlasitosti a výšky tónu priamo na tele bzučiaka.102,22 EUR113,58 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniParkovací asistent Steelmate PTS410M21 SILVERParkovací asistent Steelmate PTS410M21 SILVER-10 %Rýchly náhľadParkovací asistent STEELMATE so 4 snímačmi striebornej farby a ultra šíhlým LED displejom M21 s dvojfarebným ukazovateľom, určený pre inštaláciu do zadného nárazníka vozidla. Systém obsahuje funkciu Antihook (ignorácia ťažného zariadenia vozidla), automatickú identifikáciu chybného snímača a je doplnený o nové funkcie nastavenia citlivosti, učiaci funkciu, nastavenie hlasitosti a výšky tónu priamo na tele bzučiaka.84,05 EUR93,39 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dni
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.