Môj účet

Koch Chemie - nemecký detailing

V posledných 2 rokoch sme sa zamerali na značky, ktoré sú viac a viac populárnejšie. Už toľko nových značiek sme nenaberali, ako to bolo do roku 2020, keď sme postupne rozširovali našu ponuku o nové a nové značky. Preto sme sa teraz rozhodli pripomenúť niektoré značky, ktoré už nejaký čas ponúkame, a túto značku ponúkame už viac ako dva roky. Nemecká značka Koch Chemie zaradila do svojej ponuky niekoľko nových výrobkov a spolu s nimi vám predstavíme najobľúbenejšie a najpredávanejšie produkty.

8 TOP produktov od Koch Chemie

 1. Na prvom mieste je jednoznačne čistič kože a alkantary Koch Chemie Pol Star, ktorý od našich zákaznikov získal už 56 recenzií s výsledkom 94%. Litrové balenie, možnosť riedenia až do pomeru 1:20 a s cenou 7,53 nemá na trhu konkurenciu.
 2. Na druhom mieste je vysokokvalitná penová hubička Koch Chemie na nanášanie rôznych náterov alebo prípravkov. Možno ho použiť v exteriéri aj interiéri.
 3. Tretím je univerzálny čistiaci prostriedok Koch Chemie Green Star, ktorý neobsahuje fosfáty a rozpúšťadlá. Po správnom zriedení je vhodný na takmer všetky povrchy! Cena 6.17 ,- za 1 litrové balenie je bezkonkurenčná.
 4. Sivá huba Koch Chemie k čisteniu vnútorných plastov - špecálna hubička, ktorá robí zázraky!
 5. Na piatom mieste v predaji je čistič okien a skla Koch Chemie Speedglasscleaner s 15 hodnoteniami a 100 % spokojnosťou. Jeho hlavnými výhodami sú vysoká kvalita a príjemná vôňa.
 6. Na šiestom mieste môžete nájsť oživovač gumových kobercov Koch Chemie Gummifix -  udržiava a chráni všetky plastové časti, gumu, všetky gumové koberce, rohože, pedále a plastové podlahy, kde sa vyžaduje protišmykovosť. Neobsahuje silikón.
 7. Siedme miesto patrí výrobku Koch Chemie Plast Star 96, ktorý čistí, ošetruje a dlhodobo konzervuje vonkajšie plasty. V aute Plast Star zabraňuje zamrznutiu tesnení dverí a okien.
 8. Ôsme miesto patrí výrobku Koch Chemie Top Star - tento výrobok je určený na plasty v interiéri, je to špeciálna prémiová emulzia, ktorá sa používa na čistenie a oživenie plastových a gumových častí v interiéri vozidiel. Top Star vytvára dlhotrvajúci saténový film s prirodzeným leskom, ktorý chráni povrch pred UV žiarením. Špeciálne látky udržujú plasty pružné, gumové tesnenia pružné a antistatické.

4 novinky Koch Chemie pre leto 2022

 • Univerzálny čistič Koch Chemie Allround Surface Cleaner (500 ml) - čistič na použitie na väčšinu povrchov v autách, domácnostiach a firmách. Rýchlo a dôkladne odstraňuje odtlačky prstov, prach, mastnotu a podobné nečistoty. Prípravok vytvára čistiace výsledky bez zvyškov a šmúh na všetkých hladkých povrchoch, ako aj na nepolárnych materiáloch, ako sú plasty (navigačný displej, TFT atď.). Ideálny aj na čistenie vetracích otvorov, textílií atď., pretože zloženie nezanecháva stopy vody ani chemické zvyšky. Okrem toho Vás osloví príjemnou vôňou.
 • pH neutrálna aktívna pena Koch Chemie Gentle Snow Foam (5 l) - silne peniaca pH neutrálna aktívna pena s príjemnou čerešňovou vôňou. Jemná pena na sneh sa môže používať nielen na predumytie ako aktívna pena s penovým zariadením, ale aj ako šampón na ručné umývanie vozidla. Jemná snehová pena vytvára rovnomernú a veľmi zmáčavú penu na koberce, ktorá zostáva na povrchu dlhý čas, čo umožňuje dlhé časové obdobie. Vďaka svojmu pH neutrálnemu zloženiu nepoškodzuje ochrannú vrstvu vosku. Pri silnom znečistení a na rýchle odstránenie hmyzu možno do zriedenej peny Gentle Snow pridať 10 až 30 ml prípravku Green Star Universal.
 • Koch Chemie Leštenka na kovy (75 ml) - Vynikajúca leštenka na všetky kovy. Odstraňuje hrdzu, nečistoty a ošetruje v jednom pracovnom kroku. Zvyšuje prirodzený stupeň lesku a vytvára krásny korálkový efekt.
 • Nový Koch Chemie rozprašovač.
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírovanie fotografií alebo textu je zakázané! Všetky práva vyhradené.

Súvisiace produkty

Koch Chemie Allround Surface Cleaner (500 ml)Univerzálny čistič Koch Chemie Allround Surface Cleaner (500 ml)-10 %NovinkaRýchly náhľaduniverzálny čistič, 500 ml11,31 EUR12,57 EUR SkladomKoch Chemie Gentle Snow Foam (5 l)pH neutrálna aktívna pena Koch Chemie Gentle Snow Foam (5 l)-10 %NovinkaRýchly náhľadpH neutrální aktivní pěna na mytí aut a motocyklů, 5000 ml60,02 EUR66,69 EUR SkladomKoch Chemie Metal Polish (75 ml)Leštenka na kovy Koch Chemie Metal Polish (75 ml)-10 %NovinkaRýchly náhľadvysoko kvalitná leštenka na kovové časti, 75 ml10,36 EUR11,51 EUR SkladomRozprašovač čierny Koch Chemie 999001Rozprašovač čierny Koch Chemie 999001-10 %NovinkaRýchly náhľadkvalitný rozprašovač5,14 EUR5,71 EUR SkladomKoch Chemie Pol Star (1 l)Čistič kože Koch Chemie Pol Star (1 l)-10 %TipRýchly náhľad (57 hodnotení)čistič na kožu, textil a alcantaru7,53 EUR8,37 EUR SkladomKoch Chemie huba čiernaKoch Chemie huba čierna-10 %Rýchly náhľad (16 hodnotení)huba na nanášanie prípravku na plasty, gumu a kožu0,99 EUR1,10 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-14 dníKoch Chemie Green Star (1 l)Univerzálny čistič Koch Chemie Green Star (1 l)-10 %TipRýchly náhľad (15 hodnotení)vysoko účinný univerzálny čistič, 1000 ml6,17 EUR6,86 EUR SkladomKoch Chémia huba siváKoch Chémia huba sivá-10 %Rýchly náhľad (5 hodnotení)špeciálna huba na čistenie interiéru1,29 EUR1,43 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-14 dníKoch Chemie Speedglasscleaner (750 ml)Čistič okien a skiel Koch Chemie Speedglasscleaner (750 ml)-10 %Rýchly náhľad (17 hodnotení)prípravok rýchle čistenie sklenených povrchov bez zanechania šmúh, odstraňuje aj prilepené zvyšky vosku z umývacích liniek, hmyz a pod.11,35 EUR12,61 EUR SkladomKoch Chemie Gummifix (1 l)Oživovač gumových kobercov Koch Chemie Gummifix (1 l)-10 %Rýchly náhľad (9 hodnotení)oživovač gumových kobercov12,90 EUR14,33 EUR SkladomKoch Chemie Plast Star 96 (1 l)Ošetrenie vonkajších plastov Koch Chemie Plast Star 96 (1 l)-10 %Rýchly náhľad (10 hodnotení)prípravok na ošetrenie vonkajších plastov14,73 EUR16,37 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-14 dníKoch Chemie Top Star (1 l)Ošetrenie vnútorných plastov Koch Chemie Top Star (1 l)-10 %Rýchly náhľad (7 hodnotení)emulzia na čistenie a oživenie plastových častí interiéru18,33 EUR20,37 EUR Skladom

Podobné články

Meguiar's novinky na leto 2022
Americký Meguiar's kontinuálne prináša novinky do svojej širokej ponuky. Teraz prichádza s 11 novými produktmi, ktoré máme už objednané.
Celý článok
Nové produkty CarPro 2022/2023
Teraz, na začiatku jarnej sezóny, zaraďujeme do našich virtuálnych poličiek niekoľko noviniek od značky CarPro. Budú sa vám určite páčiť.
Celý článok
Autokozmetika s vôňou parfumu
Včera prebehla svetová premiéra dlho očakávaných noviniek od Fresso. Po dlhom období testovania Fresso uvádza na trh svoju vlastnú autokozmetiku s vôňou parfumu.
Celý článok
Niekoľko nových produktov od Purestar
Ako už býva zvykom, tak s naskladnením vašich obľúbených produktov od juhokórejského výrobcu Purestar, sa objaví aj niekoľko noviniek. Na tie sa pozrieme v tejto aktualite.
Celý článok