Môj účet

Koncentrovaný čistič ADBL APC PRO (1000 ml)

koncentrovaný a veľmi silný, univerzálny čistič pre interiér aj exteriér, 1000 ml
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Koncentrovaný čistič ADBL APC PRO (1000 ml)
-12 %

Koncentrovaný čistič ADBL APC PRO

Koncentrovaný, výkonný a všestranný prípravok na čistenie exteriéru i interiéru auta. Určené na silné znečistenie na plastovom povrchu, vinylovom alebo textilnom čalúnení. Perfektný je aj na predumytie a čistenie karosérie. Prípravok je obohatený o prírodné citrusové rozpúšťadlá a vyznačuje sa nízkou penivosťou, rýchlym rozpúšťaním nečistôt a vynikajúcimi odmasťovacími schopnosťami. Čistič ADBL APC PRO je riediteľný vodou v pomere 1:10 pre veľmi silne znečistené povrchy, pokiaľ je povrch len mierne znečistený, môžete riediť v pomere 1:80.

Hlavné vlastnosti

 • Koncentrované APC.
 • Všestranný čistič na interiér aj exteriér.
 • Dokáže vyčistiť aj veľmi znečistené povrchy.
 • Vôňa citrusu.
 • Môžete ho riediť v pomere od 1:10 do 1:80.

Ako používať ADBL APC PRO

 • Prípravok nepoužívajte na priamom slnku a na horúcom povrchu.
 • Pri práci používajte ochranné gumové rukavice.
 • Narieďte roztok v požadovanom pomere.
 • Pred použitím prípravok riadne pretrepte.
 • Naneste na povrch a následne zotrite mikrovláknovou utierkou.
 • V ideálnom prípade majte pri sebe viac utierok - jedna utierka sa rýchlo zašpiní a zašpinená utierka už nečistí tak, ako je to správne.
 • Pri silnom znečistení použite štetec, alebo kefku a postup opakujte viackrát.
 • Nenechávajte prípravok nikdy na povrchu zaschnúť!

O značke

ADBL je mladá, progresívna značka, ktorá sa vyrába v Poľsku. Vznikla v roku 2016 a dnes je jednotkou na poľskom trhu v predajnosti aj v obľube miestnych značiek. Vytvára cenovo dostupné produkty, ktoré sú spoľahlivé a vysoko funkčné. ADBL je jednou z mála firiem, ktorá realizuje sama celý výrobný proces – od nápadu, cez receptúru až po balenie. Ich produkty a príslušenstvo používajú fanúšikovia, profesionáli aj tí, ktorí kladú efektivitu na prvé miesto. ADBL ponúka extrémne široký výber v produktoch autokozmetiky a to ako chémie, tak aj najrôznejšieho príslušenstva vrátane leštičiek a kotúčov. Všetky spreje sú exkluzívne dodávané s rozprašovačmi od japonského Canyonu, ktoré sú právom označované za najlepšie na svete. ADBL drasticky investuje do vývoja a posúva sa vpred míľovými krokmi. Ahifi je oficiálny a jediný dovozca tejto značky do Českej republiky.

Katalógové čísloADBL APC PRO 1000
ZnačkaADBL
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
96 %
5 zákazníkov hodnotilo
Overený užívateľ
31. 5. 2022

Prekvapivo silný čistič, dokáže vyčistiť aj bielu fasádu. Pekná vôňa.

Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás tiež zaujímať

Nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - LChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - LTipRýchly náhľad (5 hodnotení)chemicky odolná rukavica s gripmi, veľkosť L, farba čierna, cena za 1 ks0,39 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - MChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - MTipRýchly náhľad (4 hodnotenia)chemicky odolná rukavica s gripmi, veľkosť M, farba čierna, cena za 1 ks0,39 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care - LChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care - LTipRýchly náhľad (9 hodnotení)chemicky odolná rukavica, veľkosť L, farba čierna, cena za 1 ks0,19 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care - MChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care - MTipRýchly náhľad (3 hodnotenia)chemicky odolná rukavica, veľkosť M, farba čierna, cena za 1 ks0,19 EURSkladomPoka Premium Brush for Leather and Upholstery MediumKefa Poka Premium Brush for Leather and Upholstery Medium-5 %TipRýchly náhľad (15 hodnotení)kefa na kožené a textilné povrchy5,11 EUR5,38 EURSkladomPoka Premium Brush for Leather and Upholstery SoftKefa Poka Premium Brush for Leather and Upholstery Soft-5 %TipRýchly náhľad (27 hodnotení)jemná kefa na kožené a textilné povrchy4,31 EUR4,54 EUR1 až 4 týždnePurestar Speed Polish Multi Towel Gray 40 x 60 cmMikrovláknová utierka Purestar Speed Polish Multi Towel Gray 40 x 60 cmTipRýchly náhľad (17 hodnotení)univerzálna mikrovláknová utierka, 40 x 60 cm, gramáž 320 gsm, sivá farba5,38 EURSkladomPurestar Speed Polish Multi Towel GrayMikrovláknová utierka Purestar Speed Polish Multi Towel GrayTipRýchly náhľad (63 hodnotení)univerzálna mikrovláknová utierka, 42 x 35 cm, gramáž 320 gsm, sivá farba3,29 EURSkladomADBL APC PRO (5 l)Koncentrovaný čistič ADBL APC PRO (5 l)-12 %Rýchly náhľad (3 hodnotenia)koncentrovaný univerzálny čistič pre interiér aj exteriér, 5 l35,11 EUR39,90 EURSkladomADBL APC PRO (500 ml)Koncentrovaný čistič ADBL APC PRO (500 ml)-12 %Rýchly náhľad (2 hodnotenia)koncentrovaný a veľmi silný, univerzálny čistič pre interiér aj exteriér, 500 ml6,95 EUR7,90 EURSkladomADBL APC (5 l)Koncentrovaný čistič ADBL APC (5 l)-12 %Rýchly náhľad (12 hodnotení)vysoko koncentrovaný univerzálny čistič pre interiér aj exteriér, extra výhodné 5 l28,95 EUR32,90 EURSkladomADBL APC (1000 ml)Koncentrovaný čistič ADBL APC (1000 ml)-12 %Rýchly náhľad (30 hodnotení)vysoko koncentrovaný univerzálny čistič pre interiér aj exteriér, extra výhodné, 1000 ml8,35 EUR9,49 EURSkladomADBL APC (500 ml)Koncentrovaný čistič ADBL APC (500 ml)-12 %Rýchly náhľad (11 hodnotení)vysoko koncentrovaný univerzálny čistič pre interiér aj exteriér, extra výhodné 500 ml6,07 EUR6,90 EURSkladom
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.