Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Extra hustý polymérový autošampón Meguiar's NXT Hi-Tech Car Wash (1892 ml)

extra hustý polymérový autošampón
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Extra hustý polymérový autošampón Meguiar's NXT Hi-Tech Car Wash (1892 ml)
-10 %
Lepší produkt je na dosah

Extra hustý polymérový autošampón Meguiar's NXT Hi-Tech Car Wash (1892 ml)

Nový a vylepšený autošampón Meguiar's NXT Hi-Tech Car Wash v sebe spája úplne novú polymérovú technológiu, ktorá povyšuje rad NXT na úplne novú úroveň. Extra hustý, vysoko viskózny a výborne penivý autošampón s exkluzívnym pH neutrálnym zložením a optickými rozjasňovačmi. Obsahuje povrchovo aktívne látky, ktoré pomáhajú jednoducho uvoľňovať nečistoty z povrchu laku, ale zároveň sú 100% šetrné ku všetkým prírodným i syntetickým voskom, sealantom, coatingom aj iným typom ochrany. Obsiahnuté lubrikanty navyše zabránia poškriabaniu laku pri umývaní a zachovajú jeho dokonalý vzhľad.

Meguiar's NXT Hi-Tech Car Wash je vyrobený najmodernejšou technológiou syntetických polymérov a spĺňa najvyššie nároky na šetrné umývanie automobilu, s dôrazom na prvotriedny výsledok. Jeho zloženie je pH neutrálne, takže neoslabuje ochrannú vrstvu na povrchu laku. Vďaka obsiahnutým optickým rozjasňovačom dodáte vášmu autu perfektný a žiarivý vzhľad aj pri bežnom umývaní. Iba 30 ml (4 plné viečka) šampónu zmiešajte so 4 litrami vody a užívajte si tú najjednoduchšiu údržbu vášho vozidla, ktorú si môžete predstaviť. Je úplne ideálny pre údržbu lakov ochránených pomocou nového prípravku G30118 Meguiar s NXT Polymer Paint Sealant. Ak ste si obľúbili náš G12664 Meguiar's NXT Car Wash, potom sa do nového G30264 Meguiar's NXT Hi-Tech Car Wash, ktorý je jeho priamym vylepšením, dozaista zamilujete. Zachovali sme pre vás jeho jedinečnú vôňu i vzhľad.

Tipy na umývanie automobilu

 • Nešetrné umývanie je hlavným zdrojom poškodenia laku. Nevhodným ručným umývaním, poprípade navštevovaním portálových / kefových autoumyvární dôjde nevyhnutne k poškrabaniu a poškodeniu vášho laku.
 • Umývajte vždy tak, aby ste eliminovali riziko poškodenia laku.
 • Používajte vždy len vlastný, osvedčený šampón, nie voľne dostupné šampóny, ktorých pôvod vám nie je známy a jeho umývacie vlastnosti nemáte starostlivo overené.
 • Nepoužívajte umývacie prípravky na riad, do domácnosti, bezkontaktné či aktívne čističe a peny, odmasťovače, rozpúšťadlá a iné detergentné látky! Tieto čističe spravidla nie sú šetrné k ochrannej voskovej vrstve ani leštiacim olejom na povrchu laku, vysušujú ho a zanechávajú ho odhalený a bez akejkoľvek ochrany. Nechránený lak začne veľmi skoro povrchovo degradovať, začne sa prejavovať jeho oxidácia, strata lesku a je veľmi nebezpečne vystavený nepriaznivým vplyvom okolitého prostredia a je výrazne náchylnejší na mechanické a chemické poškodenie.
 • Voda, ktorou umývate svoje vozidlo, by mala mať teplotu, čo najbližšiu teplote karosérie.
 • Používajte metódu dvoch vedier alebo vedro Meguiar's s vložkou Grit Guard.
 • Nepoužívajte molitanové špongie či rukavice s veľkými splietanými vláknami. Tieto špongie a rukavice nedokážu účinne absorbovať nečistoty a ich použitím môžete lak poškriabať. Používajte len šetrnú umývaciu rukavicu s veľmi jemnými chĺpkami z mikrovlákna alebo prírodnej jahňacej vlny, ktoré zachytia drobné nečistoty a absorbujú ich do seba.
 • Po umytí svoje vozidlo vždy osušte. Predídete tak tvorbe vodných škvŕn spôsobenými minerálmi obsiahnutými vo vode. Aktívne sušenie navyše zabráni opätovnému usadeniu prachu v priebehu samovoľného schnutia.
 • Na sušenie používajte len kvalitný, extrémne savý mikrovláknový sušiaci uterák X1802 Meguiar's Supreme Drying Towel alebo X2000 Meguiar's Water Magnet alebo špičkovú prírodnú jelenicu X2100 Meguiar's Natural Chamois. Lokálne môžete ťažko dostupné miesta dosušiť stlačeným vzduchom (pozor na opätovné znečistenie olejom, ktorý môže z trysky vystrieknuť!). Neodporúčame sušenie pomocou silikónovej stierky, ktorá môže zachytiť zrnko prachu a spôsobiť poškriabanie laku.
 • Šampón Meguiar's nemusí pri umývaní vôbec peniť a napriek tomu má všetky svoje skvelé vlastnosti a je 100% šetrný. Miešajte vždy šampón do vody, aby vám nezačala pri napúšťaní vody pretekať pena z vedra skôr, než budete mať vo vedre dostatok vody. Šampón nie je potrebné extrémne napeniť.

Odporúčaný postup umývania automobilu

 • Opláchnite svoje vozidlo od voľných nečistôt tlakovou vodou alebo vapkou smerom zospodu nahor. Spodné časti vozidla sú najviac znečistené, preto pri oplachovaní zospodu nahor pôsobí voda najdlhšie práve na najšpinavších miestach a najdlhšie tak rozmáča nečistoty. Navyše všetky nečistoty z vyšších častí stekajú smerom dole a pomáhajú tak odvádzať odmočené nečistoty z prahov, kolies alebo podvozkových častí.
 • Umyte šampónom celú karosériu odhora nadol, teda od najčistejších častí k tým najšpinavším.
 • Rukavicu pri namočení do vedra vždy starostlivo vyperte, aby uvoľnila všetky nečistoty a vy ste ich nevrátili späť na lak.
 • Opláchnite šampón z karosérie pomocou tlakovej vody alebo vapkou smerom zhora nadol. Stekajúca voda vám pomôže odstrániť šampón aj z ťažko dostupných miest.
 • Na záver vozidlo ešte raz pomaly opláchnite odhora nadol, tentokrát však len veľmi tenkým prúdom vody, voľne vytekajúcim z hadice bez tlakového nadstavca. Týmto krokom je možné odstrániť až 90% zostávajúcej vody a výrazne si tým zjednodušíte následné sušenie.
 • Vozidlo usušte pomocou kvalitného, extrémne savého mikrovláknového sušiaceho uteráka X1802 Meguiar's Supreme Drying Towel alebo X2000 Meguiar's Water Magnet, alebo špičkovej prírodnej jelenice X2100 Meguiar's Natural Chamois.
 • V prípade potreby posilnite ochrannú voskovú vrstvu niektorým z rýchlych voskov Meguiar's alebo prípravkom Meguiar's Ultimate Fast Finish.
Katalógové číslo:G30264
ZnačkaMeguiar's

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
2 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás tiež zaujímať

Dodo Juice Supernatural Yeti's FistVeľmi jemná umývacia rukavica Dodo Juice Supernatural Yeti's FistRychlý náhled (1 hodnotenie)veľmi jemná umývacia rukavica z ovčej vlny, 1 ks38,22 EURSkladomFictech APC - All Purpose Cleaner (1 l)Viacúčelový čistič Fictech APC - All Purpose Cleaner (1 l)TipRychlý náhled (2 hodnotenie)univerzálny vysoko koncentrovaný čistič bez parfumácie, 1 l7,99 EURSkladomDodo Juice Double Touch Drying TowelSušiaci uterák Dodo Juice Double Touch Drying TowelRychlý náhled (20 hodnotenie)dvojitý sušiaci uterák, rozmery 60 x 60 cm, gramáž 800 gsm20,04 EURSkladomDodo Juice Born To Be Mild (500 ml)Autošampón Dodo Juice Born To Be Mild (500 ml)TipRychlý náhled (14 hodnotenie)pH neutrálny, vysoko koncentrovaný šampón, 500 ml18,88 EURSkladomDodo Juice Supernatural Merino Wheel MittRukavica na umývanie kolies Dodo Juice Supernatural Merino Wheel MittTipRychlý náhled (2 hodnotenie)malá rukavica z merino vlny na umývanie kolies11,54 EURSkladomDodo Juice Supernatural Drying TowelSušiaci uterák Dodo Juice Supernatural Drying TowelRychlý náhled (2 hodnotenie)špičkový sušiaci uterák, rozmery 120 x 60 cm, gramáž 500 gsm28,92 EURSkladomDodo Juice Orange Plush - Drying TowelSušiaci uterák Dodo Juice Orange Plush - Drying TowelAktualizovanéRychlý náhled (5 hodnotenie)sušiaci uterák, rozmery 60 x 60 cm, gramáž 1000 gsm22,36 EURSkladomDodo Juice Captain Crevice - Wheel MittRukavica na umývanie kolies Dodo Juice Captain Crevice - Wheel MittTipAktualizovanéRychlý náhled (13 hodnotenie)menšia rukavica na umývanie kolies a viac zašpinených častí19,27 EURSkladomDodo Juice Soft Touch Drying TowelSušiaci uterák Dodo Juice Soft Touch Drying TowelPosledné kusyRychlý náhled (10 hodnotenie)sušiaci uterák, rozmery 60 x 60 cm, gramáž 600 gsm12,70 EURSkladomDodo Juice Born To Be Mild (1000 ml)Autošampón Dodo Juice Born To Be Mild (1000 ml)TipRychlý náhled (12 hodnotenie)pH neutrálny, vysoko koncentrovaný šampón, 1 l30,85 EURSkladomMeguiar's vedro s ochrannou vložkou Grit GuardVedro s ochrannou vložkou Meguiar's Grit Guard-10 %Rychlý náhled (5 hodnotenie)vedro 13,5 l + ochranná vložka Grit Guard27,41 EUR30,46 EUR Dočasne nedostupnéMeguiar's Microfiber Wash MittUmývacia rukavica Meguiar's Microfiber Wash Mitt-10 %Rychlý náhled (6 hodnotenie)umývacia rukavica z mikrovlákien16,99 EUR18,88 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniMeguiar's Water Magnet Microfiber Drying TowelSušiaci uterák Meguiar's Water Magnet Microfiber Drying Towel-10 %Rychlý náhled (2 hodnotenie)sušiaci uterák z mikrovlákna, 76 x 55 cm22,55 EUR25,06 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniMeguiar's Lambswool Wash MittUmývacia rukavica Meguiar's Lambswool Wash Mitt-10 %Rychlý náhled (28 hodnotenie)umývacia rukavica z pravej jahňacej vlny14,56 EUR16,18 EUR Skladom
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.