Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 100 €

Odstraňovač zápachu Dakota Non Smoke Ultra Dry Spray (340 g)

odstraňovač zápachu
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Odstraňovač zápachu Dakota Non Smoke Ultra Dry Spray (340 g)

Dakota Non Smoke Ultra Dry Spray (340 g)

Dakota Non Smoke Ultra Dry Spray je silný odstraňovač zápachu, ktorý je potrebný všade tam, kde je potrebné rýchlo a účinne eliminovať silný zápach. Je určený na aplikáciu priamo do látky alebo do priestoru. Špeciálne zloženie s technológiou Odomorph™ vyhľadá a na molekulárnej úrovni zničí zápach z cigariet a ďalšie nežiaduce pachy a zanechá príjemnú vôňu. Odstránenie zápachu je 100% a po odznení vône sa zápach nevracia, pokiaľ nebude ošetrený priestor znova vystavený dymu z cigariet. Ultra suchá receptúra ​​nezanecháva škvrny na čalúnení. Ideálny na použitie v automobiloch, pre reštaurácie a bary, hotely, obytné vozy, toalety atď. Prípravok je vysoko koncentrovaný.

Návod na použitie Non Smoke Ultra Dry Spray

Ak sa chystáte sprej použiť v aute, tak postupujte nasledovne:
Vždy sprej dôkladne pretrepte, zatvorte okná i dvere, jedny dvere mierne otvorte a striekajte do interiéru po dobu 5 až 10 sekúnd. Následne dvere zatvorte a nechajte aspoň 2 hodiny pôsobiť. Potom kabínu nechajte vyvetrať. Ak chcete Odor Bomb použiť v miestnosti, opäť zatvorte všetky okná, vypnite klimatizáciu alebo čističku vzduchu, plechovku položte do stredu miestnosti na podložku, napr. na papier a stlačte ventil až do zatlačenia poistky. V miestnosti sa nezdržujte a nechajte minimálne 2 hodiny pôsobiť. Nakoniec dôsledne vyvetrajte!
Katalógové číslo:DK-NSUD
ZnačkaDakota

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
70 %
2 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.