Môj účet
Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Koberce, syntetická koža, semiš a ďalšie nové produkty od SGM

Ruský výrobca materiálov na odhlučnenie vozidiel SGM si v krátkom čase získal veľkú popularitu, a to najmä vďaka špičkovým materiálom, ktoré konkurujú výrobkom od ďalšieho ruského výrobcu Comfortmat. Možnosť voľby a výberu kvalitatívne porovnateľného výrobku sa u našich zákazníkov osvedčila, a preto v priebehu 4 mesiacov dorazil už druhý plne naložený kamión s 20 tonami výrobkov SGM. A medzi tým veľa nových produktov!

Koberce, umelá koža a koženka

Sortiment výrobkov, ktorý sa príliš netýka odhlučnenia vozidiel, ale určite sa vzťahuje na automobily a ich úpravy. A zároveň rozsiahly sortiment výrobkov, ktoré nám v obchode chýbali. Novo si môžete kúpiť množstvo kobercových poťahov so samolepiacou vrstvou aj bez nej, ako aj umelú ekokožu, perforovanú kožu a kvalitný umelý semiš. Výrobky vo vysokej kvalite a navyše v kotúčoch s dĺžkou až 50 m, čo vám umožní zakúpiť si ľubovoľnú dĺžku. Konkrétne ide o tieto produkty:
 • Kobercové krytiny SGM
 • Samolepiace kobercové krytiny SGM
 • SGM umelá ekokoža
 • Umelý semiš SGM

Nové materiály na odhlučnenie vozidiel

Od prvej objednávky v apríli sme očakávali, že zistíme, o ktoré produkty SGM budete mať najväčší záujem. Napriek veľmi širokému sortimentu sa zo skladu najrýchlejšie vytratili antivibračné materiály z radu Base a Beta a základné zvukovoizolačné materiály, ktoré sú mimoriadne výhodné. Preto sme tieto výrobky naskladnili vo väčšom množstve a pridali sme niekoľko nových výrobkov:
 • SGM Base 1, SGM Base 4 - cenovo najdostupnejší antivibračný materiál na českom trhu teraz aj v hrúbkach 1,6 a 4 mm.
 • SGM Beta 1, SGM Beta 4 - podobná situácia nastala aj v prípade vyššej série Beta, z ktorej sme tiež naskladnili variant tentoraz v hrúbke 1,7 mm a 4 mm.
 • SGM Uniton F4, SGM Untion F8 - základný zvukovoizolačný materiál s hrúbkou 4 mm s veľmi nízkou hmotnosťou, dostatočnou pružnosťou a hliníkovou fóliou.
 • SGM Violon Beta 5, SGM Violon Beta 10 - základný materiál z polyuretánovej peny s bitúmenovou impregnáciou na zvýšenie odolnosti. Hrúbka 5 a 10 mm.
 • SGM Violon PT - základný materiál pohlcujúci zvuk, ktorý často používajú výrobcovia automobilov. Vysoká schopnosť pohlcovania zvuku za veľmi prijateľnú cenu. 

Inovované materiály zo špičkového sortimentu Prime a predaj existujúcich výrobkov.

Po dvoch rokoch boli výrobky najvyššieho modelového radu Prime, ktoré patria medzi najúčinnejšie na trhu, inovované nielen dizajnovo, ale aj zložením. Novo navrhnuté produkty zahŕňajú antivibračné materiály Onyx a odľahčené Air a zvukovoizolačné materiály už nebudú k dispozícii v limitovanej sérii Black Edition. Všetky tieto materiály boli zahrnuté do predaja:
 • SGM Air 2, SGM Air 4 - ľahký antivibračný materiál so zníženou hmotnosťou v predaji v hrúbkach 2 a 4 mm.
 • SGM Onyx 2, SGM Onyx 3, SGM Onyx 4 - antivibračný materiál, ktorý vyniká vysokou účinnosťou a bezkonkurenčnou flexibilitou. 
 • SGM Barrier Lite - ľahký membránový materiál navrhnutý špeciálne pre dvere vozidiel. Limitovaná čierna edícia v predaji.
 • SGM Barrier Mix - jeden z najúčinnejších zvukovoizolačných materiálov na trhu, dostupný aj v čiernej farbe.
 • SGM Roof Prime - zvukovoizolačný materiál na odhlučnenie strechy.

Autor: Ing. Karel Konečný
Kopírovanie fotografií alebo textu je zakázané! Všetky práva vyhradené.

Podobné články

Tradičný japonský výrobca Nakamichi teraz na Ahifi
Novo si môžete kúpiť sortiment japonského výrobcu Nakamichi, ktorý sa môže pochváliť viac ako 70-ročnou históriou. Zaujímavé produkty so skvelým pomerom cena/kvalita.
Celý článok
Množstvo zaujímavých noviniek od spoločnosti Comfortmat
Nový dizajn výrobkov, vyššia účinnosť, lepší výkon, ale predovšetkým niekoľko úplne nových výrobkov, ktoré opäť predstavujú absolútnu svetovú špičku v oblasti odhlučnenia vozidiel.
Celý článok
Niektoré nové produkty od spoločnosti Purestar
Ako zvyčajne, spolu so zásobami vašich obľúbených produktov od juhokórejského výrobcu Purestar pribudne aj niekoľko noviniek. Na tie sa pozrieme v tejto aktualizácii.
Celý článok
Poďme si na to posvietiť!
Dobre nasvietená plocha pri práci je najzákladnejšia podmienka pre úspešný výsledok, de facto akejkoľvek práce. Máme tu pár noviniek v detailingovom osvetlení Unilite.
Celý článok
Novinky od výrobcu tlmenia StP
Zaradili sme do našej ponuky nové produkty od ruského výrobcu tlmenie StP. Došlo tiež k úprave cien, bohužiaľ smerom nahor.
Celý článok
Nové Focal reproduktory pre Mercedes-Benz
Focal uviedol na trh svoj prvý, luxusný rad Plug & Play reproduktorov do vozidiel Mercedes-Benz s Flax membránou.
Celý článok
SGM - ďalší prvotriedny výrobca odhlučnenia!
Rozširujeme našu ponuku aj o druhého popredného výrobcu materiálov pre odhlučnenie vozidiel z Ruska, ktorý ponúka prémiové antivibračné a zvukovoizolačné materiály najnovšej generácie.
Celý článok
Comfortmat Premium Dark v minirecenzii
Pozreli sme sa detailnejšie na obľúbený antivibračný materiál Comfortmat z prémiového radu Dark, ktorý vyniká vysokou účinnosťou a extrémne nízkou hmotnosťou. Viac v našom článku.
Celý článok
Predstavujeme Comfortmat Integra
Predstavenie hlavných funkcií a výhod membránového protihlukového materiálu Comfortmat Integra, ktorý je určený špeciálne pre odhlučnenie dverí vozidla.
Celý článok
Comfortmat - revolúcia v odhlučnení vozidiel
Technológie idú rýchlo dopredu a to platí aj pre odhlučnenie vozidiel. Preto sme museli prísť s novými hi-tech materiálmi a novou stratégiou pre nadchádzajúce roky. Určite čítajte ďalej, stojí to za to!
Celý článok
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.