Môj účet

Sinus Live CX-08

signálový kábel - dĺžka 0,8 m
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Sinus Live CX-08

Signálové káble Sinus Live CX-08

Senzačne odolné RCA káble proti rušeniu vďaka skrúteným vodičom, hliníkovej fólii a opletenému medenému plášťu, ktorý je odolný proti elektromagnetickému rušeniu. Plne kovová zástrčka so štrbinovým stredovým kolíkom a štrbinovým štítom pre bezpečné a bezchybné uchytenie. Chrómované konektory majú pozlátené kontakty, ktoré sú vo vnútri zaliate umelou hmotou. Remote kábel je na strane zosilňovača predĺžený.

Kľúčové vlastnosti Sinus Live CX-08

  • 3 x tienený signálový kábel 0,8 m.
  • Kovové koncovky.
  • Farba čierna polopriehľadná.
  • Remote kábel súčasťou balenia.

O značke

Sinus Live je nemecká značka, ktorá bola založená v roku 1977 v Kaltenkirchene. Táto značka sa predáva vo viac ako 40 krajinách sveta a ponúka najlepší pomer cena/výkon v kategórii montážnych materiálov! Výrobky Sinus Live predávame od roku 2005, a preto môžeme na základe vlastných skúseností odporučiť predovšetkým montážny materiál alebo káble, ktoré vynikajú svojou robustnosťou, kvalitou spracovania a životnosťou. Spoločnosť Sinus Live ponúka aj reproduktory, zosilňovače a subwoofery. Za posledných 18 rokov sme dôkladne otestovali kompletný sortiment a nebojíme sa vám túto značku odporučiť.

Katalógové číslo14073
ZnačkaSinus Live
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
91 %
9 zákazníkov hodnotilo
Overený užívateľ
9. 1. 2022

Kábel prišiel v nepoškodenom prepravnom obale . na moje prekvapenie po otvorení balíka, obchodné balenie nieslo znaky otvorenia a nemilé prekvapenie ´dalej pokračovalo: je to phono audio kábel- nulový vodič bol utrhnutý na jednom konci a poničený na druhom, . Vyzerá to na zámerný predaj poškodeného tovaru.

Odpoveď: Alžběta Mareková - AHIFI.SK, 18.01.2022 20:24

Dobrý deň, vážený zákazník, mrzí nás pokiaľ Vám prišiel tovar poškodený, ohľadom riešenia tohto problému prosím kontaktujte kolegyne na objednávkach - objednavky@ahifi.sk, kde Vám poradia ako ďalej postupovať.

Norbert Gembický
25. 1. 2019

Ok.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.