Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Odolná polymérová ochrana laku Meguiars Deep Crystal Ultra Paint Coating (60 ml)

polymérová ochrana laku
Viac o produkte
Predaj skončil
Vyberte si, prosím, podobný tovar z rovnakej kategórie
Sealanty
Odolná polymérová ochrana laku Meguiars Deep Crystal Ultra Paint Coating (60 ml)
Predaj skončil

Meguiars Deep Crystal Ultra Paint Coating

Meguiar's opäť vsadil na osvedčenú a medzi bežnými užívateľmi i profesionálmi tak obľúbenú polymérovú technológiu, ktorá sa na rozdiel od iných bežne používaných technológií v tomto odvetví, neprichytí iba k povrchu laku. Polymérové ​​reťazce sa "uzamknú" do seba ako puzzle, a vytvoria tak výrazne odolnejšiu ochrannú vrstvu, ktorá vyniká perfektnými vlastnosťami, napr. extrémnou hydrofobitou (voduodpudivosťou) povrchu. Prímes živíc a oxidu kremičitého zvyšuje odolnosť a pevnosť ochrany, zaisťuje extrémnu hydrofobitu (voduodpudivosť) povrchu a spolu s polymérmi vytvára najkvalitnejšiu ochranu laku od spoločnosti Meguiar's.

Jednoducho povedané, Meguiar's vzal osvedčenú polymérovú technológiu, k tomu pridal technológiu siloxanovú, ktorá tvorí základ väčšiny "keramických ochrán laku" na dnešnom trhu, z oboch vybral tie najlepšie vlastnosti a spojil ich do jedného jediného produktu. Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating vytvára na povrchu laku odolnú bariéru, ktorá nestráca jas a priezračnosť, nepraská a neodlupuje sa ani pri extrémnom namáhaní.

M68802 Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating zvyšuje odolnosť laku voči:

 • kyslým dažďom
 • oxidácii povrchu laku
 • mechanickému poškodeniu a poškriabaniu
 • UV žiareniu
 • vysokým teplotám
 • a ďalším typom povrchovej degradácie

Vlastnosti Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating

 • Odolná ochrana na povrchu laku - Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating vytvára ochrannú vrstvu na lakovanej karosérii, ktorá tvorí s lakom pevný celok s vynikajúcou odolnosťou a trvanlivosťou aj v extrémnych podmienkach okolitého prostredia, akými môžu byť napríklad kyslé dažde, intenzívne slnečné žiarenie, silný dážď alebo napríklad časté umývanie.
 • Fantastické odpudzovanie vody - Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating skvele odpudzuje vodu z laku a veľmi účinne bráni jej zotrvaniu na povrchu karosérie. Tým sa výrazne znižuje nebezpečenstvo tvorby vodných škvŕn a ďalších poškodení spôsobených usychajúcou vodou alebo látkami v nej obsiahnutými. Extrémne odpudzovanie vody zároveň zaisťuje, že všetky nečistoty a kontaminácie kyslým dažďom možno veľmi ľahko odstrániť, bez toho aby ste poškodili samotný lak.
 • Odolný voči slnečnému žiareniu i teplu - Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating odoláva vysokým teplotám a dokáže odrážať aj to najintenzívnejšie slnečné žiarenie, aby ochránil lak pred poškodením lúčmi. Na rozdiel od väčšiny podobných produktov pre extrémnu ochranu laku, Deep Crystal Ultra Paint Coating nestráca lesk a čistotu, pokiaľ je vystavený extrémnym teplotám alebo slnečnému žiareniu.
 • Odolný voči poškriabaniu - Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating zvyšuje odolnosť laku voči poškriabaniu. To znamená výrazné zníženie nebezpečenstva poškriabania vozidla pri bežnom umývaní. V prípade, keď už sa škrabance objavia, Deep Crystal Ultra Paint Coating je tou vrstvou, ktorá je poškodená a nie lak. A ak sa objaví hlboký škrabanec, ochranný coating zabezpečí, že poškodenie laku pod ním bude výrazne menšie.                                                                                                                                                                      
 • Výdatnosť - Jedno balenie Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating vystačí na 6-8 vrstiev pri aplikácii na priemerne veľký osobný automobil. Pre maximálnu ochranu jedného vozidla odporúčame aplikovať aspoň 2-3 vrstvy na zvislé plochy a 3-4 vrstvy na vodorovné plochy. S jedným balením teda ochránite 2-4 osobné vozidlá (v závislosti na veľkosti vozidla a počtu vrstiev).

Je Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating tzv. "keramickou ochranou laku"?

Medzi Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating a tzv. "keramickou ochranou laku" je jeden podstatný rozdiel:

 • Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating nie je určený pre viacročnú ochranu laku. Je to jediný produkt na trhu, ktorý je určený v prvom rade nadšencom, ktorí požadujú perfektnú ochranu, ale zároveň si chcú zachovať možnosť sa o vozidlo pravidelne starať a odstraňovať prípadné drobné defekty laku.

Miera ochrany je však po dobu pôsobenia Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating na maximálnej úrovni a profesionálna aplikácia je zároveň výrazne cenovo výhodnejšia, než býva u tzv. "keramických ochrán laku".

Porovnanie Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating s tzv. "keramickou ochranou laku"

Výhody:

 • Kombinácia polymérovej ​​a siloxanovej technológie spája to najlepšie z oboch.
 • Veľmi jednoduchá aplikácia.
 • Časovo nenáročná aplikácia bez nutnosti "vypaľovania" infra lampami alebo dlhého čakania medzi jednotlivými vrstvami.
 • Možnosť kedykoľvek ľahko ochranu odstrániť a opraviť akýkoľvek defekt.
 • Jednoduchá a rýchla aplikovateľnosť ochrany po lokálnej oprave.
 • Možnosť starať sa o vozidlo neustále podľa vlastnej vôle - vozidlo nie je natrvalo zakonzervované.
 • Vysoká výdatnosť (1 balenie vystačí na 6-8 ochranných vrstiev na priemernom osobnom aute).
 • Výrazne priaznivejšia cena aplikácie.

Nevýhody:

 • Kratšia trvanlivosť (cca 6-12 mesiacov v závislosti na údržbe a miere vystavenia okolitým nepriaznivým vplyvom - vhodnou údržbou je však možné účinnosť predĺžiť!).

Je použitie coatingu lepšie ako bežné voskovanie?

Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating je najodolnejšou ochranou laku navrhnutou v laboratóriách Meguiar's. Je určený pre široké spektrum zákazníkov, ktorí chcú mať svoje vozidlo perfektne ochránené, a napriek tomu si chcú zachovať možnosť sa o vozidlo pravidelne starať, popr. kedykoľvek opraviť prípadný defekt laku bez nutnosti zložitých a finančne náročných zásahov profesionálnych detailerov. Ak však pravidelne voskujete svoje vozidlo pomocou vysoko kvalitných voskov Meguiar's a tento spôsob vám vyhovuje ako po stránke frekvencie obnovy voskovej vrstvy, tak po stránke dosiahnutej ochrany, potom nie je nutné používať Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating. Tento produkt je navrhnutý najmä pre vozidlá náročných užívateľov, ktorí vyžadujú v prvom rade perfektnú ochranu laku.

Ktorý produkt dodá väčší lesk - vosk alebo Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating?

Luxusné vosky Meguiar's dodávajú laku vyšší lesk, pretože zároveň obsahujú leštiace oleje, ktoré dodatočne posilňujú hĺbku a lesk laku. To je dôvod, prečo musíte pred aplikáciou Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating lak najprv vyleštiť, aby ste dosiahli maximálny lesk.

Ako dlho Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating vydrží chrániť lak?

Každý automobil je vystavený odlišným podmienkam, v ktorých je prevádzkovaný, preto je nemožné na túto otázku presne a jednoznačne odpovedať. Všeobecne odporúčame aplikovať Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating raz až dvakrát ročne, aby bola ochrana vášho laku stále na maximálnej úrovni. Výkonnosť a trvanlivosť produktu odporúčame pravidelne posilňovať a predlžovať použitím produktu, ktorý bol na tento účel špeciálne vyvinutý - M69916 Meguiar's Deep Crystal Top Coat.

Ako sa mám o lak ochránený Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating následne starať?

Pre starostlivosť o lak používajte iba pH neutrálne šampóny (ktorýkoľvek z ponuky Meguiar's) ideálne bez prímesi vosku. Pre posilnenie hydrofóbnych a ochranných vlastností coatingu aplikujte po umytí a usušení prípravok M69916 Meguiar's Deep Crystal Top Coat, nechajte ho na povrchu 2-3 sekundy pôsobiť a zotrite pomocou mikrovláknovej utierky. Frekvencia použitia Meguiar's Deep Crystal Top Coat pre posilnenie coatingu je ľubovoľná od aplikácie po každom umývaní až po aplikáciu raz za niekoľko týždňov či mesiacov - v závislosti od podmienok, ktorým je coating vystavený.

Môžem po aplikácii Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating lak ešte navoskovať?

Áno, použitie špičkových voskov a sealantov Meguiar's je úplne bezpečné aj na povrchu laku, ktorý je už ochránený pomocou Meguiar's Deep Crystal Coating, a môže dokonca v niektorých prípadoch ešte posilniť lesk povrchu. Ideálne pre tzv. "topovanie" Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating je však najmä použitie prípravku M69916 Meguiar's Deep Crystal Top Coat.

Je tento produkt úplne nepoškriabateľný?

Nie. Je nemožné, aby bol lakovaný povrch úplne nepoškriabateľný, avšak Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating zvyšuje odolnosť povrchu proti mechanickému poškodeniu.

Čo mám robiť, keď lak poškriabem?

Jednoducho začnite leštiť povrch laku korekčnými leštidlami Meguiar's. Tým odstránite ochranný coating aj škrabance a následne znova naneste Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating na leštené miesto pre navrátenie ochrany.

Ako si môžem byť istý, že je Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating nanesený na moje auto správne?

Balenie obsahuje podrobný český návod aplikácie produktu vrátane detailných fotografií. Pokiaľ chcete mať 100% garanciu správnej aplikácie, zverte sa do profesionálnej starostlivosti certifikovaného detailingového štúdia, ktorých zamestnanci prešli odborným školením na aplikáciu Meguiar 's Deep Crystal Ultra Paint Coating.

Balenie Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating obsahuje:

 • Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating - špeciálna polymérová ochraná lakovaných povrchov, 60 ml
 • Špeciálny aplikátor
 • Čierna mikrovláknová utierka pre stieranie prípravku
 • Čierna semišová utierka na utieranie pracovnej plochy aplikátora
 • Jednorazové, čierne, nitrilové aplikačné rukavice
 • Podrobný český návod
 • Luxusné dizajnové balenie
Katalógové číslo:M68802
ZnačkaMeguiars

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás tiež zaujímať

Dodo Juice Supernatural Microsuede Buffing Cloth Twin PackUtierky na doleštenie Dodo Juice Supernatural Microsuede Buffing Cloth Twin Pack-13 %AkciaRychlý náhled (5 hodnotenie)mikrovláknové utierky na finále doleštenie, rozmery 40 x 40 cm, 2 ks7,51 EUR8,64 EUR SkladomDodo Juice Supernatural Finger Mitt 2 PackPenový aplikátor Dodo Juice Supernatural Finger Mitt 2 Pack-17 %Rychlý náhled (1 hodnotenie)penový aplikátor na prsty, 2 kusy11,28 EUR13,55 EUR SkladomDodo Juice Fantastic Fur Buffing Cloth Triple PackLeštiace utierky Dodo Juice Fantastic Fur Buffing Cloth Triple Pack-19 %Rychlý náhled (7 hodnotenie)mikrovláknové utierky, rozmery 40 x 40 cm, gramáž 500 gsm, 3 ks18,83 EUR23,36 EUR SkladomDodo Juice Basics Of Bling Buffing & Polishing ClothMikrovláknová utierka Dodo Juice Basics Of Bling Buffing & Polishing ClothRychlý náhled (13 hodnotenie)mikrovláknová utierka, rozmery 40 x 40 cm, gramáž 380 gsm, 1 ks4,87 EURSkladomDodo Juice Supernatural Finger MittPenový aplikátor Dodo Juice Supernatural Finger MittRychlý náhled (3 hodnotenie)penový aplikátor na prsty, 1 ks8,64 EURSkladomDodo Juice Basics of Bling Extra-Soft Buffing ClothLeštiaca utierka Dodo Juice Basics of Bling Extra-Soft Buffing ClothRychlý náhled (17 hodnotenie)mikrovláknová utierka, rozmery 30 x 30 cm, gramáž 475 gsm, 1 ks4,87 EURDočasne nedostupnéDodo Juice Supernatural Deep Pile Buffing ClothMikrovláknová utierka Dodo Juice Supernatural Deep Pile Buffing ClothRychlý náhled (2 hodnotenie)mikrovláknová utierka, 40 x 40 cm, gramáž 500 gsm, 1 ks8,64 EURSkladomDodo Juice Basics of Bling Extra-Soft Buffing Cloth Triple PackMikrovláknové utierky Dodo Juice Basics of Bling Extra-Soft Buffing Cloth Triple Pack-10 %AkciaRychlý náhled (27 hodnotenie)mikrovláknové utierky, rozmery 30 x 30 cm, gramáž 475 gsm, 3 ks13,17 EUR14,68 EUR Dočasne nedostupnéDodo Juice Basics of Bling Buffing & Polishing Cloth Triple PackMikrovláknové utierky Dodo Juice Basics of Bling Buffing & Polishing Cloth Triple Pack-10 %Rychlý náhled (9 hodnotenie)mikrovláknové utierky, rozmery 40 x 40 cm, gramáž 380 gsm, 3 ks13,17 EUR14,68 EUR SkladomMeguiars Soft Foam Applicator PadsPenové aplikátory Meguiars Soft Foam Applicator Pads-5 %Rychlý náhled (12 hodnotenie)penové aplikátory, 2 ks6,77 EUR7,13 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniMeguiars Supreme Shine Microfiber TowelMikrovláknová utierka Meguiars Supreme Shine Microfiber Towel-5 %Rychlý náhled (10 hodnotenie)mikrovláknová utierka (40 x 60 cm)10,72 EUR11,28 EUR Skladom
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.