Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Zvukovo izolačný materiál Comfortmat Integra

špičkový zvukovo izolačný materiál do dverí, 500 x 350 mm, hrúbka 6 mm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Zvukovo izolačný materiál Comfortmat Integra
-27 %
TipAkcia

Zvukovo izolačný Comfortmat Integra

Comfortmat Integra je špičkový protihlukový materiál z modelového radu Premium navrhnutý špeciálne na odhlučnenie dverí automobilu. Ide o unikátny trojvrstvový tlmiaci materiál, ktorý kombinuje zvukovo aj tepelno izolačnú funkciu vďaka svojej viacvrstvovej štruktúre. Je tvorený z jedinečnej zvukotesnej membrány s hrúbkou 1,5 mm, tepelno aj zvukovo izolačné vrstvy s hrúbkou 4 mm a špeciálne vodeodolné adhezívne vrstvy AdiT s tesniacim účinkom. Dôležitou súčasťou Integry je aj najnovšia generácia moderného montážneho lepiaceho tmelu vyvinutého pre sezónu 2018/2019, ktorý zaručuje rovnaký lepiace účinok pri teplotách od -50 do +150 stupňov. Môžeme teda zaručiť, že Integra sa samovoľne nikdy neodlepí. Medzi ďalšie unikátne vlastnosti patrí tiež váha - spolu s Comfortmat Skyline ide o najľahší protihlukový materiál na svete, ktorý obsahuje zvukovoizolačnú membránu. Integra je samozrejme 100% vodeodolná a vyrobená špeciálne pre zvislé povrchy dverí. Použitie je však možné na odhlučnenie takmer ľubovoľnej plochy v aute. A čo je najdôležitejšie, Comfortmat Integra poskytuje vysokú úroveň zvukovej izolácie - 25 dB, čo je o viac ako o 10 dB viac, než u konkurenčných prémiových materiálov.

Hlavné vlastnosti materiálu Comfortmat Integra

 • Špičkový zvukovo aj tepelnoizolačný materiál určený špeciálne na odhlučnenie dverí automobilu.
 • Viacvrstvová štruktúra tvorená zvukovo izolačnou membránou, zvukovo a tepelno izolačnou vrstvou a adhezívnou vrstvou.
 • 100% odolný voči vode a vlhkosti, nehnije, neabsorbuje vlhkosť a nerozkladá sa.
 • Extrémne priľnavá samolepiaca vrstva, vďaka ktorej sa materiál samovoľne neodlepí dokonca ani pod vodou.
 • Odolnosť voči extrémnym teplotám - rovnaký lepiaci účinok pri teplotách od -50 do +150 stupňov.
 • Pohodlná inštalácia vďaka vysokej flexibilite materiálu.
 • Možnosť aplikácie pre odhlučnenie nielen dverí, ale aj ľubovoľnej plochy auta.

Technické parametre materiálu Comfortmat Integra

 • Hrúbka: 6 mm
 • Rozmer: 500 x 350 mm
 • Hmotnosť: 682 g
 • Merná hmotnosť: 5,2 kg / m²
 • Priľnavosť: 6 až 8 N / cm
 • Cena za: 1 ks

Kam tlmiaci materiál Comfortmat Integra aplikovať

Comfortmat Integra je primárne určený na odhlučnenie dverí automobilu. Aplikuje sa ako druhá vrstva na antivibračný materiál (napríklad Comfortmat D2), ktorý zamedzí vibráciám a rezonanciám. Vďaka svojmu viacvrstvovému zloženiu so zvukovo izolačnou membránou plne nahradzuje tretiu vrstvu odhlučnenia, napriek tomu pre extrémne inštalácie môžete vďaka vysoko priliehavej hornej vrstve aplikovať aj tretiu vrstvu v podobe Comfortmat Blockator, ktorý vytvorí protihlukovú bariéru. Integru môžete použiť aj na odhlučnenie veka kufra, podlahy, batožinového priestoru alebo predných a zadných podbehov. Na všetky tieto oblasti však máme špeciálne určené materiály, preto odporúčame použiť náš konfigurátor tlmenia, ktorý zvolí vhodné materiály aj počet kusov podľa typu auta.
Najčastejšie použitie tlmiaceho materiálu Comfortmat Integra:

 • Predné a zadné dvere
 • Veko kufra (piate dvere)
 • Podlaha
 • Batožinový priestor
 • Predné a zadné podbehy

O tlmiacich materiáloch Comfortmat

Spoločnosť Comformat pôsobí na trhu už vyše 10 rokov a za tú dobu sa rýchlo etablovala do pozície popredného svetového výrobcu antivibračných a tlmiacich materiálov. Najmä v Rusku, teda v krajine, v ktorej má samotné odhlučnenie vozidiel pôvod, sú tlmiace materiály Comfortmat™ momentálne najviac využívané pre profesionálne odhlučnenie vozidiel a to predovšetkým z dôvodu ich excelentnej účinnosti. Comfortmat priniesol do automobilového priemyslu nové technológie umožňujúce maximálnu efektivitu, nižšiu hmotnosť materiálov, stálu účinnosť aj v extrémnych teplotách a v neposlednom rade veľmi jednoduchú aplikáciu. To všetko bolo možné dosiahnuť len mnohoročným výskumom v laboratóriách Comfortmat, najvyššou kontrolou kvality v každej fáze výroby, modernizáciou výrobných strojov so zapojením popredných svetových odborníkov do automatizácie výrobných liniek a vytvorenie výskumného centra vybaveného najmodernejšími zariadeniami. Vysoko kvalifikovaní odborníci spoločnosti Comfortmat majú rozsiahle vedecké a výrobné skúsenosti, pravidelne vykonávajú potrebné fyzikálne a mechanické skúšky a disponujú odbornými znalosťami z oblasti vibroakustických vlastností automobilov. Vďaka tomu môžu výrobky Comfortmat™ spĺňať tie najnáročnejšie požiadavky súčasného automobilového trhu.

Katalógové číslo:COM INTEGRA-350
ZnačkaComfortmat
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
97 %
29 zákazníkov hodnotilo
24×
Igor Kubo
30. 10. 2020

Super

Michal Borovsky
4. 10. 2020

Vyborne na vytlmenie dveri, Civic IX krochka blahom.

Peter Ciganyik
26. 5. 2020

Dobre lepí a tlmí.

Ohodnoťte produkt:

Montáže produktu

Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.