Môj účet

Sinus Live CK-50

signálový kábel - dĺžka 5 m
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Sinus Live CK-50
Tip
Lepší produkt je na dosah
Sinus Live CX-50 za 34,90 EUR

Signálové káble Sinus Live CK-50

Špeciálna tkanina z medi a pletenej ocele robí tento kábel veľmi odolným proti elektrickému a magnetickému rušeniu. Každý kanál je navyše individuálne chránený hliníkovým plášťom. Plastové zástrčky so zapustenými úchytmi, štrbinovým stredovým čapom a štrbinovým tienením zaručujú extrémne bezpečné uchopenie vo všetkých polohách pri zosilňovači alebo za autorádiom.

Kľúčové vlastnosti Sinus Live CK-50

  • 3 x tienený signálový kábel 5 m.
  • Mini plastové pevné koncovky.
  • Farba matná, červená.
  • Remote kábel súčasťou balenia.

O značke

Sinus Live je nemecká značka, ktorá bola založená v roku 1977 v Kaltenkirchene. Táto značka sa predáva vo viac ako 40 krajinách sveta a ponúka najlepší pomer cena/výkon v kategórii montážnych materiálov! Výrobky Sinus Live predávame od roku 2005, a preto môžeme na základe vlastných skúseností odporučiť predovšetkým montážny materiál alebo káble, ktoré vynikajú svojou robustnosťou, kvalitou spracovania a životnosťou. Spoločnosť Sinus Live ponúka aj reproduktory, zosilňovače a subwoofery. Za posledných 18 rokov sme dôkladne otestovali kompletný sortiment a nebojíme sa vám túto značku odporučiť.

Katalógové číslo14083
ZnačkaSinus Live
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
94 %
47 zákazníkov hodnotilo
36×
Michal Fecko
2. 9. 2019

kábel je okej pri bežnom aktívnom subwooferi , ale keď som ho použil pre 4ch na repro v dverách bolo pri stišenom rádiu počuť otáčky motora

21. 7. 2018

Veľmi slabé pozlátenie, skoro žiadne.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.