Môj účet

Sušiaci uterák Meguiar's Water Magnet Microfiber Drying Towel

sušiaci uterák z mikrovlákna, 76 x 55 cm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Sušiaci uterák Meguiar's Water Magnet Microfiber Drying Towel
-20 %

Sušiaci uterák Meguiar's Water Magnet Microfiber Drying Towel

Meguiar's Water Magnet Microfiber Drying Towel je exkluzívny, sušiaci uterák z mikrovlákna, ktorý však oproti bežným mikrovláknovým utierkam absorbuje až trikrát viac vody! Je navyše väčší ako bežné mikrovláknové utierky, presne 76 x 55 cm. Špeciálna, vysoko savá konštrukcia mikrovlákna zaisťuje perfektné sušiace a absorpčné schopnosti, vďaka ktorým sa sušenie vozidla nestane obtiažnou činnosťou, ale zábavnou súčasťou pravidelnej údržby vášho vozidla na ceste za perfektným vzhľadom, ktorý bude každý obdivovať.

Sušenie je veľmi dôležitý krok, ktorý by mal vždy nasledovať bezprostredne po umytí vozidla. Kvalitným osušením svojho vozidla zabránite tvorbe nevzhľadných škvŕn, usadzovaniu vodného kameňa a pripravíte povrch pre ošetrenie. Týmto luxusným, extra savým uterákom úplne bezpečne a účinne usušíte svoje vozidlo. Uterák má tzv. "vaflový vzor", ktorý zabezpečí, že svoje vozidlo pri sušení nepoškriabete ani pri práci v otvorenom priestore mimo umývací box či garáž. Vyskúšajte uterák, ktorý je vyhľadávaný nielen automobilovými nadšencami, ale aj profesionálmi z celého sveta pre svoju efektivitu a geniálnu jednoduchosť použitia.

Tipy na sušenie automobilu

  • Po záverečnom oplachu šampónu z povrchu karosérie vozidla ešte raz, pomaly opláchnite zhora nadol, tentokrát však len veľmi tenkým prúdom vody voľne vytekajúcim z hadice bez tlakového nadstavca. Týmto krokom je možné z laku odstrániť až 80% zvyšnej vody a veľmi výrazne si tak uľahčíte následné sušenie.
  • Mikrovláknový, sušiaci uterák prehnite napoly a sťahujte s ním vodu z povrchu vozidla.
  • Na záver dosušte ťažko dostupné miesta, záhyby a kontúry karosérie.
  • Týmto postupom udržíte uterák čo najdlhšie suchý a predĺžite jeho maximálne, absorpčné schopnosti.

Všetky produkty Meguiar's z mikrovlákna a peny je možné prať v práčke v našom dávkovači uterákov z mikrovlákna, ktorý ponúkame pod kódom DJFL500.

Katalógové číslo:X2000
ZnačkaMeguiar's
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
90 %
2 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.