Môj účet

Darčekový balíček Stjärnagloss Essential Gift Box 7x100 ml

darčekový balíček prípravkov Stjärnagloss, 7 x 100 ml, navyše voňavka a samolepka
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Darčekový balíček Stjärnagloss Essential Gift Box 7x100 ml
-15 %
Posledné kusy

Darčekový balíček Stjärnagloss Essential Gift Box

Ak chcete niekomu urobiť radosť kvalitnou autokozmetikou, alebo chcete len vyskúšať základné portfólio značky Stjärnagloss, odporúčame zaobstarať darčekový balíček so siedmimi prípravkami, vôňou a samolepkou. Essential Gift Box obsahuje všetko potrebné na umývanie a ošetrenie laku a to všetko v luxusnej krabičke.

Obsah darčekového balíčka Stjärnagloss Essential Gift Box:

  • Autošampón s voskom Stjärnagloss Bubblor - všetky možné autošampóny majú určité čistiace schopnosti (s rôznou mierou úspechu), ale Bubblor nie je obyčajný čistiaci prostriedok na umývanie áut. Pridáva tiež lesk a ochranu vďaka obsahu karnaubského vosku a sealantu zároveň. To znamená, že medzi jednotlivým umývaním na karosérii auta lipne menej prachu a nečistôt.

  • Leštidlo Stjärnagloss Skära - čistič laku vhodný pred voskovaním. Obsahuje miniatúrne abrazívne čiastočky, vďaka tomu dokáže odstrániť malé škrabance, oxidáciu, malé hologramy, vodný spot a ďalšie nečistoty. Skära môžete aplikovať buď ručne pomocou mikrovláknového aplikátora alebo strojne leštičkou. Oboma spôsobmi lak vyčistíte a pripravíte ho na voskovanie alebo nanášanie inej ochrany laku.
  • Prípravok na pneumatiky a plasty Stjärnagloss Gummi - Stjärnagloss Gummi je univerzálny prípravok na ošetrenie pneumatík, všetkých exteriérových plastov a gumy. Pneumatiky aj plasty stmaví, dodá im lesk a prirodzený, nemastný povrch. Vhodné na hladké, štruktúrované, staré aj nové plasty.
  • Odstraňovač asfaltu a hmyzu Stjärnagloss Tjära - vysoko účinný a šetrný odstraňovač asfaltu a hmyzu. Stjärnagloss Tjära odstráni rýchlo a efektívne tér, asfalt, zvyšky hmyzu aj lepidiel. Stačí ho nastriekať na povrch, nechať chvíľu pôsobiť a zotrieť. Obsahuje prírodný pomarančový olej, vďaka ktorému je šetrný k laku vášho auta. Navyše naozaj úžasne vonia!

  • Čistič na okná Stjärnagloss Glas - špičkový čistiaci prípravok na sklo vhodný na čistenie okien automobilov aj LCD monitorov. Nezanecháva vôbec žiadne šmuhy, môžete ho použiť ako na vnútorné, tak vonkajšie sklo. Výsledkom bude dokonale čisté okno a perfektný výhľad z vozidla.

  • Sealant v spreji Stjärnagloss Pärla - Stjärnagloss Pärla je rozprašovací sealant vyrobený na vodnej báze. Môžete ho nastriekať na suchý povrch a rozleštiť, zbavíte sa tak zaschnutých kvapiek vody a ošetríte karosériu, prípadne naniesť na mokrú karosériu a opláchnuť vodou. Stjärnagloss Pärla môžete použiť na všetky druhy lakov. Výdrž je 3-5 mesiace, aplikácií predĺžite účinok existujúcej ochrany laku.

  • Detailer Stjärnagloss Silke - všestraný detailer pre každodenné použitie, ktorý vyčistí a rozjasní akýkoľvek povrch. Je možné ho použiť ako na lak vozidla, tak aj na plasty v interiéri či exteriéri. Ideálne pre použitie na vozidlá, na ktorých je nalepená fólia. Po aplikácii dodá Silke povrchu veľký lesk.

  • Závesná vôňa Stjärnagloss Original Air Freshener - príjemná vôňa korenia, ktorá vydrží príjemne voňať viac ako dva týždne.

  • Nálepka Stjärnagloss Vinyl sticker - samolepka s bielym nápisom značky.
Katalógové číslo:STGBESS
ZnačkaStjarnagloss
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.