Môj účet

Výhybky Hertz MLCX 2 TW.3

dvojpásmové výhybky, cena za 2 ks
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Výhybky Hertz MLCX 2 TW.3

Výhybky Hertz MLCX 2 TW.3

Výhybky Hertz MLCX 2 TW.3 poskytujú schopnosť zapojiť bi-amp systém, tj. pripojiť dva zosilňovače, alebo dokonca dva oddelené kanály k výhybke, takže je možné riadiť stredobasový reproduktor a výškový reproduktor úplne samostatne. Výrazné zvýšenie výkonu s touto konfiguráciou zdôrazňuje všetky vlastnosti systému. Okrem toho, vďaka ovládacím prvkom Mid-Contour a Hi-Contour, ktoré sú určené pre riadenie rezonančnej frekvencie stredobasu a rezonančná frekvencia výškového reproduktora, je možné bod kríženia meniť. Vďaka tomu môže byť frekvenčná odozva jemne doladená, prispôsobená podľa rôznych akustických vlastností vozidiel a rôznych umiestnení reproduktorov.

Hlavné vlastnosti výhybiek Hertz MLCX 2 TW.3

  • Mid-Contour dvojpolohové riadenie pre lineárnu stredofrekvenčnú odozvu podľa polohy basov v aute a obľúbeného zvuku poslucháča.
  • Dvojpolohové ovládanie Hi-Contour pre nastavenie výškového reproduktora podľa polohy / uhla výškového reproduktora voči poslucháčovi.
  • Mid-Contour v spojení s Hi-Contour poskytuje možnosť použiť MLCX 2 TW.3 k vytvoreniu dvojpásmového systému.
  • Trojpolohový prepínač pre nastavenie úrovne výškového reproduktora v 2 dB krokoch pre jemné doladenie emisie snímača.
  • Regulácia Hi-Boost, ktorá je voliteľná pomocou vhodného spínača, poskytuje lepšiu linearitu emisie výškového reproduktora nad 10 000 Hz, keď nie je umiestnená na osi s poslucháčom.
  • Extrémne kvalitné, bimetalizované, 160 V, polyesterové, filmové kondenzátory s ultra nízkym DF pre maximálnu transparentnosť zvuku a elegantné, stredné / vysoké frekvencie.
  • Indukčná cievka z čistého medeného drôtu s priemerom do 1 mm pre vysokú prahovú hodnotu saturácie magnetického toku a nízkej straty na časti woofera, kde sú požadované vysoké prechodové prúdy.
  • Vysoký výkon rezistora s drôtovým vinutím zaisťuje stabilitu výkonu aj pri vysokej prevádzkovej teplote.
Katalógové čísloMLCX 2 TW.3
ZnačkaHertz
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.