Môj účet

Zadné reproduktory Audison do BMW X5 (G05) so základným ozvučením

zadné reproduktory Audison do BMW X5 (G05) so základným BMW ozvučením
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Zadné reproduktory Audison do BMW X5 (G05) so základným ozvučením
-3 %
Aktualizované

Zadné reproduktory Audison do BMW X5 (G05) so základným ozvučením

Reproduktory určené pre vylepšenie ozvučenia vozidla BMW X5 (G05) od roku výroby 2018. Tento set reproduktorov sa vyznačuje totožným tvarom aj veľkosťou ako majú továrenské reproduktory BMW, preto je ich inštalácia bez akéhokoľvek zásahu do interiéru alebo elektroinštalácie vozidla. Reproduktory disponujú špičkovým zvukom, spracovaním aj citlivosťou a sú vhodné pre zapojenie na továrenskú hlavnú jednotku. Súčasťou tohto setu sú nasledujúce produkty:

Hlavné vlastnosti

 • Špičkové reproduktory renomovaného talianskeho výrobcu Audison.
 • Výrazné zlepšenie zvuku aj výkonu oproti pôvodnému výrobnému ozvučeniu.
 • Rovnaký tvar, uchytenie aj konektory ako u továrenských reproduktorov, nie je potrebné žiadne príslušenstvo.
 • Jednoduchá montáž a zachovanie pôvodného vzhľadu interiéru bez akýchkoľvek úprav.
 • Reproduktory sú vďaka vysokej citlivosti ideálne pre zapojenie na továrenské autorádio bez externého zosilňovača.
 • Je možná inštalácia špičkového zosilňovača s DSP procesorom Audison bez zásahu do elektroinštalácie vozidla.

Balenie obsahuje

 • 2 ks koaxiálnych reproduktorov do zadných dverí.
 • 2 ks plastových podložiek pod reproduktory.

Pôvodné BMW ozvučenie

 • Tento set je vhodný pre vozidlá so základným BMW ozvučením.
 • Nie je nutné žiadne ďalšie príslušenstvo, reproduktory stačí vymeniť za pôvodné.
 • Neviete aká je výbava vo vašom vozidle? V našom článku vám poradíme.

Dôležité upozornenie

Tento set reproduktorov je určený do vozidiel BMW so základným BMW ozvučením, ktoré neobsahuje výškové reproduktory a ich krycie mriežky. Ak vlastníte vozidlo s príplatkovou výbavou Hi-Fi Sound System (S676A), vyberte prosím náš alternatívny set reproduktorov. Ak si nie ste istí výbavou Vášho vozidla, neváhajte nás kontaktovať.

Inštalácia reproduktorov do vozidiel BMW

Audison neponúka len reproduktory a subwoofery vyrobené špeciálne do vozidiel BMW, ale aj špičkové digitálne zosilňovače s DSP procesorom, ktoré posunú ozvučenie vozidiel BMW na úplne inú úroveň. Audison ako jediný výrobca na svete ponúka kompletnú integráciu na existujúci systém BMW všetkých stupňov výbav (vrátane základného ozvučenia) bez akéhokoľvek zásahu do pôvodnej elektroinštalácie vozidla. Vďaka špeciálnym káblom a Plug & Play konektorom je montáž rýchla, jednoduchá a bez nutnosti spájkovania, strihania alebo iných úprav. Inštalácia je bez rizika straty záruky nového vozidla a všetky inštalované produkty môžete kedykoľvek demontovať a inštalovať napríklad do iného vozidla. V našom článku "ako na špičkové ozvučenie BMW" sa dozviete aké výhody a možnosti ponúka inštalácia ozvučenia Audison, ktoré zvukovo aj výkonovo výrazne predčí príplatkový systém od Harman Kardon. Pozrite sa aj na naše montáže do BMW z našej brnenskej montážnej dielne, v ktorých nájdete produkty z tohto setu do väčšiny moderných vozidiel značky BMW. V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o montáž nás kontaktujte.

Prečo zvoliť ozvučenie práve od Audison?

Taliansky renomovaný výrobca Audison je súčasťou spoločnosti Elettromedia, do ktorej spadajú aj ďalšie populárne talianske značky Hertz a Connection. Audison bol založený v roku 1979 a od tej doby rýchlo získal na obľube najmä vďaka svojim legendárnym zosilňovačom. Aj dnes patria zosilňovače Audison, ktoré sú mimochodom ručne vyrábané v Taliansku, k tým najlepším na svete, získavajú každoročne ocenenie EISA a v ponuke nájdete aj najdrahší zosilňovač na svete HV Venti. Audison ale nie sú iba zosilňovače a high-endové DSP procesory, ale aj špičkové reproduktory, subwoofery a najmä unikátne riešenie ozvučenia nielen do vozidiel BMW, ktoré je bez akéhokoľvek zásahu do elektroinštalácie vozidla a zvukovo vyladené na maximum vďaka digitálnemu zosilňovaču s DSP procesorom. Audison je synonymom najvyššej možnej kvality zvuku, perfektného spracovania, dizajnu a spoľahlivosti. Nielen z toho dôvodu, ale aj na základe mnohoročných skúseností s montážami do vozidiel BMW sme pre naše reproduktorové sety a montáže zvolili práve Audison. Počas posledných rokov sme postupne na našej dielni vyskúšali špecifické reproduktory do BMW od značiek Gladen, Match, Steg alebo Rockford Fosgate a zvuk reproduktorov Audison je jednoznačne najvyspelejší. Nielen zvuk, ale aj spracovanie a spoľahlivosť reproduktorov Audison je na špičkovej úrovni a výrazne prevyšuje produkty ostatných výrobcov. Preto veríme, že budete s ozvučením Audison maximálne spokojní.

Katalógové číslo:REPROSET1060
ZnačkaAudison
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:

  Mohlo by vás tiež zaujímať

  Zadné reproduktory do BMW X5 (G05) Doprava zadarmoZadné reproduktory Audison do BMW X5 (G05) s výbavou Hi-Fi Sound System-3 %AktualizovanéRýchly náhľadzadné reproduktory Audison do BMW X5 (G05) s výbavou Hi-Fi Sound System252,65 EUR260,41 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniSubwoofery do BMW X5 (G05) Doprava zadarmoSubwoofery Audison do BMW X5 (G05) s výbavou Hi-Fi Sound SystemAktualizovanéRýchly náhľadset subwooferov Audison do BMW X5 (G05) s Hi-Fi Sound System391,02 EURSkladomSubwoofery do BMW X5 (G05) Doprava zadarmoSubwoofery Audison do BMW X5 (G05) so základným ozvučenímAktualizovanéRýchly náhľadset subwooferov Audison do BMW X5 (G05) so základným ozvučením391,02 EURSkladomPredné reproduktory do BMW X5 (G05) Doprava zadarmoPredné reproduktory Audison do BMW X5 (G05)-3 %AktualizovanéRýchly náhľadpredné reproduktory Audison do BMW X5 (G05)252,65 EUR260,41 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniKompletné ozvučenie s DSP procesorom do BMW X5 (G05) Doprava zadarmoKompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW X5 (G05) s výbavou Hi-Fi Sound System-3 %AktualizovanéRýchly náhľadkompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW X5 (G05) s výbavou Hi-Fi Sound System1.999,59 EUR2.069,80 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniKompletné ozvučenie s DSP procesorom do BMW X5 (G05) Doprava zadarmoKompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW X5 (G05) so základným audio systémom-3 %AktualizovanéRýchly náhľadkompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW X5 (G05) so základným BMW audio systémom1.713,88 EUR1.759,51 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniKompletné ozvučenie do BMW X5 (G05) Doprava zadarmoKompletné ozvučenie Audison do BMW X5 (G05) s Hi-Fi Sound System-5 %AktualizovanéRýchly náhľadkompletné ozvučenie Audison do BMW X5 (G05) s výbavou Hi-Fi Sound System979,18 EUR1.033,88 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniKompletné ozvučenie do BMW X5 (G05) Doprava zadarmoKompletné ozvučenie Audison do BMW X5 (G05) so základným audio systémom-5 %AktualizovanéRýchly náhľadkompletné ozvučenie Audison do BMW X5 (G05) so základným BMW ozvučením836,33 EUR879,18 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dni
  Spýtajte sa nás
  Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
  Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.