Môj účet

Kompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW 5 (E60, E61) s výbavou Hi-Fi Sound System

kompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW 5 (E60, E61) s výbavou Hi-Fi Sound System
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Kompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW 5 (E60, E61) s výbavou Hi-Fi Sound System
-4 %
Aktualizované

Kompletné ozvučenie Audison do BMW 5 (E60, E61) s výbavou Hi-Fi Sound System

Set obsahujúci kompletné ozvučenie so zosilňovačom do vozidla BMW 5 (E60, E61), rok výroby 2003 až 2010. Tento set reproduktorov sa vyznačuje totožným tvarom aj veľkosťou ako majú továrenské reproduktory BMW, preto je ich inštalácia bez akéhokoľvek zásahu do interiéru alebo elektroinštalácie vozidla. Súčasťou tohto setu sú nasledujúce produkty:

Hlavné vlastnosti

 • Celkom 12 špičkových reproduktorov renomovaného talianskeho výrobcu Audison.
 • Rovnaký tvar, uchytenie aj konektory ako u továrenských reproduktorov, nie je potrebné žiadne príslušenstvo.
 • Reproduktory sú zapojené na špičkový osemkanálový zosilňovač s DSP procesorom.
 • Ocenenie prestížnej organizácie EISA ako "Best Product" v kategórii In-Car Integration.
 • Výrazne kvalitnejší zvuk a vyšší výkon ako u príplatkového ozvučenia Harman Kardon.
 • Úplná integrácia na továrenský systém a žiadny zásah do pôvodnej elektroinštalácie vozidla.
 • Neriskujete stratu záruky nového vozidla, nič sa nespájkuje a nestrihá, možnosť kedykoľvek systém demontovať.
 • Set obsahuje všetko potrebné pre inštaláciu a nie je potrebné už čokoľvek ďalšieho dokúpiť.
 • Variabilné možnosti inštalácie, kedy je možné vymeniť menej reproduktorov, alebo zvoliť iný model zosilňovača Audison.

Set obsahuje

 • 2 ks výškových reproduktorov do A stĺpika.
 • 2 ks stredových reproduktorov do predných dverí.
 • 2 ks výškových reproduktorov do zadného platu.
 • 2 ks stredových reproduktorov do zadného platu.
 • 1 ks výškového reproduktora do palubnej dosky.
 • 1 ks stredového reproduktora do palubnej dosky.
 • 2 ks subwooferov pod predné sedačky.
 • 1 ks kabeláže pre zapojenie zosilňovača Audison.
 • 1 ks zosilňovača s DSP procesorom.

Pôvodné BMW ozvučenie

 • Tento set je vhodný pre vozidlá s výbavou Hi-Fi Sound System.
 • Nie je nutné žiadne ďalšie príslušenstvo, reproduktory stačí vymeniť za pôvodné.
 • Neviete aká je výbava vo vašom aute? V našom článku vám poradíme.

Dôležité upozornenie

Tento set je určený výhradne pre vozidlá s továrenským ozvučením Hi-Fi Sound System (S676A), ktoré majú vo výbave výškové reproduktory a továrenský zosilňovač. V prípade továrenského základného systému zvoľte prosím alternatívny set z našej ponuky. Celý systém vyžaduje odborné nastavenie zvuku pre konkrétne vozidlo pomocou softvéru DSP procesoru, preto odporúčame montáž na našej brnenskej dielni.

Inštalácia reproduktorov do vozidel BMW

Audison neponúka len reproduktory a subwoofery vyrobené špeciálne do vozidiel BMW, ale aj špičkové digitálne zosilňovače s DSP procesorom, ktoré posunú ozvučenie vozidiel BMW na úplne inú úroveň. Audison ako jediný výrobca na svete ponúka kompletnú integráciu na existujúci systém BMW všetkých stupňov výbav (vrátane základného ozvučenia) bez akéhokoľvek zásahu do pôvodnej elektroinštalácie vozidla. Vďaka špeciálnym káblom a Plug & Play konektorom je montáž rýchla, jednoduchá a bez nutnosti spájkovania, strihania alebo iných úprav. Inštalácia je bez rizika straty záruky nového vozidla a všetky inštalované produkty môžete kedykoľvek demontovať a inštalovať napríklad do iného vozidla. V našom článku "ako na špičkové ozvučenie BMW" sa dozviete aké výhody a možnosti ponúka inštalácia ozvučenia Audison, ktoré zvukovo aj výkonovo výrazne predčí príplatkový systém od Harman Kardon. Pozrite sa na montáže do BMW z našej brnenskej montážnej dielne, v ktorých nájdete produkty z tohto setu. Audison umožňuje veľmi variabilné možnosti montáže, je možné napríklad zvoliť štvorkanálový zosilňovač a naň zapojiť len predné reproduktory a subwoofery, prípadne inštalovať monoblok iba pre subwoofery a výrazne tak znížiť čiastku za inštaláciu. V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o montáž nás kontaktujte.

Prečo zvoliť ozvučenie práve od Audison?

Taliansky renomovaný výrobca Audison je súčasťou spoločnosti Elettromedia, do ktorej spadajú aj ďalšie populárne talianske značky Hertz a Connection. Audison bol založený v roku 1979 a od tej doby rýchlo získal na obľube najmä vďaka svojim legendárnym zosilňovačom. Aj dnes patria zosilňovače Audison, ktoré sú mimochodom ručne vyrábané v Taliansku, k tým najlepším na svete, získavajú každoročne ocenenie EISA a v ponuke nájdete aj najdrahší zosilňovač na svete HV Venti. Audison ale nie sú iba zosilňovače a high-endové DSP procesory, ale aj špičkové reproduktory, subwoofery a najmä unikátne riešenie ozvučenia nielen do vozidiel BMW, ktoré je bez akéhokoľvek zásahu do elektroinštalácie vozidla a zvukovo vyladené na maximum vďaka digitálnemu zosilňovaču s DSP procesorom. Audison je synonymom najvyššej možnej kvality zvuku, perfektného spracovania, dizajnu a spoľahlivosti. Nielen z toho dôvodu, ale aj na základe mnohoročných skúseností s montážami do vozidiel BMW sme pre naše reproduktorové sety a montáže zvolili práve Audison. Počas posledných rokov sme postupne na našej dielni vyskúšali špecifické reproduktory do BMW od značiek Gladen, Match, Steg alebo Rockford Fkosgate a zvuk reproduktorov Audison je jednoznačne najvyspelejší. Nielen zvuk, ale aj spracovanie a spoľahlivosť reprodutorov Audison je na špičkovej úrovni a výrazne prevyšuje produkty ostatných výrobcov. Preto veríme, že budete s ozvučením Audison maximálne spokojní.

Katalógové číslo:REPROSET1221
ZnačkaAudison
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:

  Mohlo by vás tiež zaujímať

  Spýtajte sa nás
  Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
  Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.