Môj účet

Darčekový balíček Stjärnagloss Matt Gift Box 7x100 ml

darčekový balíček, 7 x 100 ml + vôňa a samolepka
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Darčekový balíček Stjärnagloss Matt Gift Box 7x100 ml
-68 %
Posledné kusy

Darčekový balíček Stjärnagloss Matt Gift Box - špeciálne pre matné laky

Ak chcete niekomu urobiť radosť kvalitnou autokozmetikou, alebo chcete len vyskúšať základné portfólio značky Stjärnagloss, odporúčame tento darčekový balíček. Matt Gift Box obsahuje všetko potrebné na čistenie a umývanie vozidla.

Darčekový balíček Stjärnagloss Matt Gift Box - špeciálne pre matné laky obsahuje:

  • Čistič laku Stjärnagloss Forst (100 ml) - ak je vaša vozidlo naozaj špinavé, alebo si chcete ušetriť čas a námahu pri umývaní, je Stjärnagloss Forst tým ideálnym pomocníkom. Odstráni aj tie najväčšie nečistoty. Obsahuje prírodný pomarančový olej a vďaka nemu nielen čistí, ale aj skvele vonia. Jeho použitie je veľmi jednoduché. Stačí naniesť na znečistený povrch, nechať chvíľku pôsobiť a len opláchnuť silným prúdom vody.

  • Aktívna pena Stjärnagloss Snö (100 ml) - Stjärnagloss Snö je pH neutrálna, veľmi koncentrovaná aktívna pena. Po aplikácii vytvára hustú penu a poskytuje pritom vynikajúcu priľnavosť a čistiace schopnosti. Snehová pena Stjärnagloss Snö je navrhnutá tak, aby odstránila nečistoty a zdvihla povrchovú nečistotu z laku a vytvorila tak priestor pre bezpečné umývanie auta. V spojení s penovacím nadstavcom získava super koncentrované zloženie peny, maximálnu hustotu peny a priľnavosť. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov aplikujte pomocou profesionálneho penovacieho nadstavca a s tlakovou umývačkou schopnou vyvinúť tlak 130 barov alebo viac.

  • Prípravok na pneumatiky a plasty Stjärnagloss Gummi (100 ml) - Stjärnagloss Gummi je univerzálny prípravok na ošetrenie pneumatík, všetkých exteriérových plastov a gumy. Pneumatiky aj plasty stmaví, dodá im lesk a prirodzený nemastný povrch. Vhodné na hladké, štruktúrované, staré aj nové plasty.

  • Čistič kolies Stjärnagloss Hjul (100 ml) - Stjärnagloss Hjul nie je len tak obyčajný odstraňovač vzdušnej hrdze. Jeho zloženie obsahuje čističe na odstránenie akejkoľvek špiny, dokonca aj častice asfaltu a téru. Jedným prípravkom teda dokážete kolesá kompletne vyčistiť a dekontaminovať. Prípravok je pH neutrálny, je možné ho teda bez problémov použiť na ošetrené kolesá. Stjärnagloss Hjul je možné použiť aj na karoseriu. U karosérii odporúčame nechať pôsobiť len krátku dobu a potom prípravok z karosérie dôkladne spláchnuť tlakom vody.

  • Špeciálny šampón pre automobily s matným povrchom Stjärnagloss Matta (100 ml) - Stjärnagloss Matta je šampón určený špeciálne na matné laky, kedy vďaka jeho zloženiu nedôjde k žiadnemu nežiaducemu lesku. Neobsahuje oleje a látky zvyšujúce lesk. Je možné ho bez problémov použiť na čelnom skle aj bežných lakoch. pH neutrálne zloženie poskytuje vynikajúci čistiaci výkon, vosky ani keramický povlak pritom neodstraňuje. Je to šampón s vysokou penivosťou, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval najvyššiu úroveň mazivosti, jemne brzdí povrchové napätie a zdvíha častice nečistôt od povrchu.

  • Detailer Stjärnagloss Mork (100 ml) - detailer určený špeciálne pre matné laky. Neobsahuje žiadne zložky vytvárajúce lesk. Určený pre maximálny efekt u matného laku.

  • Interiérový čistič Stjärnagloss Inni (100 ml) - univerzálny bezfarebný viacúčelový čistič na interiér vozidla. Tento čistič je naozaj všestranný pomocník, ktorý môžete využiť prakticky na všetky nečistoty. Použijete ho na palubnú dosku, plastové diely, čalúnenia alebo koberčeky.

  • Závesná vôňa Stjärnagloss Original Air Freshener - príjemná vôňa korenia, ktorá vydrží viac ako dva týždne.

  • Nálepka Stjärnagloss Vinyl sticker
Katalógové číslo:STJ-MGB-7X100
ZnačkaStjarnagloss
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.