Môj účet

DSP procesor Hertz H8 DSP DRC

digitálny procesor s diaľkovým ovládačom
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom

DSP procesor Hertz H8 DSP DRC

8kanálový digitálny procesor vhodný pre Plug & Play montáž na originálne autorádio bez RCA výstupov. Hertz H8 DSP dokáže prepojiť akýkoľvek analógový alebo digitálny zdroj a transformovať obyčajný "audiosystém" na vysoko výkonný integrovaný systém. Jednoduchý a intuitívny počítačový software zaisťuje širokú škálu úprav pre zlepšenie akustickej odozvy komplexného prostredia, ako je automobil. Poskytuje 7 signálových vstupov s rôznymi možnosťami pripojenia: štyri vstupy na vysokej úrovni, ktoré tiež prijímajú predzosilované signály s nízkou úrovňou; stereo pomocný vstup a optický digitálny vstup prijímajúci signály so vzorkovacou frekvenciou až 96/24 bitov. Optický digitálny vstup (voliteľný prostredníctvom diaľkového ovládania DRC HE a terminálu "Optical / AUX select") ruší zhoršenie signálu aj tým, že obchádza stupňa konverzie analógových signálov A / D. Vďaka konfiguračnému sprievodcovi, ktorý poskytuje softvér počas nastavovania, môže H8 DSP automaticky spočítať viac filtrovaných kanálov (napr. woofer plus tweeter), "splošťovať" zdroj OEM vyrovnávanie krivky odozvy a rekonštruovať stred, zadný alebo subwooferový kanál s jednoduchým stereo vstupom. Čítaním testovacej stopy na dodanom CD, H8 DSP obnovuje signál s plnou šírkou pásma, s plochou frekvenčnou odozvou a uvoľnenou po spracovaní vynikajúcej kvality zvuku. H8 DSP obsahuje 8analógových výstupov PreOut, z ktorých každý obsahuje 31pásmový ekvalizér, 68krokový elektronický crossover, Linkwitz-Riley alebo Butterworth filtre s nastaviteľnými 6 - 24 dB a digitálnymi časovými oneskoreniami.

Software umožňuje priamy prístup ku všetkým dostupným funkciám na spracovanie signálu, poskytuje okamžité výsledky a extrémnu prevádzkovú presnosť. Nastavenie parametrov jednotlivých vstupných kanálov, nastavenie oneskorenia podľa polohy počúvania, vyladenie výhybiek a ekvalizérov pre každý výstupný kanál; to sú len niektoré z operácií, ktoré môžu byť spravované PC softwarom založeným na platforme Windows (XP, Vista, 7, 8, 10) na použitie v štandardnom alebo expertnom režime.

Software je k dispozícii v angličtine, taliančine, nemčine, ruštine, čínštine, japončine, kórejčine. Užívateľ si môže vybrať jazyk a zmena sa použije v rozbaľovacích ponukách, rovnako ako v správach kontextovej nápovedy. Počet dostupných jazykov sa zvýši akonáhle budú dostupné aktualizácie na stiahnutie z portálu Bit Drive (www.bitDrive.it).

DRC HE umožňuje ovládanie hlavného systému bez použitia PC. Vďaka tomuto zariadeniu, ktoré môže byť inštalované v ergonomickej polohe v prístrojovej doske automobilu, môže užívateľ vybrať medzi dvoma konfiguráciami "ladenie" predtým uloženými pomocou softvéru; vybrať zdroj z hlavného, ​​pomocného a optického digitálneho vstupu; nastavenie hlavných funkcií systému (hlasitosť, vyváženie, fader a hlasitosť subwoofera).

 • 2kanálový AUX RCA vstup
 • 4kanálový vysokoúrovnostný vstup
 • Optický digitálny vstup
 • 8kanálový RCA výstup
 • Výstup defaultne nastavený FRONT TW L/R, FRONT WF L/R REAR L/R, SUB, CENTER
 • Frekvenčný rozsah: 10 - 22 000 Hz
 • Harmonické skreslenie THD: 0.005%
 • Odstup Signál / Šum: 105 dB
 • Nastaviteľné výhybky v 68 krokoch v rozpätí 20 - 20 000 Hz
 • Nastaviteľné časové korekcie
 • Nastaviteľný Phase Shift
 • Nastaviteľné strmostí 6-24 dB / Oktávu
 • 31pásmový ekvalizér
 • Voľne stiahnuteľný ovládací software kompatibilný s OS Windows
Katalógové čísloH8 DSP DRC
ZnačkaHertz
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.