Môj účet

Darčekový balíček Stjärnagloss Specialist Gift Box 7x100 ml

darčekový balíček prípravkov, 7 x 100 ml + vôňa a samolepka
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Darčekový balíček Stjärnagloss Specialist Gift Box 7x100 ml
-75 %
Posledné kusy

Darčekový balíček Stjärnagloss Specialist Gift Box 7x100 ml

Ak chcete niekomu urobiť veľkú radosť kvalitnou autokozmetikou, alebo chcete len vyskúšať základné portfólio značky Stjärnagloss, odporúčame tento darčekový balíček. Specialist Gift Box obsahuje všetko potrebné na čistenie a umývanie vozidla.

Obsah balíčka Stjärnagloss Specialist Gift Box 7x100 ml:

  • Čistič laku Stjärnagloss Forst - ak je vaša vozidlo naozaj špinavé, alebo si chcete ušetriť čas a námahu pri umývaní, je Stjärnagloss Forst ideálnym pomocníkom, ktorý odstráni aj tie najväčšie nečistoty. Obsahuje prírodný pomarančový olej a vďaka nemu nielen čistí, ale aj skvele vonia. Jeho použitie je veľmi jednoduché. Stačí naniesť na znečistený povrch, nechať chvíľku pôsobiť a len opláchnuť silným prúdom vody.
  • Aktivna pena Stjärnagloss Snö - Stjärnagloss Snö je pH neutrálna, veľmi koncentrovaná, aktívna pena. Po aplikácii vytvára hustú penu a poskytuje pritom vynikajúcu priľnavosť a čistiace schopnosti. Snehová pena Stjärnagloss Snö je navrhnutá tak, aby odstránila nečistoty a zdvihla povrchovú nečistotu z laku a vytvorila tak priestor pre bezpečné umývanie auta. V spojení s penovacím nadstavcom získava super koncentrované zloženie peny, maximálnu hustotu peny a priľnavosť. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov aplikujte pomocou profesionálneho penovacieho nadstavca a s tlakovou umývačkou schopnou vyvinúť tlak 130 barov alebo viac.

  • Hydrofóbny sealant Stjärnagloss Glatt - hydrofóbny oplachovací prostriedok pre rýchlu ochranu vášho automobilu. Je možné naniesť pomocou rozprašovacej fľaše, prípadne tlakovou umývačkou. Prípravok aplikujte na umyté a mokré vozidlo. Aplikujte pomocou rozprašovača, prípadne pomocou napeňovača. Po nanesení prípravku ho opláchnite vodou. Následne je nutné vozidlo vysušiť. Nepoužívajte ten najlepší sušiaci uterák, pretože sa časom môže stať vodou odpudzujúci. Použite radšej menšie utierky z mikrovlákna.

  • Čistič kolies Stjärnagloss Hjul - Stjärnagloss Hjul nie je len tak obyčajný odsraňovač vzdušnej hrdze. Jeho zloženie obsahuje čistiace látky na odstránenie akejkoľvek špiny, dokonca aj častice asfaltu a téru. Jedným prípravkom teda dokážete kolesá kompletne vyčistiť a dekontaminovať. Prípravok je pH neutrálny, je možné ho teda bez problémov použiť na ošetrené kolesá. Stjärnagloss Hjul je možné použiť aj na karosériu. U karosérie odporúčame nechať pôsobiť len krátku dobu a potom prípravok dôkladne spláchnuť tlakom vody.

  • Špeciálny šampón pre automobily s matným povrchom Stjärnagloss Matta - Stjärnagloss Matta je šampón určený špeciálne pre matné laky, kedy vďaka jeho zloženiu nedôjde k žiadnemu nežiadúcemu lesku. Neobsahuje oleje a látky zvyšujúce lesk. Je možné ho bez problémov použiť na čelné sklo aj bežných lakoch. Jeho pH neutrálne zloženie poskytuje vynikajúci čistiaci výkon, vosky ani keramický povlak pritom neodstraňuje. Je to šampón s vysokou penivosťou, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval najvyššiu úroveň mazivosti, jemne brzdí povrchové napätie a zdvíha častice nečistôt od povrchu.

  • Detailer Stjärnagloss Mork - detailer určený špeciálne pre matné laky. Neobsahuje žiadne zložky vytvárajúce lesk. Určený pre maximálny efekt matného laku.

  • Interiérový čistič Stjärnagloss Inni - univerzálny bezfarebný viacúčelový čistič na interiér vozidla. Tento čistič je naozaj všestranný pomocník, môžete ho využiť prakticky na všetky nečistoty. Použijete ho na palubnú dosku, plastové diely, čalúnenie alebo koberčeky.

  • Závesná vôňa Stjärnagloss Original Air Freshener - príjemná vôňa korenia, ktorá vydrží viac ako dva týždne.

  • Nálepka Stjärnagloss Vinyl sticker
Katalógové číslo:STGBSPE
ZnačkaStjarnagloss
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.