Môj účet

NovéOEM reproduktory pre vozidlá Tesla a ďalšie novinky od Steg

Kvalitný zvuk v aute milujeme, a preto neustále rozširujeme našu ponuku prémiových, svetových značiek ozvučenia. V decembri sme vám predstavili neskutočnú "pecku" ESB Audio, a teraz nastal čas predstaviť vám všetky novinky na rok 2022 od Stegu. V roku 2022 sa budeme výrazne sústrediť na zdokonaľovanie a posúvanie sa v možnostiach ozvučenia áut. Máme veľké ciele a veríme, že ich zákazníci ocenia a budú prekvapení, aký zvuk sa dnes v aute dá zrealizovať. K tomu práve potrebujeme špičkové značky, ktoré ponúkajú skutočne kvalitné komponenty, a medzi ne sa jednoznačne radí aj taliansky Steg. Všetky novinky sme objednali s predstihom, a preto už teraz máme na sklade u nás v Brne - kompletne všetky!

Predstavenie noviniek Steg z radu Master Stroke a SQ + 8kanálový zosilňovač s DSP

  • High-endové 3pásmové reproduktory určené pre aktívne zapojenie STEG MSS 6 MSS 3 MSS 1 - high-end za dostupnú cenu pod 1200 €. Séria Master Stroke.
  • Jednotlivé komponenty z radu Master Stroke si môžete zaobstarať aj samostatne: výškové reproduktory Steg MSS1, stredové 100 mm reproduktory Steg MSS3 a 165 mm stredobasové repro Steg MSS 6.
  • 2pásmové Master Stroke reproduktory so 165 mm stredobasom a 2,6" stredovým reproduktorom Steg SS-652C.
  • Špecifický malý stredový reproduktor z radu Master Stroke Steg SS35.
  • Vstupný rad SQ po novom v rozmeroch 100 mm Steg SQ 100C a 130 mm Steg SQ 130C. 2pásmové reproduktory v cene 130 €.
  • Dva zosilňovače z najvyššieho radu Master Stroke: Steg M.MSK 200.2 výkonný 2kanál, ktorého cena už nie je astronomická, ale dá sa zaobstarať za prijateľných 673,06 €. Ďalej je tu 4kanálový zosilňovač Steg M.MSK 130.4, ktorý má výkon 4 x 130 W RMS a môžete ho vlastniť za 775,10 €.
  • 10kanálový zosilňovač s DSP STEG SDSP 10 - nový DSP procesor SDSP 10 je dokonalým vyjadrením reprodukcie zvuku a nekompromisného dizajnu. Stačí odstrániť originálny zosilňovač a nahradiť ho týmto novým zosilňovačom STEG, aby ste okamžite ocenili radikálnu zmenu kvality zvuku. V Stegu nezanedbali žiadny detail, aby tak do vozidla priniesli presnú reprodukciu živého koncertu. Ďalší produkt, ktorý sa pripravuje stať sa referenciou pre svetový trh. Výkonný softvér pre správu zariadenia demonštruje schopnosť spravovať viacampérovú jednotku v jednom kompaktnom zariadení. Po novom vyvinutý výkonný softvér umožňuje na jedinej stránke jednoducho a intuitívne nastaviť všetky funkcie DSP procesora vo vnútri zosilňovača tak, aby ho mohli používať aj menej skúsení.

Predstavenie nových Plug & Play reproduktorov pre elektromobily Tesla model 3 a model Y

Tesla je jedna z najrýchlejšie rastúcich automobiliek súčasnosti, a preto treba už teraz pre ňu navrhovať a ponúkať OEM špecifické reproduktory. Ako prvá svetová značka ponúka Plug & Play reproduktory pre Teslu práve taliansky Steg. Ponúka vysoko kvalitné reproduktory pre Teslu model 3 a model Y. S komplexným programom upgradu je jediná na svete!

Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírovanie fotografií alebo textu je zakázané! Všetky práva vyhradené.

Podobné články

ESB Audio - high-end reproduktory z Talianska
Predstavujeme talianskeho výrobcu ESB Audio, ktorý sa pýši viac ako 50ročnou tradíciou. V ponuke nájdete niekoľko modelových radov na čele so zrejme najdrahšími reproduktormi do auta na trhu.
Celý článok
Niekoľko zaujímavých noviniek od Nakamichi
Dnes sme po dlhej dobe naskladnili množstvo produktov od japonského výrobcu Nakamichi a medzi nimi aj niekoľko noviniek, na ktoré sa pozrieme v našej aktualite.
Celý článok
Sme výhradnými dovozcami značky Zapco!
Veľká vec sa podarila, stali sme sa dovozcami amerického výrobcu Zapco, ktorý sa špecializuje na audiofilné zosilňovače a DSP procesory tej najvyššej kvality. Viac info v našej aktualite.
Celý článok
Niekoľko noviniek z Talianska od Audisonu
Doplnili sme na e-shop niekoľko noviniek od Audisonu. Došlo tiež k miernemu navýšeniu cien vďaka rastúcim cenám surovín.
Celý článok