Môj účet

Kompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW X5 (G05) so základným audio systémom

kompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW X5 (G05) so základným BMW audio systémom
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Kompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW X5 (G05) so základným audio systémom
-3 %
Aktualizované

Kompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW X5 (G05) so základným audio systémom

Set obsahujúci kompletné ozvučenie so zosilňovačom do vozidla BMW X5 (G05), od roku výroby 2018. Tento set reproduktorov sa vyznačuje totožným tvarom aj veľkosťou ako majú továrenské reproduktory BMW, preto je ich inštalácia bez akéhokoľvek zásahu do interiéru alebo elektroinštalácie vozidla. Súčasťou tohto setu sú nasledujúce produkty:

Hlavné vlastnosti

 • Špičkové reproduktory renomovaného talianskeho výrobcu Audison.
 • Výrazné zlepšenie zvuku aj výkonu oproti pôvodnému továrenskému ozvučeniu.
 • Totožný tvar, uchytenie aj konektory ako u továrenských reproduktorov, nie je potrebné žiadne príslušenstvo.
 • Reproduktory sú zapojené na špičkový osemkanálový zosilňovač s DSP procesorom.
 • Ocenenie prestížnej organizácie EISA ako "Best Product" v kategórii In-Car Integration.
 • Výrazne kvalitnejší zvuk a vyšší výkon ako u príplatkového ozvučenia Harman Kardon.
 • Úplná integrácia na továrenský systém a žiadny zásah do pôvodnej elektroinštalácie vozidla.
 • Neriskujete stratu záruky nového vozidla, nič sa nespájkuje a nestrihá, možnosť kedykoľvek systém demontovať.
 • Súčasťou setu je originálna kabeláž Audison pre Plug & Play zapojenie zosilňovača bez zásahu do elektroinštalácie vo

Set obsahuje

 • 2 ks výškových reproduktorov do A stĺpika.
 • 2 ks stredových reproduktorov do predných dverí.
 • 2 ks koaxiálnych reproduktorov do zadných dverí.
 • 2 ks subwooferov pod predné sedačky.
 • 1 ks zosilňovača s DSP procesorom.
 • kompletná kabeláž pre Plug & Play zapojenie na továrenský systém.

Pôvodné BMW ozvučenie

 • Tento set je vhodný pre vozidlá so základným BMW ozvučením.
 • Je nutné zakúpiť u vášho predajcu BMW originálne mriežky reproduktorov.
 • Neviete aká je výbava vo vašom aute? V našom článku vám poradíme.

Dôležité upozornenie

Tento set je určený pre vozidlá so základným BMW ozvučením. Táto výbava však nemá výškové reproduktory a je nutné zakúpiť u vášho predajcu BMW originálne mriežky do A stĺpika, ktoré sú obsiahnuté automaticky vo vyšších stupňoch výbavy vozidla. V prípade montáže na našej dielni máme tento diel pre väčšinu vozidiel k dispozícii. Súčasťou setu je originálna kabeláž Audison pre Plug & Play zapojenie zosilňovača bez zásahu do elektroinštalácie vozidla a nie je už nutné nič ďalšie dokúpiť. Ozvučenie vyžaduje odbornú montáž a detailné nastavenie zvuku pomocou softvéru DSP procesoru.

Inštalácia ozvučenia Audison do vozidel BMW

Audison ako jediný výrobca na svete ponúka kompletnú integráciu na existujúci systém BMW všetkých stupňov výbav (vrátane základného ozvučenia) bez akéhokoľvek zásahu do pôvodnej elektroinštalácie vozidla. Vďaka špeciálnym káblom a Plug & Play konektorom montáž nevyžaduje spájkovanie, strihanie alebo iné úpravy. Inštalácia je bez rizika straty záruky nového vozidla a všetky inštalované produkty môžete kedykoľvek demontovať a inštalovať napríklad do iného vozidla. V našom článku "ako na špičkové ozvučenie BMW" sa dozviete aké výhody a možnosti ponúka inštalácia ozvučenia Audison, ktoré zvukovo aj výkonovo výrazne predčí príplatkový systém od Harman Kardon. Pozrite sa na vzorové montáže do BMW z našej brnenskej montážnej dielne, v ktorých nájdete produkty z tohto setu. Audison umožňuje veľmi variabilné možnosti montáže, je možné napríklad zvoliť štvorkanálový zosilňovač a naň zapojiť len predné reproduktory a subwoofery, prípadne inštalovať monoblok iba pre subwoofery a výrazne tak znížiť čiastku za inštaláciu. V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o montáž nás kontaktujte.

Prečo zvoliť ozvučenie práve od Audison?

Taliansky renomovaný výrobca Audison je súčasťou spoločnosti Elettromedia, do ktorej spadajú aj ďalšie populárne talianske značky Hertz a Connection. Audison bol založený v roku 1979 a od tej doby rýchlo získal na obľube najmä vďaka svojim legendárnym zosilňovačom. Aj dnes patria zosilňovače Audison, ktoré sú mimochodom ručne vyrábané v Taliansku, k tým najlepším na svete, získavajú každoročne ocenenie EISA a v ponuke nájdete aj najdrahší zosilňovač na svete HV Venti. Audison ale nie sú iba zosilňovače a high-endové DSP procesory, ale aj špičkové reproduktory, subwoofery a najmä unikátne riešenie ozvučenia nielen do vozidiel BMW, ktoré je bez akéhokoľvek zásahu do elektroinštalácie vozidla a zvukovo vyladené na maximum vďaka digitálnemu zosilňovaču s DSP procesorom. Audison je synonymom najvyššej možnej kvality zvuku, perfektného spracovania, dizajnu a spoľahlivosti. Nielen z toho dôvodu, ale aj na základe mnohoročných skúseností s montážami do vozidiel BMW sme pre naše reproduktorové sety a montáže zvolili práve Audison. Počas posledných rokov sme postupne na našej dielni vyskúšali špecifické reproduktory do BMW od značiek Gladen, Match, Steg alebo Rockford Fkosgate a zvuk reproduktorov Audison je jednoznačne najvyspelejší. Nielen zvuk, ale aj spracovanie a spoľahlivosť reprodutorov Audison je na špičkovej úrovni a výrazne prevyšuje produkty ostatných výrobcov. Preto veríme, že budete s ozvučením Audison maximálne spokojní.

Katalógové číslo:REPROSET1062
ZnačkaAudison
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:

  Mohlo by vás tiež zaujímať

  Zadné reproduktory do BMW X5 (G05) Doprava zadarmoZadné reproduktory Audison do BMW X5 (G05) s výbavou Hi-Fi Sound System-3 %AktualizovanéRýchly náhľadzadné reproduktory Audison do BMW X5 (G05) s výbavou Hi-Fi Sound System252,65 EUR260,41 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniZadné reproduktory do BMW X5 (G05) Doprava zadarmoZadné reproduktory Audison do BMW X5 (G05) so základným ozvučením-3 %AktualizovanéRýchly náhľadzadné reproduktory Audison do BMW X5 (G05) so základným BMW ozvučením220,00 EUR227,76 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniSubwoofery do BMW X5 (G05) Doprava zadarmoSubwoofery Audison do BMW X5 (G05) s výbavou Hi-Fi Sound SystemAktualizovanéRýchly náhľadset subwooferov Audison do BMW X5 (G05) s Hi-Fi Sound System391,02 EURSkladomSubwoofery do BMW X5 (G05) Doprava zadarmoSubwoofery Audison do BMW X5 (G05) so základným ozvučenímAktualizovanéRýchly náhľadset subwooferov Audison do BMW X5 (G05) so základným ozvučením391,02 EURSkladomPredné reproduktory do BMW X5 (G05) Doprava zadarmoPredné reproduktory Audison do BMW X5 (G05)-3 %AktualizovanéRýchly náhľadpredné reproduktory Audison do BMW X5 (G05)252,65 EUR260,41 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniKompletné ozvučenie s DSP procesorom do BMW X5 (G05) Doprava zadarmoKompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW X5 (G05) s výbavou Hi-Fi Sound System-3 %AktualizovanéRýchly náhľadkompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW X5 (G05) s výbavou Hi-Fi Sound System1.999,59 EUR2.069,80 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniKompletné ozvučenie do BMW X5 (G05) Doprava zadarmoKompletné ozvučenie Audison do BMW X5 (G05) s Hi-Fi Sound System-5 %AktualizovanéRýchly náhľadkompletné ozvučenie Audison do BMW X5 (G05) s výbavou Hi-Fi Sound System979,18 EUR1.033,88 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniKompletné ozvučenie do BMW X5 (G05) Doprava zadarmoKompletné ozvučenie Audison do BMW X5 (G05) so základným audio systémom-5 %AktualizovanéRýchly náhľadkompletné ozvučenie Audison do BMW X5 (G05) so základným BMW ozvučením836,33 EUR879,18 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dni
  Spýtajte sa nás
  Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
  Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.